Krążysz po mieście bezskutecznie poszukując bankomatu? 

Nie trać czasu, skorzystaj z mapy w naszej aplikacji. Dzięki niej szybko znajdziesz najbliższy bankomat, wpłatomat, placówkę czy  mOkazję w okolicy. Nie musisz się nawet logować do aplikacji.

 

Na ekranie logowania wybierz ikonę mapy na górze ekranu

 

Lub zaloguj się do aplikacji, wybierz ikonę Centrum informacji w prawym górnym rogu, a następnie kliknij Blisko Ciebie

 

Na mapie widzisz ikonki z najbliższymi bankomatami, wpłatomatami i placówkami

 

Możesz też skorzystać z filtrów, wybierz ikonę w prawym, górnym rogu ekranu i za pomocą suwaków zaznacz to czego szukasz

 
Pobierz za darmo aplikację mBanku

 

 

Sprawdź jak połączyć aplikację ze swoim rachunkiem

Pamiętaj, że mBank udostępnia aplikację tylko za pomocą autoryzowanych sklepów – App Store (iOS - Apple), Google Play (Android), AppGallery dla telefonów Huawei. Do pobrania oraz aktualizacji aplikacji używaj zawsze tych sklepów, ponieważ znajdujące się tam programy są cyfrowo podpisane i przechodzą proces weryfikacji, a więc gwarantują Ci bezpieczeństwo. Nigdy nie pobieraj aplikacji z niezaufanych źródeł! Nową aplikację możesz pobrać jeśli Twoje urządzenie ma system operacyjny w wersji minimum Android 7.0 lub iOS 15.0 (lub nowsze). Zapoznaj się z polityka prywatności aplikacji mobilnych. Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek.

To nie jest oferta.