Przeżywaj bezcenne chwile i kieruj się pasją po nagrody!

W programie Mastercard® Bezcenne® Chwile liczą się Twoje życiowe pasje. Każda płatność kartą kredytową World Mastercard lub World Mastercard Intensive przybliża Cię do celu, czyli wybranej nagrody.

 

Jak działa program Mastercard® Bezcenne® Chwile?

Wejdź na bezcennechwile.pl i zaloguj się do programu, zapoznaj się z katalogiem nagród i wybierz taką, na którą chcesz zbierać punkty.

Płać kartą Mastercard i zbieraj punkty za wszystkie swoje zakupy:

  • za zakupy u partnerów programu punkty zyskujesz szybciej! Otrzymasz od 2 do 8 punktów za każde wydane 5 zł
  • za zakupy w sklepach spoza listy partnerów dostaniesz 1 punkt za wydane 50 zł

Katalog nagród

Zebrane punkty możesz wymienić na nagrody z katalogu, które pozwolą Ci realizować swoje pasje. Wśród nich znajdziesz m.in.:

  • bilety na koncerty i wydarzenia, w tym zaproszenia na udział w ekskluzywnych wydarzeniach, których partnerem jest Mastercard
  • vouchery do ulubionych sklepów, platform zakupowych czy stacji benzynowych
  • bilety do kina

nagrody rzeczowe i wiele innych.

 

Sprawdź, co jeszcze oferuje program Bezcenne Chwile

 

Przyspieszacze – korzystaj z ofert specjalnych do partnerów programu, dzięki którym jeszcze szybciej zbierzesz punkty na swoją wymarzoną nagrodę

Mastercard Travel Rewards – płać kartą Mastercard podczas swoich zagranicznych podróży i zyskaj zwrot części wydatków Sprawdź

Bezcenne Chwile Pomagam – łatwo i bezpiecznie udzielaj wsparcia zweryfikowanym organizacjom dobroczynnym Sprawdź

Status Premium – aktywnie korzystaj ze swojej karty, aby osiągnąć Status Premium i zyskać dostęp do jeszcze większej liczby benefitów, m.in.

  • fast track na ponad 130 lotniskach świata
  • ubezpieczenia
  • dodatkowe nagrody do wyboru

 

Płać kartą World Mastercard lub World Mastercard Intensive.

Zbieraj punkty.

I wymieniaj je na wyjątkowe nagrody!

Przykład reprezentatywny dla produktu kredyt konsumencki – karta kredytowa, sporządzony na podstawie przepisów art. 8 ustawy o kredycie konsumenckim: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania kredytu (RRSO) wynosi 20,55%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 12 500 zł, całkowita kwota do zapłaty 14 435,50 zł, oprocentowanie nominalne zmienne 18,50% w skali roku, całkowity koszt kredytu 1 935,50 zł (w tym opłata za wydanie karty 30 zł, odsetki 1 905,50 zł), czas obowiązywania umowy – 12 miesięcy. Kalkulacja na dzień 16.01.2024 r.

To nie jest oferta. Szczegółowe warunki i opłaty związane z kartą kredytową są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie kart kredytowych dla osób fizycznych i Klientów Private Banking w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. Regulaminie Promocji „Cenne punkty na bezcenne chwile”.

Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek