Jak zacząć korzystać z SwatchPAY!

Pobierz aplikację SwatchPAY! App by wearonize na telefon. Rozpocznij konfigurację zgodnie z instrukcją.

Dodaj dane karty w aplikacji SwatchPAY!, online lub w salonie Swatch*

Włącz NFC w swoim telefonie. Zbliż zegarek do smartfona i poczekaj na dokończenie konfiguracji

Odbierz SMS z kodem weryfikacyjnym i wpisz go w aplikacji SwatchPAY!

Gotowe! Właśnie dodałeś kartę. Teraz możesz już płacić swoim zegarkiem Swatch.

*Powiązanie karty online dotyczy zegarków zakupionych w sklepie internetowym Swatch. Do procesu tokenizacji w salonie Swatch należy użyć dostępnego SwatchPAY! Box

Kartę do SwatchPay! możesz teraz dodać samodzielnie zarówno jeśli posiadasz urządzenie z Androidem, jak i z systemem iOS.

Jak płacić SwatchPAY!

Płatności powyżej 100 zł potwierdzisz wpisując PIN do karty, którą dodałeś do zegarka Swatch.

Zbliż zegarek do terminala. Nie musisz wybudzać zegarka i włączać opcji płatności.

Gotowe!

Pobierz aplikację SwatchPAY! App by wearonize

 

Nie masz jeszcze naszej karty? Płać zegarkiem zanim ją otrzymasz

  • Możesz korzystać z płatności SwatchPAY! zanim jeszcze dotrze do Ciebie przesyłka z kartą.
  • Wystarczy, że wyświetlisz dane karty w aplikacji mobilnej mBanku. Aby to zrobić wejdź w Produkty > Karty > Szczegóły karty. Na wizerunku karty płatniczej, w prawym, górnym rogu zobaczysz ikonę „oczka”. Kliknij w nią i zatwierdź PIN-em aplikacji mobilnej, a odsłonisz dane swojej karty.

Pobierz za darmo aplikację mBanku

  

Sprawdź jak połączyć aplikację ze swoim rachunkiem.

 

Pamiętaj, że mBank udostępnia aplikację tylko za pomocą autoryzowanych sklepów – App Store (iOS - Apple), Google Play (Android), AppGallery dla telefonów Huawei. Do pobrania oraz aktualizacji aplikacji używaj zawsze tych sklepów, ponieważ znajdujące się tam programy są cyfrowo podpisane i przechodzą proces weryfikacji, a więc gwarantują Ci bezpieczeństwo. Nigdy nie pobieraj aplikacji z niezaufanych źródeł! Nową aplikację możesz pobrać jeśli Twoje urządzenie ma systemem operacyjny w wersji minimum Android 7.0 lub iOS 15.0 (lub nowsze). Zapoznaj się z polityka prywatności aplikacji mobilnych.

Jeśli zgubiłeś zegarek lub ktoś Ci go ukradł:

 • zgłoś to na mLinię+48 42 6 300 800
 • możesz też czasowo zastrzec kartę w serwisie transakcyjnym, zobacz jak to zrobić
 • usuń kartę ze SwatchPAY! w serwisie transakcyjnym (wybierz Finanse > Karty > Szczegóły > Płatności telefonem > Pokaż > i zatwierdź Usuń) Uwaga! Po usunięciu karty ze SwatchPAY!, nie będziesz mógł nią płacić żadnym urządzeniem mobilnym.

 
Najczęściej zadawane pytania

 •  

  Gdzie mogę płacić z SwatchPAY!?

  • Z SwatchPAY! zapłacisz w sklepach stacjonarnych, które umożliwiają płatności zbliżeniowe przy użyciu terminala płatniczego lub czytnika zbliżeniowego

 •  

  Jak mogę usunąć dane SwatchPAY!?

  • Za pomocą aplikacji możesz usunąć link do karty płatniczej, jednak niektóre dane wciąż będą przechowywane w zegarku. Aby całkowicie je usunąć, udaj się do jednego ze sklepów Swatch.

To nie jest oferta. Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/słowniczek Szczegółowe informacje na temat SwatchPAY! znajdują się w Regulaminie korzystania z kart płatniczych mBank S.A. za pośrednictwem urządzeń mobilnych, dostępnym na https://www.mbank.pl/indywidualny/aplikacja-i-serwis/platnosci/swatch-pay/  Szczegółowe informacje, w tym warunki opłat za wypłatę gotówki z bankomatów przy użyciu telefonu są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., dostępnej na https://www.mbank.pl/pomoc/oplaty/interaktywna/ind/ oraz w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla firm w ramach bankowości w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., dostępnej na https://www.mbank.pl/pomoc/oplaty/interaktywna/fir/