Zwiększ limit swojej karty kredytowej i zyskaj dodatkowe pieniądze

Co dostaniesz?

 •  

  Złóż wniosek o zwiększenie limitu swojej karty kredytowej już teraz i skorzystaj z dodatkowego zabezpieczenia w dowolnej sytuacji

   

  ZŁÓŻ WNIOSEK

 
Może Cię zainteresować

 

Ubezpieczenie na życie i od innych zdarzeń do karty kretytowej

 • pomoc finansowa dla Ciebie i Twojej rodziny w trudnych sytuacjach losowych
 • nie musisz wypełniać ankiety medycznej

 

Pytania i odpowiedzi

 •  

  Co to jest procent automatycznej spłaty?

  • Jest to ustalony przez Ciebie procent zadłużenia karty kredytowej, jaki będziemy automatycznie pobierać z Twojego konta w dniu spłaty podanym na wyciągu. Wystarczy, że zapewnisz na koncie do godziny 20:00 wymaganą kwotę (podaną na wyciągu).
   Procent automatycznej spłaty zadłużenia (5% lub 100%) ustalisz podczas składania wniosku. Możesz później go bezpłatnie zmienić.

 •  

  Co to jest i ile wynosi okres bezodsetkowy?

  • Okres bezodsetkowy (nazywany także grace period) jest to okres, w ramach którego masz czas na spłatę zadłużenia na karcie kredytowej bez płacenia odsetek.
   Jak wygląda to w praktyce?

   • Cykl rozliczeniowy trwa 30 dni. W tym czasie korzystasz z przyznanego Ci limitu na karcie kredytowej.
   • Na koniec cyklu rozliczeniowego otrzymasz od nas zestawienie transakcji (wyciąg). Na wyciągu znajdziesz informacje o całkowitej kwocie zadłużenia, minimalnej kwocie spłaty i dniu wymaganej spłaty.
   • Od momentu wystawienia wyciągu masz 24 dni na spłatę zadłużenia, więc łącznie możesz korzystać z darmowego kredytu nawet do 54 dni.
   • Jeśli spłacisz całość zadłużenia w terminie podanym na wyciągu nie zapłacisz odsetek.
   • Jeśli spłacisz część zadłużenia (nie mniej niż kwotę minimalną) odsetki naliczymy od dnia powstania zadłużenia, czyli od momentu, w którym zrobiłeś zakupy kartą.
    Ważne – okres bezodsetkowy nie dotyczy transakcji gotówkowych. Czyli jeśli wypłacisz gotówkę z bankomatu odsetki naliczymy od dnia wypłaty do dnia spłaty zadłużenia.

    

 •  

  Jak mogę spłacić zadłużenie na karcie?

  • Masz kilka możliwości spłaty zadłużenia na karcie:

   • „ręczna” spłata zadłużenia
    Polega na tym, że samodzielnie przelewasz pieniądze ze swojego konta osobistego na rachunek karty kredytowej. Możesz to zrobić w serwisie transakcyjnym, aplikacji mobilnej i na mLinii. Spłacisz w ten sposób całość lub część zadłużenia.
    Ważne, aby zrobić to najpóźniej do godziny 23.59 w dniu wymaganej spłaty.
   • automatyczna spłata zadłużenia
    Dzięki automatycznej spłacie nie musisz pamiętać kiedy spłacić kartę.
    Kwotę na spłatę zadłużenia pobierzemy automatycznie z Twojego konta. Wystarczy, że zapewnisz na koncie do godziny 20:00 wymaganą kwotę (podaną na wyciągu).
    Automatyczną spłatę możesz ustawić w trakcie składania wniosku o kartę kredytową, a także później, w serwisie transakcyjnym. Sam decydujesz, czy automatycznie ma się spłacać całość zadłużenia, jego część czy kwota minimalna.
   • spłata na raty
    Swoje zadłużenie karty (min. 300 zł) możesz rozłożyć bezpłatnie na wygodne miesięczne raty (od 3 do 60 rat). Więcej o usłudze Spłaty na raty przeczytasz tutaj

Przykład reprezentatywny dla produktu kredyt konsumencki – podwyższenie limitu karty kredytowej, sporządzony na podstawie przepisów art. 8 ustawy o kredycie konsumenckim: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania kredytu wynosi 20,17%, całkowita kwota podwyższenia kredytu (bez kredytowania kosztów) 4 800 zł, całkowita kwota do zapłaty 16 641,01 zł, oprocentowanie nominalne zmienne 18,50% w skali roku, całkowity koszt kredytu 2 241,01 zł (w tym prowizja za podwyższenie kredytu 1% od kwoty podwyższenia kredytu – 48 zł, odsetki – 2 193,01 zł), czas  obowiązywania umowy – 12 miesięcy. Kalkulacja na dzień 16.04.2024 r.

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma on charakter wyłącznie informacyjny. Podwyższenie limitu karty kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy przez mBank SA. Szczegółowe warunki i opłaty związane z kartą kredytową są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie kart kredytowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnych na stronie www.mBank.pl/pomoc/info/regulaminy/karty-kredytowe

 

Rozmowa wideo


Rozmowa audio

Rozmowa czat