Weź kredyt gotówkowy z kodem PLAN (RRSO 21,88%)

  • 0% prowizji za udzielenie kredytu gotówkowego od 30 000 zł (włącznie)

  • prowizja za udzielenie kredytu gotówkowego do 30 000 zł niższa o 40% od standardowej prowizji

  • oprocentowanie nominalne od 12,59% do 14,99%

  • minimalna kwota kredytu, na którą możesz złożyć wniosek to 500 zł, a maksymalna 200 tys. Zł

  • kredyt z prostą i zrozumiałą umową

Sprawdź swoje oprocentowanie kredytu (RRSO 21,88%)

Oprocentowanie dla posiadaczy mKonta Intensive

Oprocentowanie dla klientów Aktywnych Więcej

 

Doceniamy klientów, którzy bankują z nami na co dzień. Masz niższe oprocentowanie jeśli:

  • wykonujesz 15 transakcji miesięcznie
  • otrzymujesz wpływ min. 2 000zł
  • korzystasz z rozwiązań tj. płatności telefonem, BLIK, asystent płatności

Sprawdź, co jeszcze zyskujesz, gdy jesteś aktywnym klientem.

Oprocentowanie standardowe

 

Wniosek możesz złożyć tak, jak Ci wygodnie

Wniosek kredytu online w mBanku

 

w zakładce produkty

Umowa kredytowa przez internet w mBanku

 
Wakacje od kredytu

Kiedy potrzebujesz chwili oddechu, skorzystaj z wakacji kredytowych, z którymi przesuniesz spłatę pierwszej raty o 1, 2, a nawet 3 miesiące. Możliwość skorzystania z wakacji znajdziesz na pierwszej stronie wniosku o kredyt gotówkowy (w polu z dodatkowymi opcjami). Zrobisz to bez żadnych dodatkowych formalności. Pamiętaj tylko, że skorzystanie z wakacji kredytowych wiąże się z wydłużeniem okresu kredytowania.

Wybrane opłaty

Za co zapłacę

Opłata

Prowizja za udzielenie kredytu od 30 000 zł z kodem PLAN

0%

Prowizja za udzielenie kredytu do 30 000 zł z kodem PLAN

- 40% od prowizji standardowej

Prowizja standardowa za udzielenie kredytu

9,99% - 25,99%

Oprocentowanie kredytu standardowe

14,99%

Oprocentowanie kredytu dla klientów aktywnych

13,59%

Oprocentowanie kredytu dla klientów z mKontem Intensive

12,59%

Opłata za udzielenie karencji

0 zł

Opłata za sporządzenie aneksu do umowy o kredyt

0 zł

Koszty restrukturyzacji umowy

0 zł

Opłata za zmianę parametrów kredytu

0 zł

Opłata za zmianę warunków umowy niewymagającej sporządzenia aneksu

0 zł

Przejdź do pełnej Taryfy prowizji i opłat

Pamiętaj, że koszt odsetkowy kredytu z wakacjami jest wyższy niż bez wakacji.

Przykład reprezentatywny dla konsumenckiego kredytu gotówkowego:

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 21,88%. Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 12 833 zł, całkowita kwota do zapłaty 18 324,26 zł, oprocentowanie nominalne zmienne 13,59% w skali roku, całkowity koszt kredytu 5 491,26 zł (w tym: prowizja 11,39% - 1 461,68 zł, oprocentowanie – 13,59%, odsetki 4 029,58 zł), 45 miesięcznych rat, w tym 44 miesięczne raty równych w wysokości po 407,21 zł, ostatnia rata 407,02 zł. Kalkulacja na dzień 8.08.2022r.

To nie jest oferta. Jeśli pozytywnie ocenimy Twoją zdolność kredytową będziesz mógł otrzymać kredyt. Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek. Prowizja za udzielenie kredytu gotówkowego do 30 000 zł zostanie obniżona o 40% od standardowej prowizji określonej w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A.,Szczegóły znajdziesz w: Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie kredytu gotówkowego dla osób fizycznych i klientów Private Banking w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. Ubezpieczycielem jest UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. oraz UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. mBank S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem RAU 11124813/A. Szczegółowe informacje o ubezpieczeniu znajdziesz tu: https://www.mbank.pl//indywidualny/ubezpieczenia/ubezpieczenia-kredytow/ubezpieczenie-do-kredytu-gotowkowego/ W ramach kredytu gotówkowego klient może uruchomić na maksymalnie 3 miesiące wakacje kredytowe. Skorzystanie z tej możliwości wiąże się z wydłużeniem okresu kredytowania. Umowa o kredyt gotówkowy może zostać zawarta z klientem mBanku, do którego została skierowana informacja o wstępnie wyliczonej zdolności kredytowej bez dostarczania przez niego dokumentów dochodowych lub/i z dostarczonymi przez niego dokumentami dochodowymi oraz z klientem, do którego nie zostały skierowane informacje o wstępnie wyliczonej zdolności kredytowej. Limity prezentują kwoty ze wstępnie wyliczonej zdolności kredytowej klienta. Decyzja o przyznaniu kredytu gotówkowego podejmowana jest indywidualnie na podstawie informacji zawartych na wniosku kredytowym, dostarczonych dokumentów dochodowych oraz pozytywnej oceny w BIK. Jeśli klient pozostaje w związku małżeńskim bez rozdzielności majątkowej, kredyt powyżej 50 000 zł brutto (wraz z kredytowanymi kosztami) wymaga zgody współmałżonka, którą podpisze w placówce.

 

Rozmowa wideo


Rozmowa audio

Rozmowa czat