mFinanse SA to spółka wspierająca klientów mBanku w kluczowych momentach życia w zakresie doboru odpowiednich produktów finansowych.

 

Kilkuset doświadczonych ekspertów pomaga klientom mBanku w wyborze odpowiedniego konta osobistego – często pierwszego w życiu – jak również edukuje i odpowiada na pytania klientów w zakresie kredytów konsumpcyjnych i mieszkaniowych oraz pomaga w całym procesie kredytowym od momentu złożenia wniosku do uruchomienia kredytu.

 

Eksperci mFinanse oferują także wsparcie w zarządzaniu finansami firmowymi. Wspieramy w wyborze najkorzystniejszego rachunku bankowego. Pomożemy również założyć firmę bez konieczności wizyty w urzędzie, a nawet zamówić terminal płatniczy. Oferujemy również wsparcie w dobrze finansowania zarówno w zakresie projektów inwestycyjnych jak i kredytów obrotowych czy usług leasingowych.

 

mFinanse prowadzi działalność w oparciu o fizyczne punkty spotkań z klientami. mKioski to rozległa sieć lekkich formatów zlokalizowanych w ciągach komunikacyjnych najlepszych galerii handlowych. Natomiast eksperci kredytowi oferują swoją pomoc w Centrach Finansowych – placówkach własnych jak i partnerskich – zlokalizowanych w nowoczesnych biurowcach i atrakcyjnych lokalizacjach w mieście.

 

Jednakże wraz ze zmieniającymi się trendami jesteśmy obecni również w świecie cyfrowym. Swoją wiedzą dzielimy się na blogu finansowym dostępnym na stronie spółki www.mfinanse.pl, jak również dla wygody naszych klientów uruchomiliśmy porównywarkę dostępnych na rynku kredytów hipotecznych - www.policzkredyt.pl

mBank posiada 100% akcji w mFinanse. 

 
Zarząd Spółki

Prezes Zarządu

Wiceprezes Zarządu

 
Rada Nadzorcza Spółki

Przewodniczący Rady Nadzorczej

Wiceprzewodnicząca Rady Nadzorczej

Członek Rady Nadzorczej

Członek Rady Nadzorczej

 
Kontakt

mFinanse S.A.
ul. Kilińskiego 74
90-119 Łódź