Jak zacząć korzystać z Google Pay?

Otwórz aplikację Google Pay zainstalowaną na Twoim telefonie. Jeśli jej nie posiadasz, pobierz ją ze sklepu Google Play.

Wybierz opcję Dodaj kartę, zeskanuj lub wprowadź dane karty i zaakceptuj oświadczenia.

Odbierz SMS z kodem weryfikacyjnym i wpisz go w aplikacji Google Pay lub potwierdź dane karty w aplikacji mBanku

Gotowe! Właśnie dodałeś kartę do Google Pay

Karty Mastercard możesz dodać do Google Pay bezpośrednio w aplikacji mobilnej mBanku. Zobacz, jak to zrobić.

Jak płacić z Google Pay?

Transakcję zweryfikujesz na swoim telefonie – to bezpieczne i wygodne. Nie musisz już wpisywać kodu PIN na terminalu przy płatności powyżej 100 zł.

Przygotuj swój  telefon do płatności. Jeśli płacisz powyżej 100 zł odblokuj telefon

Wybierz kartę, którą chcesz zapłacić lub użyj karty domyślnej

Przyłóż telefon do czytnika zbliżeniowego

Gdy transakcja zostanie zaakceptowana, na telefonie zobaczysz potwierdzenie

Sprawdź tutaj jakimi urządzeniami możesz płacić z Google Pay

Nie masz jeszcze naszej karty? Płać telefonem zanim ją otrzymasz

 • Możesz korzystać z płatności Google Pay na swoim telefonie zanim jeszcze dotrze do Ciebie przesyłka z kartą.

   

  Wystarczy, że wyświetlisz dane karty w aplikacji mobilnej mBanku. Aby to zrobić wejdź w Produkty > Karty > Szczegóły karty. Na wizerunku karty płatniczej, w prawym, górnym rogu zobaczysz ikonę „oczka”. Kliknij w nią i zatwierdź PIN-em aplikacji mobilnej, a odsłonisz dane swojej karty.

Pobierz za darmo aplikację mBanku

 

 

Sprawdź jak połączyć aplikację ze swoim rachunkiem

Android, Android Pay i Google Play to znaki towarowe Google Inc. Pamiętaj, że mBank udostępnia aplikacjię tylko za pomocą autoryzowanych sklepów – App Store (iOS - Apple), Google Play (Android), AppGallery dla telefonów Huawei. Do pobrania oraz aktualizacji aplikacji używaj zawsze tych sklepów, ponieważ znajdujące się tam programy są cyfrowo podpisane i przechodzą proces weryfikacji, a więc gwarantują Ci bezpieczeństwo. Nigdy nie pobieraj aplikacji z niezaufanych źródeł! Nową aplikację możesz pobrać jeśli Twoje urządzenie ma systemem operacyjny w wersji minimum Android 7.0 lub iOS 14.0 (lub nowsze). Zapoznaj się z polityka prywatności aplikacji mobilnych.

Jeśli zgubiłeś telefon lub ktoś Ci go ukradł:

 • zgłoś to na mLinię +48 42 6 300 800
 • możesz też czasowo zastrzec kartę w serwisie transakcyjnym, zobacz jak to zrobić
 • usuń kartę z Google Pay w serwisie transakcyjnym (wybierz Finanse > Karty > Szczegóły > Płatności telefonem > Pokaż > i zatwierdź Usuń) Uwaga! Po usunięciu karty z Google Pay, nie będziesz mógł nią płacić żadnym urządzeniem mobilnym.

 

Najczęściej zadawane pytania

 •  

  Gdzie mogę płacić z Google Pay?

  • Z Google Pay:

   • zapłacisz zbliżeniowo w sklepach stacjonarnych, które umożliwiają płatności zbliżeniowe przy użyciu terminala płatniczego lub czytnika zbliżeniowego
   • wykonasz płatności w aplikacjach mobilnych sprzedawców, którzy udostępniają płatności z użyciem Google Pay.

To nie jest oferta. Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/słowniczek Szczegółowe informacje na temat Google Pay znajdują się w Regulaminie korzystania z kart płatniczych mBank S.A. za pośrednictwem urządzeń mobilnych, dostępnym na https://www.mbank.pl/google-pay-1 Usługa dostępna dla urządzeń mobilnych z systemem Android w wersji Lollipop (5.0) lub nowszej. Android Pay i Google Play to znaki towarowe Google Inc. Szczegółowe informacje, w tym warunki opłat za wypłatę gotówki z bankomatów przy użyciu telefonu są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., dostępnej na https://www.mbank.pl/pomoc/oplaty/interaktywna/ind/ oraz w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla firm w ramach bankowości w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., dostępnej na https://www.mbank.pl/pomoc/oplaty/interaktywna/fir/