Twój osobisty opiekun jest kluczowy w relacji. To osoby z wieloletnim doświadczeniem gwaran­tującym eksperckość i profesjonalizm. Opiekun odpowiada na wszyst­kie Twoje potrzeby i dobiera właś­ciwe rozwiązania. Za nią stoi zespół specjalistów inwestycyjnych, eko­nomicznych, transakcyjnych, kredyto­wych oraz zespół prawników. To kilkudziesięciu, ekspertów z wieloletnim doświad­czeniem w Polsce i zagranicą.

Kim są nasi eksperci?

 

Nasz zespół tworzą osoby o kwalifikacjach potwierdzonych międzynarodowymi certyfikatami oraz wieloletnim doświadczeniem.

 

Dyrektor ds. sprzedaży w private banking mBanku. Posiada 20-letnie doświadczenie w bankowości oraz 16-letnie w bankowości prywatnej. Zarządza relacjami z klientami oraz dba o Customer Experience. Jest Ekspertem Planowania Finansowego EFPA EFP. Wspólnie z zespołem doradców szuka optymalnych rozwiązań dla klientów.

Przygodę z rynkiem kapitałowym zaczął na ostatnim roku studiów. Od dekady zajmuje się doradztwem inwestycyjnym. W pracy łączy analizę rynków i produktów inwestycyjnych, z budowaniem portfeli dla Klientów. Jest fanem dywersyfikacji i zdrowego rozsądku, a zagorzałym wrogiem błędów behawioralnych. Posiada licencję Maklera Papierów Wartościowych i tytuł CFA.

Nasi pracownicy posiadają certyfikaty EFPA, które odwzorowują najlepsze praktyki rynkowe. Możesz być pewny, że doradcy, eksperci inwestycyjni i analitycy cały czas rozwijają swoje umiejętności, aby jak najlepiej realizować Twoje cele.

 

Czym jest EFPA?

EFPA jest największą, pozarządową organizacją europejską, która opracowała, upowszechnia i potwierdza standardy zawodowe i wymogi kwalifikacyjne dla doradców i ekspertów planowania finansowego. Aktualnie, w Europie i na świecie, jest ponad 40 tysięcy certyfikowanych doradców i planistów EFPA.

Misją EFPA Polska jest skuteczne wspieranie rozwoju profesjonalnego doradztwa finansowego, które ma być dostępne dla wszystkich klientów, zgodnie z ich potrzebami. EFPA zrzesza najlepszych doradców posiadających:

  •  najwyższe kwalifikacje zawodowe, których potwierdzeniem jest udział w akredytowanym szkoleniu i dwuetapowy egzamin zakończony przyznaniem Certyfikatu
  •  zawsze aktualne kompetencje dzięki udziałowi w Programie Stałego Rozwoju Zawodowego EFPAUmiejętności i wszechstronna wiedza certyfikowanych doradców private banking mBanku umożliwiają:

  • analizę potrzeb klienta
  • profesjonalne opracowanie planu finansowego z uwzględnieniem indywidualnych preferencji klienta i skłonności do podejmowania ryzyka
  • monitorowanie realizacji planu oraz proponowanie i uzgadnianie jego modyfikacji zgodnie ze zmieniającymi się warunkami rynkowymi