Jak zacząć korzystać z FitBit Pay?

Pobierz aplikację FitBit na telefon. Rozpocznij konfigurację zgodnie z instrukcją.

Wybierz opcję Wallet i ustaw czterocyfrowy PIN do cyfrowego portfela.

Wpisz dane karty i zaakceptuj oświadczenia.

Odbierz SMS z kodem weryfikacyjnym i wpisz go
w aplikacji. Gotowe! Możesz już płacić zegarkiem.

 
Jak płacić FitBit Pay?

Naciśnij przycisk z lewej strony. Na wyświetlaczu zobaczysz wizerunek karty.

Wybierz kartę, którą chcesz zapłacić. (To dotyczy sytuacji, w której skonfigurowałeś więcej niż jedną kartę).

Wpisz czterocyfrowy PIN do portfela kart. Pamiętaj, że hasło wpisujesz tylko raz na 24 godziny.

Zbliż zegarek do czytnika kart i gotowe!

Sprawdź tutaj jakimi zegarkami możesz płacić

 

 

Pobierz aplikację FitBit Pay

 
Najczęściej zadawane pytania

  •  

    Co to jest Fitbit Pay?

    • Fitbit Pay to prosty, wygodny i bezpieczny sposób płacenia lub wypłacania z bankomatów za pomocą zegarków Fitbit wyposażonych w technologię NFC. Fitbit Pay dostępny jest na zegarkach Versa 2, Versa Special Edition, Ionic i Charge 3 Special Edition. Aktualną listę sprawdzisz na stronie https://www.fitbit.com/eu/fitbit-pay

  •  

    Zgubiłem zegarek. Co mam zrobić?

    • Kartę z portfela elektronicznego możesz usunąć w aplikacji Fitbit lub logując się do serwisu transakcyjnego. Wybierz zakładkę: Moje Finanse > Karty. Kliknij w wybraną kartę, w szczegółach wybierz Płatności telefonem, a następnie Usuń.

Nota prawna:

To nie jest oferta.

Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek.

Szczegółowe informacje na temat Fitbit Pay znajdują się w Regulaminie korzystania z kart płatniczych mBank S.A. w ramach Fitbit Pay dostępnym na https://pdf.mbank.pl/mbankpl/of/regulaminy/uslugi/regulamin_korzystania_z_kart_platniczych_fitbit_pay_od_04.02.2020.pdf

Szczegółowe informacje, w tym warunki opłat za płatności i wypłatę gotówki z bankomatów są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., dostępnej na https://www.mbank.pl/pomoc/oplaty/interaktywna/ind/  oraz w Regulaminie kart debetowych dla osób fizycznych i klientów Private Banking w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A.  oraz Regulaminie kart kredytowych dla osób fizycznych i klientów Private Banking w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A.