Najważniejsze zalety naszego kredytu gotówkowego!

 • teraz 0% prowizji za udzielenie kredytu z kodem zniżkowym SLALOM (kod jest ważny do 27 marca br.)

 • kwota od 500 zł do 200 000 zł

 • możesz przełożyć spłatę pierwszej raty o 1,2 lub 3 miesiące (na wniosku zaznacz, że chcesz skorzystać z wakacji kredytowych)

 • szybka decyzja kredytowa (dla naszych klientów nawet natychmiast)

 • automatyczna spłata co miesiąc z Twojego konta (samodzielnie wybierasz dzień spłaty między 1, a 28)

 

Wniosek możesz złożyć tak, jak Ci wygodnie

 

w zakładce produkty

Może Cię zainteresować

 

Podwyższenie kredytu gotówkowego
(RRSO 12,67%)

 • dodatkowa gotówka do kredytu gotówkowego, który już u nas masz
 • 0% prowizji za udzielenie

Wybrane opłaty

Za co zapłacę

Opłata

Prowizja za udzielenie kredytu z kodem SLALOM do 27.03.2024 r.

0%

Prowizja standardowa za udzielenie kredytu

9,99% - 25,99%

Oprocentowanie kredytu standardowe

12,99%

Oprocentowanie kredytu dla klientów aktywnych

11,99%

Oprocentowanie kredytu dla klientów z mKontem Intensive

11,49%

Opłata za udzielenie karencji

0 zł

Opłata za sporządzenie aneksu do umowy o kredyt

0 zł

Koszty restrukturyzacji umowy

0 zł

Opłata za zmianę parametrów kredytu

0 zł

Opłata za zmianę warunków umowy niewymagającej sporządzenia aneksu

0 zł

Przejdź do pełnej Taryfy prowizji i opłat

Pamiętaj, że koszt odsetkowy kredytu z wakacjami jest wyższy niż bez wakacji.

Pytania i odpowiedzi

 •  

  Jak mogę zaakceptować umowę o kredyt gotówkowy udzielony przez internet?

  • Jeśli złożysz wniosek przez serwis transakcyjny, to umowę prześlemy Ci w wiadomości w serwisie transakcyjnym. Zaakceptujesz ją kodem sms lub za pomocą mobilnej autoryzacji (w zależności od ustawionego sposobu potwierdzenia operacji). Jeśli złożysz wniosek w aplikacji mobilnej, umowę zaakceptujesz wygodnie, pinem w aplikacji. W nielicznych przypadkach możemy poprosić o podpisanie umowy w placówce. Jeśli będzie taka konieczność, poinformujemy Cię o tym mailowo.

 •  

  Na co mogę przeznaczyć pieniądze z kredytu?

  • Pieniądze z kredytu gotówkowego przelejemy na Twoje konto. Skorzystasz z nich jak chcesz: wypłacisz je z bankomatu, zapłacisz za zakupy, zrobisz przelewy. To Ty zdecydujesz na co je przeznaczysz np. na remont, wakacje, AGD. Niezależnie od tego, ile pieniędzy z kredytu wykorzystasz, co miesiąc będziemy pobierać z Twojego konta ratę. Po spłacie pierwszej raty możesz również podwyższyć kwotę swojego kredytu.

Przykład reprezentatywny dla konsumenckiego kredytu gotówkowego:

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 12,67% całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 12 300 zł, całkowita kwota do zapłaty 15 102,27 zł, oprocentowanie nominalne zmienne 11,99% w skali roku, całkowity koszt kredytu 2 802,27 zł (w tym: prowizja 0% - 0  zł, oprocentowanie – 11,99%, odsetki 2 802,27 zł), 41 miesięcznych rat, w tym 40 miesięcznych rat równych w wysokości po 417,95 zł, ostatnia rata 367,03 zł. Kalkulacja na dzień 18.01.2024 r.

 

To nie jest oferta. Jeśli pozytywnie ocenimy Twoją zdolność kredytową, będziesz mógł otrzymać kredyt. Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na  www.mBank.pl/slowniczek.  Prowizja za udzielenie kredytu gotówkowego z kodem SLALOM wyniesie 0%. Kod SLALOM będzie automatycznie wpisany na wniosku o kredyt gotówkowy w polu kod. Jeżeli usuniesz kod, wtedy zapłacisz standardową prowizję , której wysokość określa Twoja umowa zgodnie z postanowieniami Taryfy prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A . Kod SLALOM jest ważny do 27.03.2024 r. Szczegóły znajdziesz w: Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. i Regulaminie kredytu gotówkowego dla osób fizycznych i klientów Private Banking w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. Klient mBanku może otrzymać decyzję kredytową nawet natychmiast, klient spoza mBanku może otrzymać decyzję kredytową nawet w jeden dzień roboczy. Udzielenie kredytu przez mBank i zawarcie umowy jest możliwe, jeśli po stronie klienta nie występują problemy technicznie uniemożliwiające zawarcie umowy.

 

Rozmowa wideo


Rozmowa audio

Rozmowa czat