90 dni złotej jesieni
z kredytem odnawialnym

50% prowizji za udzielenie i oprocentowanie nominalne 4,99% przez 90 dni 

 lub Porozmawiaj z Ekspertem online

 
 

Skorzystaj już dziś z jesiennej promocji i weź kredyt odnawialny.
50% prowizji za udzielenie i oprocentowanie nominalne 4,99% przez 90 dni
od uruchomienia kredytu.

  Możesz zyskać:
 • 50% prowizji za udzielenie kredytu
 • 4,99% - oprocentowanie nominalne przez 90 dni od uruchomienia kredytu
 • Ubezpieczenie spłaty kredytu odnawialnego – bezpieczeństwo dla Ciebie i bliskich
 • jeszcze więcej środków na Twoim koncie
 • zabezpieczenie w razie nieprzewidzianych wydatków

Oprocentowanie nominalne po upływie 90 dni
od dnia uruchomienia kredytu wynosi 9,99% w skali roku.

Reprezentatywny przykład dla Kredytu odnawialnego z Ubezpieczeniem spłaty kredytu odnawialnego udzielonego w ramach Promocji „Kredyt odnawialny - 90 dni z oprocentowaniem nominalnym 4,99% i obniżoną prowizją, z Ubezpieczeniem spłaty kredytu odnawialnego”: Oprocentowanie nominalne - zmienne - 9,99% w skali roku, (na które składa się oprocentowanie 4,99% z okresu 90 dni od dnia uruchomienia kredytu odnawialnego i 9,99% za pozostały okres 275 dni liczonych od dnia zakończenia 90 dniowego okresu od dnia uruchomienia kredytu odnawialnego) całkowity koszt kredytu – 1 400,21zł (w tym prowizja za udzielenie kredytu – 1,25% od całkowitej kwoty kredytu, koszt ubezpieczenia 0,35% miesięcznie od średniego salda zadłużenia min. 0,98 zł), całkowita kwota kredytu – 9 583,92 zł, Rzeczywista roczna stopa oprocentowania kredytu wynosi - 14,28 %, czas obowiązywania umowy – 12 miesięcy, całkowita kwota do zapłaty –10 984,13 zł. Sporządzono w oparciu o informacje własne z dnia 05.10.2015r. Promocja „Kredyt odnawialny - 90 dni z oprocentowaniem nominalnym 4,99% i obniżoną prowizją, z Ubezpieczeniem spłaty kredytu odnawialnego” obowiązuje od 03.11.2015 r. do 12.01.2016 r. i mogą do niej przystąpić osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które złożą, w okresie trwania Promocji, wniosek o kredyt odnawialny. Warunkiem uczestnictwa w Promocji jest skorzystanie z Ubezpieczenia spłaty kredytu odnawialnego. Szczegółowe informacje dotyczące ubezpieczenia określone są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia dostępnych na www.mbank.pl/ubezpieczenie-ko. Uczestnikiem Promocji nie może być Klient, który w dniu składania wniosku o kredyt odnawialny z Ubezpieczeniem spłaty kredytu odnawialnego posiada już kredyt odnawialny w Banku w jakimkolwiek z rachunków oszczędnościowo – rozliczeniowych. Przyznanie kredytu odnawialnego uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy przez mBank S.A. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma on charakter wyłącznie informacyjny. Szczegółowe informacje, w tym warunki i opłaty związane z kredytem odnawialnym są określone w: Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Warunkach udzielania kredytu odnawialnego dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., w Regulaminie udzielania kredytów konsumpcyjnych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. oraz w Regulaminie Promocji „Kredyt odnawialny - 90 dni z oprocentowaniem nominalnym 4,99% i obniżoną prowizją, z Ubezpieczeniem spłaty kredytu odnawialnego”dostępnych na: https://www.mbank.pl/indywidualny/kredyty/kredyt-odnawialny/

Kredyt odnawialny to stały dostęp do pieniędzy         

 
 • przyznanie kredytu bez zbędnych formalności - wystarczy, że regularnie zasilasz eKonto (pensja, stypendium)
 • umowę kredytową możesz zawrzeć m.in. przez internet
 • odsetki - naliczane są tylko od rzeczywiście wykorzystanej kwoty kredytu
 • przyznany limit może być wykorzystywany wielokrotnie - każdy wpływ pieniędzy na konto powoduje automatyczną spłatę kredytu
 • kredyt uruchamiany jest na rok - jeżeli regularnie zasilasz rachunek, przedłużymy Ci umowę na kolejnych 12 miesięcy bez zbędnych formalności i zabezpieczeń - wystarczy, że regularnie zasilasz eKonto np. wpływami z pensji, stypendium, emerytury lub renty
 • opcjonalne ubezpieczenie spłaty kredytu - bezpieczeństwo
  i wygoda dla Ciebie i Twoich bliskich

Inne korzyści

 

Ubezpieczenie Spłaty Kredytu Odnawialnego

 • zyskaj poczucie finansowego bezpieczeństwa i odpowiedzialności za bliskich – zabezpieczenie przed koniecznością spłaty zadłużenia w nieoczekiwanych przypadkach losowych (śmierć lub całkowita niezdolność do pracy)
 • prosty sposób przystąpienia – jeden podpis lub jedna rozmowa telefoniczna oraz brak formalności w postaci ankiet medycznych, badań czy oświadczeń o stanie zdrowia
 • wygoda i oszczędność czasu – opłata za ubezpieczenie jest automatycznie pobierana z konta

