mFinanse SA to spółka wspierająca klientów mBanku w kluczowych momentach życia w zakresie doboru odpowiednich produktów finansowych.

 

Kilkuset doświadczonych ekspertów pomaga klientom mBanku w wyborze odpowiedniego konta osobistego – często pierwszego w życiu – jak również edukuje i odpowiada na pytania klientów w zakresie kredytów konsumpcyjnych i mieszkaniowych oraz pomaga w całym procesie kredytowym od momentu złożenia wniosku do uruchomienia kredytu.

 

Eksperci mFinanse oferują także wsparcie w zarządzaniu finansami firmowymi. Wspieramy w wyborze najkorzystniejszego rachunku bankowego. Pomożemy również założyć firmę bez konieczności wizyty w urzędzie, a nawet zamówić terminal płatniczy. Oferujemy również wsparcie w dobrze finansowania zarówno w zakresie projektów inwestycyjnych jak i kredytów obrotowych czy usług leasingowych.

 

mFinanse prowadzi działalność w oparciu o fizyczne punkty spotkań z klientami. mKioski to rozległa sieć lekkich formatów zlokalizowanych w ciągach komunikacyjnych najlepszych galerii handlowych. Natomiast eksperci kredytowi oferują swoją pomoc w Centrach Finansowych – placówkach własnych jak i partnerskich – zlokalizowanych w nowoczesnych biurowcach i atrakcyjnych lokalizacjach w mieście.

 

Jednakże wraz ze zmieniającymi się trendami jesteśmy obecni również w świecie cyfrowym. Swoją wiedzą dzielimy się na blogu finansowym dostępnym na stronie spółki www.mfinanse.pl, jak również dla wygody naszych klientów uruchomiliśmy porównywarkę dostępnych na rynku kredytów hipotecznych - www.policzkredyt.pl

mBank posiada 100% akcji w mFinanse. 

 
Zarząd Spółki

Prezes Zarządu

Wiceprezes Zarządu

 
Rada Nadzorcza Spółki

Przewodniczący Rady Nadzorczej

Wiceprzewodnicząca Rady Nadzorczej

Członek Rady Nadzorczej

Członek Rady Nadzorczej

Członkini Rady Nadzorczej

 
Kontakt

mFinanse S.A.
ul. Ks. I. Skorupki 5
00-546 Warszawa