Chcesz zlecić przelew, a nie masz pieniędzy na koncie?

W każdej chwili możesz przelać środki ze swojej karty kredytowej na dowolne konto i skorzystać z okresu bezodsetkowego do 54 dni (RRSO 8,81%).

Szybko i sprawnie

Przelew z rachunku karty kredytowej jest prosty, jak przelew z konta - możesz go zlecić w serwisie transakcyjnym lub na mLinii.

Na konto w dowolnym banku

Pieniędzmi z karty kredytowej możesz:

  • zasilić swoje lub dowolne konto
  • bezpośrednio opłacić rachunki i zobowiązania np. czynsz czy media
  • zapłacić podatek do Urzędu Skarbowego

Pamiętaj, że wartość przelewu nie może przekraczać dostępnego limitu kredytowego na Twojej karcie.

Prowizja za usługę

Rodzaj czynności Prowizja
Opłata za przelew z rachunku karty kredytowej 7% min. 6 zł
Opłata za przelew do ZUS, US bądź innego organu podatkowego 3,5%, min. 6 zł

Koszt kredytu:

Przykład reprezentatywny dla produktu kredyt konsumencki – karta kredytowa, sporządzony na podstawie przepisów art. 8 ustawy o kredycie konsumenckim: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania kredytu (RRSO) wynosi 8,81%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 8 400 zł, całkowita kwota do zapłaty 8 974,99 zł, oprocentowanie nominalne zmienne 8% w skali roku, całkowity koszt kredytu 574,99 zł (w tym opłata za wydanie karty 30 zł, odsetki 544,99 zł), czas obowiązywania umowy – 12 miesięcy. Kalkulacja na dzień 11.10.2021 r.

 

Nota prawna:

To nie jest oferta. Jeśli pozytywnie ocenimy Twoją zdolność kredytową będziesz mógł otrzymać kredyt. Szczegółowe warunki i opłaty związane z kartą kredytową są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie kart kredytowych dla osób fizycznych i klientów Private Banking w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnych na stronie www.mBank.pl/pomoc/info/regulaminy/karty-kredytowe

 

Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek.