Apple Pay już w mBanku

Zacznij płacić iPhone'em, Apple Watchem lub iPadem. Przekonaj się jakie to proste.
 

 

1. Otwórz aplikację Wallet. Aplikacja jest już zainstalowana na Twoim telefonie.

 

 

2. Zeskanuj swoją kartę debetową lub kredytową. Możesz też przepisać jej dane.

 

 

3. Dokończ dodawanie karty w aplikacji mobilnej mBanku. Wyraź zgody i zatwierdź dodanie karty PIN-em. Pamiętaj, musisz mieć najnowszą wersję aplikacji mobilnej.

 
 
Gotowe. Zacznij płacić Apple Pay jak kartą.
Otwórz aplikację Wallet, zbliż telefon do terminalu płatniczego i zapłacone.
Szybko i wygodnie.

 
Sprawdź, jak szybko i wygodnie wypłacisz pieniądze z bankomatu Apple Pay.

0 zł za wypłatę powyżej 100 zł z bankomatów Planet Cash, Santander Bank Polska S.A. i Euronet.

Przygotuj telefon tak jak do płatności telefonem, otwórz aplikację Wallet.

(W zależności od modelu urządzenia możesz to zrobić naciskając dwukrotnie przycisk boczny lub przycisk „home” )

Przyłóż telefon do czytnika zbliżeniowego w bankomacie. Następnie zaznacz, jaką kwotę chcesz wypłacić

Potwierdź wypłatę gotówki PINem na klawiaturze bankomatu

 
Aby korzystać z Apple Pay musisz mieć zainstalowaną naszą aplikację mobilną. Pobierz ją za darmo.

 

App Store - iOS

 

Sprawdź jak połączyć aplikację ze swoim rachunkiem

Pamiętaj, że mBank udostępnia aplikację tylko za pomocą autoryzowanych sklepów – App Store (iOS - Apple), Google Play (Android), AppGallery dla telefonów Huawei. Do pobrania oraz aktualizacji aplikacji używaj zawsze tych sklepów, ponieważ znajdujące się tam programy są cyfrowo podpisane i przechodzą proces weryfikacji, a więc gwarantują Ci bezpieczeństwo. Nigdy nie pobieraj aplikacji z niezaufanych źródeł! Nową aplikację możesz pobrać jeśli Twoje urządzenie ma systemem operacyjny w wersji minimum Android 7.0 lub iOS 12.0 (lub nowsze). Zapoznaj się z polityka prywatności aplikacji mobilnych.

 
Jeśli zgubiłeś telefon lub Ci go skradziono:

 1. Skontaktuj się z mLinią lub Ekspertem online aby zastrzec kartę.
 2. Możesz też czasowo zablokować kartę w serwisie transakcyjnym. Sprawdź jak to zrobić.
 3. Odłącz kartę od Apple Pay w serwisie transakcyjnym.

 

Najczęściej zadawane pytania

 •  

  Które urządzenie pozwoli mi płacić za pomocą Apple Pay?

  • Płatności przy pomocy Apple Pay wykonasz na urządzeniach mobilnych marki Apple: iPhone X, iPhone8, iPhone 8 Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone SE , iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, , iPad (5 generacji), iPad (6 generacji), iPad Air 2, iPad Pro, iPad mini 3, iPad mini 4, Apple Watch 1 generacji, Apple Watch Seria od 1 do 3, MacBook Pro with Touch ID, oraz nowszych, posiadających aplikację Wallet.

 •  

  Co mam zrobić, żeby zacząć płacić telefonem za pomocą Apple Pay?

  • Otwórz aplikację Wallet i rozpocznij proces dodawania swojej karty do Apple Pay. Zeskanuj kartę za pomocą telefonu. Następnie sprawdź i potwierdź dane swojej karty i podaj 3-cyfrowy kod bezpieczeństwa CVV2/CVC2. Dokończ dodawanie karty w aplikacji mobilnej mBanku. Wyraź zgodę na korzystanie z Apple Pay i zatwierdź dodanie karty za pomocą PIN-u. Możesz też potwierdzić dodanie karty korzystając z kodu SMS. Kliknij w link, który prześlemy Ci SMS-em i potwierdź, że chcesz płacić Apple Pay.

 •  

  Jak zapłacę moim telefonem za pomocą Apple Pay?

  • W przypadku transakcji zbliżeniowych przejdź do aplikacji Wallet. W zależności od modelu urządzenia płatność możesz aktywować np. naciskając dwukrotnie przycisk boczny lub przycisk „home” i potwierdź swoją tożsamość. Tożsamość możesz potwierdzić metodą dostępną na wybranym modelu telefonu np. może być to kod, odcisk palca (funkcja Touch ID), rozpoznawanie twarzy (funkcja Face ID).

   Uwaga! W sporadycznych przypadkach, terminal może poprosić Cię o wprowadzenie kodu PIN. PIN na karcie dodanej do Apple Pay jest taki sam jak na karcie plastikowej.

   Dla transakcji z wykorzystaniem aplikacji mobilnej sprzedawcy lub przeglądarki www wybierz opcję Apple Pay. Następnie wybierz z listy swoją kartę i potwierdź tożsamość jedną ze wspominanych wyżej metod.

Szczegółowe informacje na temat Apple Pay znajdują się w Regulaminie korzystania z kart płatniczych mBank S.A. w ramach Apple Pay dostępnym na www.mbank.pl/apple-pay. Usługa dostępna dla urządzeń mobilnych marki Apple: iPhone 6, iPad (5 generacji), Apple Watch i nowszych modeli urządzeń mobilnych marki Apple, posiadających aplikację Wallet. Apple Pay to znak towarowy należący do Apple Inc.

Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek.

To nie jest oferta. Szczegółowe informacje, w tym warunki opłat za wypłatę gotówki z bankomatów przy użyciu telefonu są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., dostępnej na https://www.mbank.pl/pomoc/oplaty/interaktywna/ind/ oraz w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla firm w ramach bankowości w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., dostępnej na https://www.mbank.pl/pomoc/oplaty/interaktywna/fir/