Skorzystaj z promocji Ścinamy prowizję i zwiększ limit kredytu odnawialnego (RRSO 16,43%)

  • zapłacisz tylko 1,5% prowizji za podwyższenie kredytu odnawialnego
  • prowizja jest jednorazowa liczona od kwoty, o jaką chcesz zwiększyć swój limit
  • pieniądze będą dostępne od razu na Twoim koncie
  • każda wpłata na konto automatycznie spłaca wykorzystany limit i go odnawia

Wniosek możesz złożyć tak, jak Ci wygodnie

Wybrane opłaty

Za co zapłacę

Opłata

Prowizja za podwyższenie kredytu w promocji Ścinamy prowizję

1,5%

Prowizja standardowa za podwyższenie kredytu

3,1% - 5%

Oprocentowanie nominalne zmienne

17,5%

Prowizja za odnowienie kredytu (po każdych 12 miesiącach od dnia uruchomienia kredytu)

3,5% od kwoty kredytu min.99 zł dla posiadaczy mkonta Aquarius lub mkonta Intensive - 3,1% od kwoty kredytu min. 99 zł

Opłata za sporządzenie Aneksu do Umowy o kredyt odnawialny1

75 zł

Ubezpieczenie na życie i od innych zdarzeń do kredytu odnawialnego

0,35% miesięcznie od średniego salda zadłużenia, min. 1 zł

Przejdź do pełnej Taryfy prowizji i opłat

1W przypadku podwyższenia kwoty kredytu opłata nie jest pobierana.

Pytania i odpowiedzi

 •  

  Jak mogę zaakceptować wniosek o zwiększenie kredytu odnawialnego złożony przez internet?

   • Jeśli składasz wniosek przez serwis transakcyjny to umowę prześlemy Ci w wiadomości w serwisie transakcyjnym. Zaakceptujesz ją kodem sms lub za pomocą mobilnej autoryzacji (w zależności od ustawionego sposobu potwierdzenia operacji).
   • Jeśli składasz wniosek w aplikacji mobilnej, to umowę zaakceptujesz wygodnie pinem w aplikacji.

   W nielicznych przypadkach możemy poprosić o podpisanie umowy w placówce. Jeśli będzie taka konieczność, poinformujemy Cię o tym mailowo.

 •  

  Jak i kiedy naliczają się odsetki od kredytu?

  • Odsetki naliczamy tylko od wykorzystanej kwoty kredytu. Pobieramy je co miesiąc od uruchomienia kredytu odnawialnego. Jeśli nie skorzystasz z kredytu, nie zapłacisz żadnych odsetek.

   Przykład: jeśli pieniądze z kredytu trafiły na Twoje konto 1 marca, to 1 kwietnia naliczymy pierwsze odsetki od wykorzystanej wcześniej kwoty.

 
Wybraliśmy dla Ciebie:

Ubezpieczenie na Życie i od innych zdarzeń do kredytu odnawialnego

 • pomoc finansowa dla Ciebie i Twojej rodziny w trudnych sytuacjach losowych
WIĘCEJ

Reprezentatywny przykład sporządzony na podstawie przepisów art. 8 ustawy o kredycie konsumenckim dla podwyższenia kredytu odnawialnego udzielonego w ramach promocji „Ścinamy prowizję”.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania kredytu (RRSO) wynosi 16,43%, całkowita kwota podwyższenia kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 18 676 zł, oprocentowanie nominalne zmienne 16% w skali roku, całkowity koszt kredytu 2 636 zł (w tym prowizja za podwyższenie kredytu 1,5% od kwoty podwyższenia kredytu – 60 zł, odsetki – 2 576 zł), czas obowiązywania umowy – 12 miesięcy. Kalkulacja na dzień 7.04.2022 r.

To nie jest oferta. Jeśli pozytywnie ocenimy Twoją zdolność kredytową będziesz mógł podwyższyć kredyt. Szczegóły znajdziesz w: Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie udzielania kredytu odnawialnego dla osób fizycznych i klientów Private Banking oraz Tabeli stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnych na: https://www.mbank.pl/indywidualny/kredyty/kredyt-odnawialny/kredyt-odnawialny-podwyzszenie/.
Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, objętych tym materiałem, znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek.

Promocja „Ścinamy prowizję” obowiązuje od 12.04.2022 do 12.07.2022 r. włącznie. Promocja przeznaczona jest dla osób fizycznych posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, zwanych dalej Uczestnikami promocji, którzy złożą w okresie trwania promocji wniosek o podwyższenie Kredytu odnawialnego oraz zawrą aneks do umowy Kredytu odnawialnego w promocji. Aby skorzystać z promocji: złóż w trakcie trwania promocji, wniosek o podwyższenie Kredytu odnawialnego, zgodnie z „Regulaminem kredytu odnawialnego dla osób fizycznych i klientów Private Banking w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A.” obowiązującym w Banku, zaznacz na wniosku o podwyższenie Kredytu odnawialnego, że chcesz skorzystać z promocji, zawrzyj z Bankiem aneks do umowy Kredytu odnawialnego. Uczestnikom promocji, którzy spełnią łącznie warunki wskazane w regulaminie promocji oraz warunki przyznawania Kredytów odnawialnych, Bank przyznaje prawo do podwyższenia Kredytu odnawialnego w promocji z prowizją 1,5% od kwoty podwyższenia. Po okresie promocji, Bank będzie naliczał prowizje i opłaty zgodnie z „Taryfą prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A.” obowiązującą w Banku.

 

Rozmowa wideo


Rozmowa audio

Rozmowa czat