Kredyt gotówkowy to szybka i prosta forma finansowania twoich potrzeb

  • środki możesz przeznaczyć na dowolnie wybrany cel
  • kredyt dostosujemy pod twoje potrzeby. Udzielamy kredytu do kwoty 300 tys. zł na okres do 120 miesięcy
  • nie musisz ręcznie spłacać raty kredytu. Co miesiąc rata spłaca się automatycznie z rachunku bankowego w wybranym przez ciebie dniu
  • swoje finanse masz pod kontrolą. Kredytem możesz zarządzać samodzielnie w aplikacji i serwisie

 

Kredyt szyjemy na miarę a prowizję ustalamy indywidualnie

 

skontaktuj się z doradcą

 

 Oprocentowanie i wybrane opłaty

 

Kredyt gotówkowy Oprocentowanie, opłaty i prowizje
Oprocentowanie (nominalne w skali roku) 11,99%
Prowizja za udzielenie kredytu 5,99% - 12,99%
Opłata za udzielenie karencji 70 zł
Koszty restrukturyzacji umowy 70 zł
Opłata za zmianę warunków umowy niewymagającej sporządzenia aneksu 50 zł

 

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 13,23% całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 13 977 zł, całkowita kwota do zapłaty 17 342,52 zł, oprocentowanie nominalne zmienne 12,49% w skali roku, całkowity koszt kredytu 3 365,52 zł (w tym: prowizja 0% - 0  zł, oprocentowanie – 12,49%, odsetki 3 365,52 zł), 42 miesięczne raty, w tym 41 miesięcznych rat równych w wysokości po 412,51 zł, ostatnia rata 412,47 zł. Kalkulacja na dzień 28.03.2024 r.

 

To nie jest oferta. Jeśli pozytywnie ocenimy Twoją zdolność kredytową, będziesz mógł otrzymać kredyt. Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na  www.mBank.pl/slowniczek.  Prowizja za udzielenie kredytu gotówkowego z kodem BIEG wyniesie 0%. Kod BIEG będzie automatycznie wpisany na wniosku o kredyt gotówkowy w polu kod. Jeżeli usuniesz kod, wtedy zapłacisz standardową prowizję , której wysokość określa Twoja umowa zgodnie z postanowieniami Taryfy prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A . Kod BIEG jest ważny do 19.06.2024 r. Szczegóły znajdziesz w: Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. i Regulaminie kredytu gotówkowego dla osób fizycznych i klientów Private Banking w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. Klient mBanku może otrzymać decyzję kredytową nawet natychmiast, klient spoza mBanku może otrzymać decyzję kredytową nawet w jeden dzień roboczy. Udzielenie kredytu przez mBank i zawarcie umowy jest możliwe, jeśli po stronie klienta nie występują problemy technicznie uniemożliwiające zawarcie umowy.