Jak zacząć korzystać z Garmin Pay?

Pobierz aplikację Garmin Connect Mobile na telefon. Rozpocznij konfigurację zgodnie z instrukcją. Następnie ustaw czterocyfrowy PIN w aplikacji.

Wybierz opcję Dodaj kartę, wprowadź dane karty i zaakceptuj oświadczenia.

Odbierz SMS z kodem weryfikacyjnym i wpisz go
w aplikacji.

Gotowe! Właśnie dodałeś kartę. Karta będzie widoczna na ekranie telefonu i zegarka.

 
Jak płacić Garmin Pay?

Naciśnij i przytrzymaj na zegarku przycisk akcji lub menu, a następnie wybierz ikonę portfela.

Wpisz czterocyfrowy PIN do portfela kart. Pamiętaj, że hasło wpisujesz tylko raz na
24 godziny.

Wybierz kartę, którą chcesz zapłacić. (To dotyczy sytuacji, w której skonfigurowałeś więcej niż jedną kartę). Zbliż zegarek do terminla.

Sprawdź tutaj jakimi zegarkami możesz płacić

 

Pobierz aplikację Garmin Connect Mobile

 

 

 
Najczęściej zadawane pytania

  •  

    Co to jest Garmin Pay?

    • Garmin Pay to prosty, wygodny i bezpieczny sposób płatności i wypłaty z bankomatów za pomocą zegarka Garmin, wyposażonego w technologię NFC.

  •  

    Jak mogę zapłacić zegarkiem?

    • Wejdź w aplikację Portfel na zegarku, w razie potrzeby wpisz kod zabezpieczający. Wybierz kartę do płatności i zbliż zegarek do terminala.

  •  

    Zgubiłem zegarek. Co mam zrobić?

    • Kartę z portfela elektronicznego możesz usunąć w aplikacji Garmin Connect lub logując się do serwisu transakcyjnego. Wybierz zakładkę: Moje Finanse > Karty. Kliknij w wybraną kartę, w szczegółach karty wybierz Płatności telefonem, a następnie Usuń.

To nie jest oferta. Szczegółowe informacje na temat Garmin Pay znajdują się w Regulaminie korzystania z kart płatniczych mBank S.A. w ramach Garmin Pay dostępnym na https://pdf.mbank.pl/mbankpl/of/regulaminy/uslugi/regulamin_garmin_pay_od_21.01.2020.pdf

Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek.

Szczegółowe informacje, w tym warunki opłat za płatności i wypłatę gotówki z bankomatów są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., dostępnej na https://www.mbank.pl/pomoc/oplaty/interaktywna/ind/