Zwiększ limit swojego kredytu odnawialnego i miej dodatkowe pieniądze zawsze pod ręką!

Co zyskasz?

 

Dodatkową gotówkę dostępną od zaraz na realizację swoich pomysłów

 

Pieniądze z limitu powiększą saldo na Twoim koncie

 

Każdy wpływ na konto automatycznie spłaca i odnawia Twój limit

 

Jednorazową prowizję zapłacisz tylko od kwoty o jaką chcesz zwiększyć swój limit

 •  

   

  Złóż wniosek o zwiększenie limitu już teraz i śmiało korzystaj z dodatkowego zabezpieczenia w razie nieprzewidzianych sytuacji

   

  ZŁÓŻ WNIOSEK

Najczęściej zadawane pytania

 •  

  Jak mogę zaakceptować wniosek o zwiększenie kredytu odnawialnego złożony przez Internet?

   • Jeśli składałeś wniosek przez serwis transakcyjny to umowę prześlemy Ci w wiadomości w serwisie transakcyjnym. Zaakceptujesz ją kodem sms lub za pomocą mobilnej autoryzacji (w zależności od ustawionego sposobu potwierdzenia operacji).
   • Jeśli składałeś wniosek w aplikacji mobilnej umowę zaakceptujesz wygodnie, pinem w aplikacji. W nielicznych przypadkach możemy poprosić o podpisanie umowy w placówce. Jeśli będzie taka konieczność, poinformujemy Cię o tym mailowo.
 •  

  Co to znaczy, że wstępnie wyliczyliście kwotę o jaką mogę zwiększyć swój kredyt?

  • Na podstawie Twojej relacji z nami (np. regularne zasilanie rachunku) wyliczamy wstępną zdolność kredytową. Jest to tak zwana oferta specjalna, czyli kwota kredytu którą możesz otrzymać bez dodatkowych formalności i wychodzenia z domu. To najszybszy sposób na otrzymanie dodatkowej gotówki. Pieniądze na Twoim koncie pojawią się nawet w 15 minut. Oczywiście, możesz zawnioskować o wyższą kwotę (maks. 150 000 zł). Będziemy Cię prosić wtedy o dostarczenie dodatkowych dokumentów.

 •  

  Czy po podwyższeniu sposób funkcjonowania mojego kredytu zmieni się?

  • Nie. Kredyt odnawialny to dodatkowe pieniądze, które zasilają Twoje konto osobiste. Z dodatkowego limitu korzystasz dopiero, gdy skończą Ci się swoje pieniądze. Przykładowo, jeśli masz 1000 zł swoich środków na koncie oraz 2000 zł kredytu, to po wykorzystaniu 1000 zł zaczniesz korzystać z kredytu. Z pieniędzy z kredytu korzystasz tak samo, jak ze swoich własnych. Możesz je wypłacać z bankomatu, płacić w sklepach, czy robić transakcje internetowe.

 •  

  Jak i kiedy naliczają się odsetki od  kredytu?

  • Odsetki od kredytu odnawialnego naliczamy tylko od wykorzystanej kwoty kredytu. Pobieramy je w miesięcznice uruchomienia kredytu odnawialnego. Oznacza to, że jeśli nie skorzystasz z kredytu, nie zapłacisz żadnych odsetek. Przykładowo, jeśli pieniądze z kredytu trafiły na Twoje konto 1.03 to 1.04 naliczymy pierwsze odsetki od wykorzystanej wcześniej kwoty. Następne naliczymy 1.05 i tak dalej..

 
Wybraliśmy dla Ciebie:

 

Ubezpieczenie na Życie i od innych zdarzeń do kredytu odnawialnego

 • pomoc finansowa dla Ciebie i Twojej rodziny w trudnych sytuacjach losowych
WIĘCEJ na temat Ubezpieczenie na Życie i od innych zdarzeń do kredytu odnawialnego

Przykład reprezentatywny dla podwyższenie kredytu odnawialnego.

Przykład reprezentatywny dla podwyższenie kredytu odnawialnego: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania kredytu wynosi 10,53%, całkowita kwota podwyższenia kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3 900 zł, całkowita kwota do zapłaty 15 987 zł, oprocentowanie nominalne zmienne 9,5% w skali roku, całkowity koszt kredytu 1 523,50 zł (w tym prowizja za podwyższenie kredytu 3,5% od kwoty podwyższenia kredytu – 136,50 zł, odsetki – 1 387 zł), czas obowiązywania umowy – 12 miesięcy. Kalkulacja na dzień 9.11.2021 r.

Nota prawna

Podwyższenie kredytu odnawialnego uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy przez mBank S.A. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma on charakter wyłącznie informacyjny. Szczegółowe informacje, w tym warunki i opłaty związane z kredytem odnawialnym są określone w: Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., w Regulaminie udzielania kredytu odnawialnego dla osób fizycznych i klientów Private Banking dostępnych na: https://www.mbank.pl/pomoc/oplaty/oferta-indywidualna/aktualna-taryfa/https://www.mbank.pl/pomoc/oprocentowanie/oferta-indywidualna/ i https://www.mbank.pl/pomoc/dokumenty/oferta-indywidualna/kredyty/kredyt-odnawialny/.

 

Rozmowa wideo


Rozmowa audio

Rozmowa czat