• Empatia

    Uważnie słuchamy, żeby znaleźć indywidualne rozwiązania dla Ciebie i Twoich bliskich. Wspólnie analizujemy cele, jakie przed sobą stawiasz. Szukamy odpowiednich rozwiązań i strategii inwestycyjnych, a nasz zespół ekspertów oraz Twój osobisty opiekun są zawsze, kiedy tego potrzebujesz.

    Partnerstwo

    Musi upłynąć sporo czasu, aby móc komuś zaufać. Nie wystarczy wiedza i doświadczenie. Wzajemne zrozumienie i poczucie bezpieczeństwa to wynik wielogodzinnych rozmów. Relacja, która powstaje między Tobą, a Twoim osobistym opiekunem jest punktem wyjścia do szczerej rozmowy o finansach, dowodem profesjonalizmu.

    Etyka

    O Twoim majątku myślimy całościowo i długofalowo. Nie znajdziesz w naszym portfolio ryzykownych rozwiązań, ponieważ do wszystkich rekomendacji podchodzimy z ostrożnością, dobieramy je indywidualnie do potrzeb i wyznaczonych przez Ciebie celów. Dla nas bezpieczeństwo i stabilność to nie wyróżnik a standard. Jako pierwsi w Polsce, wspólnie z CFA Society Poland, wdrożyliśmy Dekalog Praw Inwestora. To zbiór wartości i zasad, których zawsze możesz od nas oczekiwać.

Private banking jest miejscem długoletnich relacji opartych na zaufaniu. Zysk i etyka się nie wykluczają.

 

Krzysztof Bratos

Dyrektor zarządzający ds. bankowości prywatnej i usług maklerskich