Jak zacząć korzystać z Xiaomi Pay?

Pobierz aplikację Mi Fit lub Mi Fitness na telefon. Rozpocznij konfigurację zgodnie z instrukcją. Następnie ustaw czterocyfrowy PIN w aplikacji.

Wybierz opcję Dodaj kartę, zeskanuj lub wprowadź dane karty

Odbierz SMS z kodem weryfikacyjnym i wpisz go w aplikacji Mi Fit lub Mi Fitness. Zaakceptuj oświadczenia

Gotowe! Właśnie dodałeś kartę. Karta będzie widoczna na ekranie telefonu i opaski zbliżeniowej.

Z płatności zbliżeniowych Xiaomi Pay możesz korzystać jeśli masz:

 • kartę Mastercard i opaskę Mi Smart Band 6 NFC lub nowsze urządzenie płatnicze Xiaomi.
 • kartę Visa i opaskę Mi Smart Band 7 NFC lub nowsze urządzenie płatnicze Xiaomi.

 
Jak płacić Xiaomi Pay?

Dotknij ekranu opaski, aby ją aktywować

Przesuń palcem w lewo i wybierz kartę, którą chcesz zapłacić. (To dotyczy sytuacji, w której skonfigurowałeś więcej niż jedną kartę).

Wprowadź 6-cyfrowy PIN jeśli jest wymagany.

Zbliż opaskę do czytnika kart i gotowe!

Pobierz aplikację Mi Fitness

 

Pobierz aplikację Mi Fit

 

Nie masz jeszcze naszej karty? Płać zegarkiem zanim ją otrzymasz

 • Możesz korzystać z płatności Xiaomi Pay zanim jeszcze dotrze do Ciebie przesyłka z kartą.

   

  Wystarczy, że wyświetlisz dane karty w aplikacji mobilnej mBanku. Aby to zrobić wejdź w Produkty > Karty > Szczegóły karty. Na wizerunku karty płatniczej, w prawym, górnym rogu zobaczysz ikonę „oczka”. Kliknij w nią i zatwierdź PIN-em aplikacji mobilnej, a odsłonisz dane swojej karty.

Pobierz za darmo aplikację mBanku

  

Sprawdź jak połączyć aplikację ze swoim rachunkiem.

 

Pamiętaj, że mBank udostępnia aplikację tylko za pomocą autoryzowanych sklepów – App Store (iOS - Apple), Google Play (Android), AppGallery dla telefonów Huawei. Do pobrania oraz aktualizacji aplikacji używaj zawsze tych sklepów, ponieważ znajdujące się tam programy są cyfrowo podpisane i przechodzą proces weryfikacji, a więc gwarantują Ci bezpieczeństwo. Nigdy nie pobieraj aplikacji z niezaufanych źródeł! Nową aplikację możesz pobrać jeśli Twoje urządzenie ma systemem operacyjny w wersji minimum Android 7.0 lub iOS 13.0 (lub nowsze). Zapoznaj się z polityka prywatności aplikacji mobilnych.

Jeśli zgubiłeś telefon lub ktoś Ci go ukradł:

 • zgłoś to na mLinię+48 42 6 300 800
 • możesz też czasowo zastrzec kartę w serwisie transakcyjnym, zobacz jak to zrobić
 • usuń kartę z Xiaomi Pay w serwisie transakcyjnym (wybierz Finanse > Karty > Szczegóły > Płatności telefonem > Pokaż > i zatwierdź Usuń) Uwaga! Po usunięciu karty z Xiaomi Pay, nie będziesz mógł nią płacić żadnym urządzeniem mobilnym.

 
Najczęściej zadawane pytania

 •  

  Gdzie mogę płacić z Xiaomi Pay?

  • Z Xiaomi Pay zapłacisz w sklepach stacjonarnych, które umożliwiają płatności zbliżeniowe przy użyciu terminala płatniczego lub czytnika zbliżeniowego

To nie jest oferta. Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/słowniczek Szczegółowe informacje na temat Xiaomi Pay znajdują się w Regulaminie korzystania z kart płatniczych mBank S.A. za pośrednictwem urządzeń mobilnych, dostępnym na https://www.mbank.pl/indywidualny/aplikacja-i-serwis/platnosci/xiaomi-pay/  Szczegółowe informacje, w tym warunki opłat za wypłatę gotówki z bankomatów przy użyciu telefonu są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., dostępnej na https://www.mbank.pl/pomoc/oplaty/interaktywna/ind/ oraz w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla firm w ramach bankowości w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., dostępnej na https://www.mbank.pl/pomoc/oplaty/interaktywna/fir/