Jak zacząć korzystać z SwatchPAY!

Pobierz aplikację SwatchPAY! App by wearonize na telefon. Rozpocznij konfigurację zgodnie z instrukcją.

Dodaj dane karty w aplikacji SwatchPAY!, online lub w salonie Swatch*

Włącz NFC w swoim telefonie. Zbliż zegarek do smartfona i poczekaj na dokończenie konfiguracji

Odbierz SMS z kodem weryfikacyjnym i wpisz go w aplikacji SwatchPAY!

Gotowe! Właśnie dodałeś kartę. Teraz możesz już płacić swoim zegarkiem Swatch.

*Powiązanie karty online dotyczy zegarków zakupionych w sklepie internetowym Swatch. Do procesu tokenizacji w salonie Swatch należy użyć dostępnego SwatchPAY! Box

Jak płacić SwatchPAY!

Płatności powyżej 100 zł potwierdzisz wpisując PIN do karty, którą dodałeś do zegarka Swatch.

Zbliż zegarek do terminala. Nie musisz wybudzać zegarka i włączać opcji płatności.

Gotowe!

Pobierz aplikację SwatchPAY! App by wearonize

 

Z płatności zbliżeniowych SwatchPAY! możesz korzystać jeśli posiadasz kartę Mastercard.

Nie masz jeszcze naszej karty? Płać zegarkiem zanim ją otrzymasz

  • Możesz korzystać z płatności SwatchPAY! zanim jeszcze dotrze do Ciebie przesyłka z kartą.
  • Wystarczy, że wyświetlisz dane karty w aplikacji mobilnej mBanku. Aby to zrobić wejdź w Finanse - Karty - Szczegóły karty. Na wizerunku karty płatniczej, w prawym, górnym rogu zobaczysz ikonę „oczka”. Kliknij w nią i zatwierdź PIN-em aplikacji mobilnej, a odsłonisz dane swojej karty.

Pobierz za darmo aplikację mBanku

  

Sprawdź jak połączyć aplikację ze swoim rachunkiem.

 

Pamiętaj, że mBank udostępnia aplikację tylko za pomocą autoryzowanych sklepów – App Store (iOS - Apple), Google Play (Android), AppGallery dla telefonów Huawei. Do pobrania oraz aktualizacji aplikacji używaj zawsze tych sklepów, ponieważ znajdujące się tam programy są cyfrowo podpisane i przechodzą proces weryfikacji, a więc gwarantują Ci bezpieczeństwo. Nigdy nie pobieraj aplikacji z niezaufanych źródeł! Nową aplikację możesz pobrać jeśli Twoje urządzenie ma systemem operacyjny w wersji minimum Android 7.0 lub iOS 13.0 (lub nowsze). Zapoznaj się z polityka prywatności aplikacji mobilnych.

Jeśli zgubiłeś zegarek lub ktoś Ci go ukradł:

 • zgłoś to na mLinię+48 42 6 300 800
 • możesz też czasowo zastrzec kartę w serwisie transakcyjnym, zobacz jak to zrobić
 • usuń kartę ze SwatchPAY! w serwisie transakcyjnym (wybierz Finanse > Karty > Szczegóły > Płatności telefonem > Pokaż > i zatwierdź Usuń) Uwaga! Po usunięciu karty ze SwatchPAY!, nie będziesz mógł nią płacić żadnym urządzeniem mobilnym.

 
Najczęściej zadawane pytania

 •  

  Gdzie mogę płacić z SwatchPAY!?

  • Z SwatchPAY! zapłacisz w sklepach stacjonarnych, które umożliwiają płatności zbliżeniowe przy użyciu terminala płatniczego lub czytnika zbliżeniowego

 •  

  Czy płatności przy użyciu urządzenia mobilnego są bezpieczne?

  • Tak. Na urządzeniu przechowywane są wyłącznie Tokeny kart. Token to wirtualny odpowiednik karty plastikowej. Powstaje po dodaniu karty do płatności mobilnych. Ma zupełnie inny numer niż karta plastikowa posiadana w portfelu. Dlatego nawet po usunięciu karty z urządzenia Twoja plastikowa karta wciąż działa.

 •  

  Jak mogę usunąć dane SwatchPAY!?

  • Za pomocą aplikacji możesz usunąć link do karty płatniczej, jednak niektóre dane wciąż będą przechowywane w zegarku. Aby całkowicie je usunąć, udaj się do jednego ze sklepów Swatch.

To nie jest oferta. Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/słowniczek Szczegółowe informacje na temat SwatchPAY! znajdują się w Regulaminie korzystania z kart płatniczych mBank S.A. za pośrednictwem urządzeń mobilnych, dostępnym na https://www.mbank.pl/indywidualny/aplikacja-i-serwis/platnosci/swatch-pay/  Usługa dostępna dla urządzeń mobilnych z systemem Android w wersji Lollipop (5.0) lub nowszej oraz z usługą z usługą SwatchPAY! Szczegółowe informacje, w tym warunki opłat za wypłatę gotówki z bankomatów przy użyciu telefonu są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., dostępnej na https://www.mbank.pl/pomoc/oplaty/interaktywna/ind/ oraz w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla firm w ramach bankowości w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., dostępnej na https://www.mbank.pl/pomoc/oplaty/interaktywna/fir/