Chciałeś wykonać nagły przelew, a nie miałeś wystarczających środków na koncie?

W każdej chwili możesz przelać środki z rachunku swojej karty kredytowej na dowolne konto w banku i skorzystać z okresu bezodsetkowego do 54 dni (RRSO 8,04%).

Szybko i sprawnie


Przelew z rachunku karty kredytowej jest prosty, jak wykonanie przelewu z konta - możesz go wykonać przez serwis transakcyjny lub mLinię.

Na konto w dowolnym banku

 

  • Przelew z rachunku karty możesz wykonać na dowolny rachunek bankowy, również opłacając codzienne rachunki i zobowiązania (np. czynsz, media).
  • Kartą kredytową możesz również zapłacić podatek do Urzędu Skarbowego. Wystarczy, że wykonując przelew podatkowy w pozycji „Z rachunku” wybierzesz kartę kredytową, którą chcesz zapłacić podatek.
  • Środkami z rachunku karty kredytowej możesz zasilić swoje konto - wartość przelewu nie może wtedy przekraczać dostępnego limitu kredytowego na karcie.

 

Prowizja za usługę

Rodzaj czynności Prowizja
Opłata za przelew z rachunku karty kredytowej 5% min. 4,00 zł
Opłata za przelew do ZUS, US bądź innego organu podatkowego 2,5%, min. 4 zł

Koszt kredytu:

Przykład reprezentatywny dla produktu kredyt konsumencki – karta kredytowa, sporządzony na podstawie przepisów art. 8 ustawy o kredycie konsumenckim: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania kredytu (RRSO) wynosi 8,04%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 7 100 zł, całkowita kwota do zapłaty 7 546,15 zł, oprocentowanie nominalne zmienne 7,2% w skali roku, całkowity koszt kredytu 446,15 zł (w tym opłata za wydanie karty 30 zł, odsetki 416,15 zł), czas obowiązywania umowy – 12 miesięcy. Kalkulacja na dzień 5.01.2021 r.

 

Nota prawna:

To nie jest oferta. Jeśli pozytywnie ocenimy Twoją zdolność kredytową będziesz mógł otrzymać kredyt. Szczegółowe warunki i opłaty związane z kartą kredytową są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie kart kredytowych dla osób fizycznych i klientów Private Banking w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnych na stronie www.mBank.pl/pomoc/info/regulaminy/karty-kredytowe