Nie musisz już szukać parkomatu i drobnych w portfelu. Dzięki usłudze Parkingi bilet parkingowy kupisz w naszej aplikacji, a pieniądze pobierzemy automatycznie z Twojego konta.

 

Dlaczego warto

  • nie musisz mieć przy sobie gotówki czy karty
  • zakup biletu parkingowego zatwierdzasz bezpiecznie w aplikacji mobilnej
  • czas parkowania możesz sprawdzić w aplikacji
  • parkowanie możesz zakończyć w dowolnym momencie

Jak uruchomić usługę Parkingi

Zaloguj się do aplikacji mobilnej. Wejdź w Usługi > przydatne parkingi

Wprowadź numer rejestracyjny, strefę i szacowany czas parkowania.

Zaakceptuj regulamin usługi i zatwierdź PINem

Zostaw za szybą identyfikator mobiParking i gotowe!

Co to jest identyfikator mobiParking?

To identyfikator, którym oznaczasz pojazd , kiedy korzystasz z usługi Parkingi. Podczas parkowania u mieść go w aucie, w widocznym miejscu. Z najdziesz go w aplikacji mobilnej: Parkingi > Ustawienia > identyfikator mobiParking lub możesz go pobrać ze strony https://www.skycash.com/ (sekcja Parkowanie)

 

Jeżeli nie masz przy sobie identyfikatora, wystarczy, że zostawisz kartkę z napisem: mobiParking za przednią szybą pojazdu.

Jeśli nie masz jeszcze aplikacji mobilnej, pobierz ją za darmo

 

Sprawdź jak połączyć aplikację ze swoim rachunkiem Pamiętaj, że mBank udostępnia aplikację tylko za pomocą autoryzowanych sklepów App Store (iOS Apple), Google Play (Android), AppGallery dla telefonów Huawei. Do pobrania oraz aktualizacji aplikacji używaj zawsze tych sklepów, ponieważ znajdujące się tam program y s ą cyfrowo podpisane i przechodzą proces weryfikacji, a więc gwarantują Ci bezpieczeństwo. Nigdy nie pobieraj aplikacji z niezaufanych źródeł! Nową aplikację możesz pobrać jeśli Twoje urządzenie ma system operacyjny w wersji minimum Android 7.0 lub iOS 14.0 (lub nowsze). Zapoznaj się z polityka prywatności aplikacji mobilnych.

 

Usługę udostępniamy naszym klientom stopniowo.

Usługę Parkingi dostarczamy we współpracy ze SkyCash Poland S.A.

Identyfikator mobiParking możesz pobrać tutaj

Tutaj znajdziesz listę miast, w których możesz skorzystać ze strefy płatnego parkowania z usługą Parkingi.

To nie jest oferta. Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek Dostawcą usługi Parkingi w aplikacji mobilnej mBank jest SkyCash Poland S.A. Szczegółowe informacje dotyczące zasad świadczenia przez SkyCash usług w zakresie udostępnienia możliwości parkowania przy użyciu urządzenia mobilnego oraz udostępnienia przez mBank narzędzi obsługi płatności dokonywanych drogą elektroniczną za parkowanie przy użyciu urządzenia mobilnego w aplikacji mobilnej mBank wskazane są w Regulaminie usługi Parkingi dostępnym na: https://www.mbank.pl/indywidualny/aplikacja-i-serwis/dodatkowe-uslugi/parkingi/. Usługa Parkingi jest dostępna dla telefonów z systemem Android oraz iOS w wersji aplikacji minimum 3.54. Reklamacje dotyczące obsługi aplikacji mobilnej i dokonywanych płatności między Użytkownikiem usługi Parkingi a mBankiem, przyjmuje i rozpatruje mBank S.A. Szczegółowe informacje dotyczące sposobu zgłaszania reklamacji dostępne są w Regulaminie przyjmowania i rozpatrywania reklamacji w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnym na https://www.mbank.pl/pomoc/reklamacje. Reklamacje dotyczące funkcjonowania usługi Parkingi przyjmuje i rozpatruje SkyCash Poland S.A. zgodnie z informacjami wskazanymi w Regulaminie usługi Parkingi.