Weź kredyt gotówkowy online już dziś, a raty wyślij na urlop!

 • 0% prowizji za udzielenie kredytu z kodem zniżkowym URLOP (kod jest ważny do 28 sierpnia br.)

 • wakacje kredytowe - możesz przesunąć spłatę pierwszej raty o 1,2 lub 3 miesiące (na wniosku zaznacz, że chcesz skorzystać z wakacji kredytowych)

 • kwota od 500 zł do 200 000 zł

 • szybka decyzja kredytowa (dla naszych klientów nawet natychmiast)

 • automatyczna spłata co miesiąc z Twojego konta (samodzielnie wybierasz dzień spłaty między 1, a 28)

Sprawdź ratę kredytu gotówkowego w kalkulatorze

 

Wniosek możesz złożyć tak, jak Ci wygodnie

 

w zakładce produkty

Wyślij raty na urlop!

 • U nas jest to możliwe. Podczas składania wniosku o kredyt gotówkowy możesz:

  1. Zaznaczyć opcję „wakacji kredytowych”, którą znajdziesz na pierwszej stronie wniosku o kredyt gotówkowy.

  2. Przesunąć spłatę pierwszej raty o 1, 2, a nawet 3 miesiące,a środki otrzymasz po akceptacji umowy.

   

  Bez żadnych dodatkowych formalności.

  Pamiętaj, że skorzystanie z wakacji kredytowych wydłuży okres kredytowania.

Wybrane opłaty

Za co zapłacę

Opłata

Prowizja za udzielenie kredytu z kodem URLOP do 28.08.2024 r.

0%

Prowizja standardowa za udzielenie kredytu

9,99% - 25,99%

Oprocentowanie kredytu standardowe

13,49%

Oprocentowanie kredytu dla klientów aktywnych

12,49%

Oprocentowanie kredytu dla klientów z mKontem Intensive

11,99%

Opłata za udzielenie karencji

0 zł

Opłata za sporządzenie aneksu do umowy o kredyt

0 zł

Koszty restrukturyzacji umowy

0 zł

Opłata za zmianę parametrów kredytu

0 zł

Opłata za zmianę warunków umowy niewymagającej sporządzenia aneksu

0 zł

Przejdź do pełnej Taryfy prowizji i opłat

Pamiętaj, że koszt odsetkowy kredytu z wakacjami jest wyższy niż bez wakacji.

Pytania i odpowiedzi

 •  

  Jak mogę zaakceptować umowę o kredyt gotówkowy udzielony przez internet?

  • Jeśli złożysz wniosek przez serwis transakcyjny, to umowę prześlemy Ci w wiadomości w serwisie transakcyjnym. Zaakceptujesz ją kodem sms lub za pomocą mobilnej autoryzacji (w zależności od ustawionego sposobu potwierdzenia operacji). Jeśli złożysz wniosek w aplikacji mobilnej, umowę zaakceptujesz wygodnie, pinem w aplikacji. W nielicznych przypadkach możemy poprosić o podpisanie umowy w placówce. Jeśli będzie taka konieczność, poinformujemy Cię o tym mailowo.

 •  

  Na co mogę przeznaczyć pieniądze z kredytu?

  • Pieniądze z kredytu gotówkowego przelejemy na Twoje konto. Skorzystasz z nich jak chcesz: wypłacisz je z bankomatu, zapłacisz za zakupy, zrobisz przelewy. To Ty zdecydujesz na co je przeznaczysz np. na remont, wakacje, AGD. Niezależnie od tego, ile pieniędzy z kredytu wykorzystasz, co miesiąc będziemy pobierać z Twojego konta ratę. Po spłacie pierwszej raty możesz również podwyższyć kwotę swojego kredytu.

Przykład reprezentatywny dla konsumenckiego kredytu gotówkowego:
Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 13,24% całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 12 675 zł, całkowita kwota do zapłaty 17 636,75 zł, oprocentowanie nominalne zmienne 12,49% w skali roku, całkowity koszt kredytu 4 961,75 zł (w tym: prowizja 0% - 0 zł, oprocentowanie – 12,49%, odsetki 4 961,75% zł), 66 miesięcznych rat, w tym 65 miesięcznych rat równych w wysokości po 266,46 zł, ostatnia rata 266,61 zł. Kalkulacja na dzień 20.06.2024 r.

 

To nie jest oferta. Jeśli pozytywnie ocenimy Twoją zdolność kredytową, będziesz mógł otrzymać kredyt. Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek. Prowizja za udzielenie kredytu gotówkowego z kodem URLOP wyniesie 0%. Kod URLOP będzie automatycznie wpisany na wniosku o kredyt gotówkowy w polu kod. Jeżeli usuniesz kod, wtedy zapłacisz standardową prowizję , której wysokość określa Twoja umowa zgodnie z postanowieniami Taryfy prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A . Kod URLOP jest ważny do 28.08.2024 r. Szczegóły znajdziesz w: Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. i Regulaminie kredytu gotówkowego dla osób fizycznych i klientów Private Banking w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. Klient mBanku może otrzymać decyzję kredytową nawet natychmiast, klient spoza mBanku może otrzymać decyzję kredytową nawet w jeden dzień roboczy. Udzielenie kredytu przez mBank i zawarcie umowy jest możliwe, jeśli po stronie klienta nie występują problemy technicznie uniemożliwiające zawarcie umowy. Twój numer PESEL nie może być zastrzeżony w momencie zawarcia z nami umowy. Spłata kredytu w ratach malejących jest dostępna w ramach scenariuszy, w których decyzja kredytowa wydawana jest w czasie dłuższym niż 30 sekund.
W ramach kredytu gotówkowego klient może uruchomić na maksymalnie 3 miesiące wakacje kredytowe. Skorzystanie z tej możliwości wiąże się z wydłużeniem okresu kredytowania.

Pamiętaj, że mBank udostępnia swoją aplikację mobilną tylko w autoryzowanych sklepach – App Store (iOS - Apple), Google Play (Android), AppGallery (dla telefonów Huawei). Pobieraj, instaluj i aktualizuj aplikacje tylko w tych sklepach, ponieważ znajdujące się tam aplikacje są cyfrowo podpisane i przechodzą proces weryfikacji pod kątem ich bezpieczeństwa. Nigdy nie pobieraj aplikacji z innych miejsc niż oficjalne sklepy (np. z linka otrzymanego sms-em, czy przez komunikator) - narazisz się na pobranie złośliwej aplikacji, przez którą oszuści mogą wyłudzać Twoje dane, czy przejmować sms-y i wysyłać je bez Twojej zgody! Nową aplikację możesz pobrać jeśli Twoje urządzenie ma systemem operacyjny w wersji minimum Android 7.0 lub iOS 15.0 (lub nowsze). Zapoznaj się z polityka prywatności aplikacji mobilnych.

 

Rozmowa wideo


Rozmowa audio

Rozmowa czat