Jak zacząć korzystać z Google Pay?

Otwórz aplikację Google Pay zainstalowaną na Twoim telefonie. Jeśli jej nie masz, pobierz ją ze sklepu Google Play.

Wybierz opcję Dodaj kartę, zeskanuj lub wprowadź dane karty i zaakceptuj oświadczenia.

Odbierz SMS z kodem weryfikacyjnym i wpisz go w aplikacji Google Pay lub potwierdź dane karty w aplikacji mBanku.

Gotowe! Twoja karta jest dodana do Google Pay.

Karty Mastercard możesz dodać do Google Pay bezpośrednio w aplikacji mobilnej mBanku. Zobacz, jak to zrobić.

Jak płacić z Google Pay?

Transakcję zweryfikujesz na swoim telefonie – to bezpieczne i wygodne. Nie musisz już wpisywać kodu PIN na terminalu przy płatności powyżej 100 zł.

Przygotuj swój  telefon do płatności. Jeśli płacisz powyżej 100 zł odblokuj telefon.

Wybierz kartę, którą chcesz zapłacić lub użyj karty domyślnej.

Przyłóż telefon do czytnika zbliżeniowego.

Gdy transakcja zostanie zaakceptowana, zobaczysz potwierdzenie na telefonie.

Sprawdź tutaj, jakimi urządzeniami możesz płacić z Google Pay

Nie masz jeszcze naszej karty? Płać telefonem, zanim dostaniesz przesyłkę z kartą.

 • Możesz korzystać z płatności Google Pay na swoim telefonie zanim jeszcze dotrze do Ciebie przesyłka z kartą.

   

  Wystarczy, że wyświetlisz dane karty w aplikacji mobilnej mBanku. Aby to zrobić wejdź w Produkty > Karty > Szczegóły karty. Na wizerunku karty płatniczej (w prawym, górnym rogu) zobaczysz ikonę „oczka”. Kliknij w nią i podaj PIN do aplikacji mobilnej. Dzięki temu odsłonisz dane swojej karty.

Pobierz za darmo aplikację mBanku

 

 

Sprawdź, jak połączyć aplikację ze swoim kontem.

Android, Android Pay i Google Play to znaki towarowe Google Inc. Pamiętaj, że mBank udostępnia aplikacjię tylko za pomocą autoryzowanych sklepów – App Store (iOS – Apple), Google Play (Android), AppGallery dla telefonów Huawei. Do pobrania oraz aktualizacji aplikacji używaj zawsze tych sklepów, ponieważ znajdujące się tam programy są cyfrowo podpisane i przechodzą proces weryfikacji, a więc gwarantują Ci bezpieczeństwo. Nigdy nie pobieraj aplikacji z niezaufanych źródeł! Nową aplikację możesz pobrać jeśli Twoje urządzenie ma systemem operacyjny w wersji minimum Android 7.0 lub iOS 14.0 (lub nowsze). Zapoznaj się z politykĄ prywatności aplikacji mobilnych.

Zaginął Twój telefon lub ktoś Ci go ukradł:

 • zgłoś to na mLinię +48 42 6 300 800.
 • możesz też czasowo zastrzec kartę w serwisie transakcyjnym, zobacz, jak to zrobić.
 • usuń kartę z Google Pay w serwisie transakcyjnym (wybierz Finanse > Karty > Szczegóły > Płatności telefonem > Pokaż > i zatwierdź Usuń) Uwaga! Po usunięciu karty z Google Pay, nie zapłacisz nią żadnym urządzeniem mobilnym.

 

Pytania i odpowiedzi

 •  

  Gdzie mogę płacić z Google Pay?

  • Z Google Pay:

   • zapłacisz zbliżeniowo w sklepach stacjonarnych, które umożliwiają płatności zbliżeniowe przy użyciu terminala płatniczego lub czytnika zbliżeniowego
   • wykonasz płatności w aplikacjach mobilnych sprzedawców, którzy udostępniają płatności z użyciem Google Pay.

To nie jest oferta. Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/słowniczek Szczegółowe informacje na temat Google Pay znajdują się w Regulaminie korzystania z kart płatniczych mBank S.A. za pośrednictwem urządzeń mobilnych, dostępnym na https://www.mbank.pl/google-pay-1 Usługa dostępna dla urządzeń mobilnych z systemem Android w wersji Lollipop (5.0) lub nowszej. Android Pay i Google Play to znaki towarowe Google Inc. Szczegółowe informacje, w tym warunki opłat za wypłatę gotówki z bankomatów przy użyciu telefonu są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., dostępnej na https://www.mbank.pl/pomoc/oplaty/interaktywna/ind/ oraz w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla firm w ramach bankowości w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., dostępnej na https://www.mbank.pl/pomoc/oplaty/interaktywna/fir/