Jestem klientem mBanku

Złóż wniosek o kredyt odnawialny
przez internet bez wychodzenia z domu

1. Złóż wniosek o kredyt przez internet, na mLinii (801 300 800/42 6300 800), w Punkcie Obsługi Aspiro S.A. lub placówce mBanku

2. Zaakceptuj warunki Umowy w serwisie transakcyjnym lub podpisz papierową umowę.

3. Pieniądze otrzymasz online prosto na Twój rachunek

 

 

 

Nie jestem klientem mBanku

Złóż wniosek o kredyt odnawialny przez internet,
a pieniądze otrzymasz prosto na konto

1. Składasz prosty wniosek przez internet lub dzwoniąc na mLinię (801 300 800). W  trakcie składania wniosku poprosimy Cię o wybór otwieranego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, na którym zostanie uruchomiony kredyt.

2. Jeśli wnioskujesz o kredyt do 50 000 zł brutto i będą wymagane dokumenty potwierdzające Twoje dochody, możesz je przesłać do mBanku mailem w postaci skanu historii operacji w formacie PDF. W innym przypadku poprosimy Cię o dostarczenie dokumentów do placówki.

3. Po otrzymaniu od nas ostatecznej decyzji kredytowej poprosimy Cię o wykonanie przelewu (1 zł) w celu zawarcia umowy kredytowej lub podpiszesz umowę w placówce.

4. Gotówkę otrzymasz online prosto na swój nowo otwarty rachunek w mBanku.

 

 

 

 

 

Oprocentowanie i wybrane opłaty

Kredyt odnawialnyOprocentowanie, opłaty i prowizje

Oprocentowanie nominalne w skali roku (kwota od 500 zł - do 150 000 zł)

9,99%
Opłata za rozpatrzenie wniosku kredytowego 0 zł
Prowizja za udzielenie kredytu w standardowej ofercie 2,50% - 5,00% kwoty kredytu, min. 69,00 zł
Prowizja za podwyższenie kredytu 2,50% kwoty podwyższenia
Prowizja za odnowienie kredytu na kolejny okres 2,5% kwoty odnowienia, min. 69,00 zł
Opłata za sporządzenie aneksu do Umowy o kredyt odnawialny1 75 zł
Ubezpieczenie Spłaty Kredytu (ubezpieczenie opcjonalne) 0,35% miesięcznie od średniego
salda zadłużenia (min. 0,98 zł)

1 W przypadku podwyższenia kwoty kredytu opłata nie jest pobierana.

Twoje centrum
pomocy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

mLinia
801 300 800


Przydatne dokumenty

Reprezentatywny przykład dla podwyższenia Kredytu Odnawialnego dla mBank S.A.: oprocentowanie nominalne zmienne 9,99% w skali roku, całkowity koszt kredytu 605,26 zł (w tym prowizja za podwyższenie kredytu 2,50% od całkowitej kwoty kredytu), całkowita kwota kredytu 4 719,00 zł, rzeczywista roczna stopa oprocentowania kredytu wynosi 12,85%, czas obowiązywania umowy 12 miesięcy, całkowita kwota do zapłaty 5 324,26 zł. Sporządzono w oparciu o informacje własne z dnia 28.10.2015r.

Zawarcie umowy o kredyt odnawialny i jego udzielenie osobie nie będącej klientem mBanku S.A. lub będącej klientem mBanku, ale nie posiadającej indywidualnej oferty specjalnej uzależnione jest od udokumentowania przez wnioskodawcę uzyskiwanego wynagrodzenia zaświadczeniem o zarobkach (z tytułu umowy o pracę, umowy o dzieło/ zlecenia, kontraktu zawodowego) lub pełną historią operacji pobraną z rachunku klienta za okres ostatnich pełnych 6 miesięcy poprzedzających miesiąc złożenia wniosku, potwierdzającą wpływ wynagrodzenia na dany rachunek. Może ona zostać wygenerowana bezpośrednio z serwisu internetowego banku prowadzącego rachunek wnioskodawcy i przesłana w formie skanu (plik typu PDF) załączonego do odpowiedzi na maila ze wstępną decyzją kredytową. Maksymalna kwota kredytu odnawialnego udzielona na podstawie umowy zawartej w formie elektronicznej przez dotychczasowych klientów mBanku bez możliwości skorzystania z oferty specjalnej lub nowych klientów wynosi maksymalnie 50 000 zł brutto.

Oferta specjalna to indywidualna propozycja kredytowa przygotowana na podstawie dotychczasowej współpracy Klienta z mBankiem – skierowana do Klientów, których zdolność kredytowa zbadana przez Bank umożliwia przyznanie wnioskowanego limitu kredytowego.

Przyznanie kredytu odnawialnego uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy przez mBank S.A. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma on charakter wyłącznie informacyjny. Szczegółowe informacje, w tym warunki i opłaty związane z kredytem odnawialnym są określone w: Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Warunkach udzielania odnawialnego Kredytu konsumpcyjnego dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. oraz w Regulaminie udzielania kredytów konsumpcyjnych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnych na niniejszej stronie.

Masz problem lub pytanie?

Uzyskaj odpowiedzi w kilka minut!

Porozmawiaj z ekspertem 

Rozmowa wideo


Rozmowa audio

Rozmowa czat

Rozmowa wideo


Rozmowa audio

Rozmowa czat