Chcesz zlecić przelew, a nie masz pieniędzy na koncie...

W każdej chwili możesz przelać pieniądze ze swojej karty kredytowej na dowolne konto i skorzystać z okresu bezodsetkowego do 54 dni (RRSO 21,08%).
Przelew z rachunku karty kredytowej jest prosty, jak przelew z konta – możesz go zlecić w serwisie transakcyjnym lub na mLinii.

 
Pieniędzmi z karty kredytowej możesz

  • zasilić swoje lub dowolne konto
  • bezpośrednio opłacić rachunki i zobowiązania np. czynsz czy media
  • zapłacić podatek do Urzędu Skarbowego

Wartość przelewu nie może przekraczać dostępnego limitu kredytowego na Twojej karcie.

Prowizja za usługę

Rodzaj czynności Prowizja
Opłata za przelew z rachunku karty kredytowej 7% min. 6 zł
Opłata za przelew do ZUS, US bądź innego organu podatkowego 3,5%, min. 6 zł

Koszt kredytu:
Przykład reprezentatywny dla produktu kredyt konsumencki – karta kredytowa, sporządzony na podstawie przepisów art. 8 ustawy o kredycie konsumenckim: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania kredytu (RRSO) wynosi 20,55%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 12 500 zł, całkowita kwota do zapłaty 14 435,50 zł, oprocentowanie nominalne zmienne 18,50% w skali roku, całkowity koszt kredytu 1 935,50 zł (w tym opłata za wydanie karty 30 zł, odsetki 1 905,50 zł), czas obowiązywania umowy – 12 miesięcy. Kalkulacja na dzień 16.01.2024 r.


Nota prawna:
To nie jest oferta. Jeśli pozytywnie ocenimy Twoją zdolność kredytową będziesz mógł otrzymać kredyt. Szczegółowe warunki i opłaty związane z kartą kredytową są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie kart kredytowych dla osób fizycznych i klientów Private Banking w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnych na stronie www.mBank.pl/pomoc/info/regulaminy/karty-kredytowe

Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek.