Świąteczne promocje w mOkazjach

Zyskaj voucher 20 zł do home&you

 • Jak wziąć udział w promocji?

   

  1. Przystąp do mOkazji do 15.11.2023 r. Wyraź zgodę w aplikacji (Ustawienia – Przystąp do mOkazji) lub w serwisie transakcyjnym (Produkty -Usługi- mOkazje)

   

  Korzystasz już z mOkazji? To świetnie – etap 1. masz już za sobą.

   

  2. Zapisz się na mOkazje Voucher home&you. Do zdobycia voucher home&you 20 zł, którą znajdziesz 16 listopada w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej w sekcji mOkazje i zrób jedną, dowolną transakcję bezgotówkową swoją kartą Mastercard lub BLIKIEM.

   

  3. Dostaniesz od nas voucher 20 zł do wykorzystania w sklepach home&you i na www.home-you.com/pl/ przy zakupach za min. 100 zł Voucher w postaci kodu zniżkowego otrzymasz 1 grudnia po spełnieniu warunków opisanych w szczegółach mOkazji.

Zyskaj voucher 23% na zakup zegarka marki W.Kruk

 • Jak wziąć udział w promocji?

   

  1. Przystąp do mOkazji do 16.11.2023 r. Wyraź zgodę w aplikacji (Ustawienia – Przystąp do mOkazji) lub w serwisie transakcyjnym (Produkty -Usługi- mOkazje).

   

  Korzystasz już z mOkazji? To świetnie – etap 1. masz już za sobą.

   

  2. Zapisz się na mOkazje Voucher W.KRUK. Do zdobycia voucher W.KRUK 23%, którą znajdziesz 17  listopada w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej w sekcji mOkazje i zrób jedną, dowolną transakcję bezgotówkową swoją kartą Mastercard lub BLIKIEM.

   

  3. Dostaniesz od nas voucher, uprawniający do zniżki 23% na zegarki do 4 999 zł (zegarki powyżej 4 999 zł nie są objęte promocją). Voucher w postaci kodu zniżkowego otrzymasz 5 grudnia, po spełnieniu warunków opisanych w szczegółach mOkazji.

mOkazje - Ty robisz zakupy, a my zwracamy Ci część pieniędzy

W mOkazjach znajdziesz produkty i usługi znanych marek i sieci sklepów.

 

Zaglądaj regularnie do mOkazji, masz je zawsze pod ręką w aplikacji mobilnej i w bankowości internetowej.

Zwrot części wydatków trafi wprost na Twoje konto.

Jak działają mOkazje?

Aktywuj mOkazje w aplikacji mobilnej Ustawienia>Przystąp do mOkazji lub w bankowości internetowej w Produkty>Usługi>mOkazje

Wybieraj swoje ulubione marki i rób zakupy z mOkazjami

W szczegółach mOkazji sprawdź, jakie warunki musisz spełnić, aby otrzymać zwrot. Pieniądze zwrócimy Ci w ciągu 75 dni.

Gdzie znajdziesz swoje mOkazje?

mOkazje masz zawsze pod ręką. Znajdziesz je w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej w Banku.

Zaloguj się na swoje konto przez internet. Wybierz Produkty > Usługi > mOkazje.

W aplikacji mobilnej kliknij Usługi > mOkazje

Zobacz, jak korzystać z mOkazji


Rób zakupy z mOkazjami i ciesz się zwrotem na konto.


Kliknij
i przekonaj się jakie to proste!

Pytania i odpowiedzi

 •  

  Mam zgodę na mOkazję, a nie widzę żadnych ofert, dlaczego?

  • Po przystąpieniu do programu pierwsze mOkazje pojawią się następnego dnia roboczego w Twoim serwisie transakcyjnym (Produkty > Usługi > mOkazje) i aplikacji mobilnej (Usługi > mOkazje).

   Jeśli po zalogowaniu nie widzisz swoich mOkazji zaloguj się jeszcze raz lub spróbuj otworzyć stronę mBanku w innej przeglądarce.

To nie jest oferta. Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek

Promocja Okazja z voucherem home&you 20 zł dla klientów płacących kartą Mastercard lub BLIKIEM rozpoczyna się 16.11.2023 r. i trwa do 24.12.2023 r. Do Promocji możesz przystąpić od 16.11.2023 r. do 27.11.2023 r., jeśli spełnisz poniższe warunki:

 1. masz wyrażoną zgodę na korzystanie z programu mOkazje, na zasadach zgodnych z postanowieniami „Regulaminu programu mOkazje” lub wyrazić ją najpóźniej do 15.11.2023 r. g. 23:59 w serwisie transakcyjnym lub aplikacji mobilnej mBanku
 2. zapiszesz się na mOkazję o nazwie „Voucher home&you. Do zdobycia voucher home&you 20 zł”, klikając „Wybierz” na kafelku tej mOkazji, udostępnionym w dn. 16.11.2023 r. - 27.11.2023 r. w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej. Zapisanie się na tę mOkazję jest jednoznaczne z oświadczeniem przystąpienia do promocji „mOkazja z voucherem home&you 20 zł dla klientów płacących kartą Mastercard lub BLIKIEM” oraz zgodą na dostarczenie jej regulaminu przez stronę internetową banku.
 3. wykonasz 1 transakcję bezgotówkową kartą Mastercard, której jesteś posiadaczem lub BLIKIEM, w terminie od 16.11.2023 r. do 27.11.2023 r.

Dniem przystąpienia do promocji, jest dzień zapisu na mOkazję „Voucher home&you. Do zdobycia voucher home&you 20 zł”.

Uczestnicy promocji, którzy spełnią wszystkie warunki opisane powyżej, otrzymają drugi kafelek mOkazji o nazwie „Odbierz voucher home&you” z przyznaną nagrodą.

Nagrodą w promocji jest voucher zawierający kod rabatowy do wykorzystania w sklepie online (https://home-you.com/pl/) lub sklepach stacjonarnych home&you, uprawniający do zniżki 20 zł od zakupów powyżej 100 zł.

Kod można zrealizować w sklepie online (https://home-you.com/pl/) i sklepach stacjonarnych. Kod promocyjny uprawnia do 20 zł rabatu od zakupów powyżej 100 zł

Produkty, które nigdy nie podlegają rabatowaniu: produkty oznaczone jako "nice price", marki obce, wypełnienia do poszewek i kołdry. Rabat nie łączy się z innymi promocjami.

Aby otrzymać voucher, powinieneś do 27.11.2023 r. wykonać 1 transakcję bezgotówkową kartą Mastercard lub za pomocą BLIKA. Ta transakcja bezgotówkowa nie może zostać anulowana do 15. dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym ją wykonałeś (tzw. zwrot towaru). Voucher udostępnimy Uczestnikom promocji w dniu 01.12.2023 za pomocą kafelka mOkazji „Odbierz voucher home&you” w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej, o ile spełnią warunki promocji. Z vouchera będzie można skorzystać w dniach 01.12.2023 r. – 24.12.2023 r.  Po 24.12.2023 r. vouchery stracą ważność i nie będzie można z nich skorzystać.

Szczegółowe informacje dotyczące promocji „Okazja z voucherem home&you 20 zł dla klientów płacących kartą Mastercard lub BLIKIEM” określa Regulamin Promocji „Okazja z voucherem home&you 20 zł dla klientów płacących kartą Mastercard lub BLIKIEM” dostępny na www.mBank.pl/mOkazje

 

Promocja „mOkazja z voucherem W.KRUK 23% dla klientów płacących kartą Mastercard lub BLIKIEM” rozpoczyna się 17.11.2023 r. i trwa do 24.12.2023 r. Do Promocji możesz przystąpić od 17.11.2023 r. do 28.11.2023 r.., jeśli spełnisz poniższe warunki:

 1. masz wyrażoną zgodę na korzystanie z programu mOkazje, na zasadach zgodnych z postanowieniami „Regulaminu programu mOkazje” lub wyrazić ją najpóźniej do 16.11.2023 r. g. 23:59 w serwisie transakcyjnym lub aplikacji mobilnej mBanku
 2. zapiszesz się na mOkazję o nazwie „Voucher W.KRUK. Do zdobycia voucher W.KRUK 23%”, klikając „Wybierz” na kafelku tej mOkazji, udostępnionym w dn. 17.11.2023 r. - 28.11.2023 r. w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej. Zapisanie się na tę mOkazję jest jednoznaczne z oświadczeniem przystąpienia do promocji „mOkazja z voucherem W.KRUK 23% dla klientów płacących kartą Mastercard lub BLIKIEM” oraz zgodą na dostarczenie jej regulaminu przez stronę internetową banku.
 3. wykonasz 1 transakcję bezgotówkową kartą Mastercard, której jesteś posiadaczem lub BLIKIEM, w terminie od 17.11.2023 r. do 28.11.2023 r.

Dniem przystąpienia do promocji, jest dzień zapisu na mOkazję „Voucher W.KRUK. Do zdobycia voucher W.KRUK 23%”.

Uczestnicy promocji, którzy spełnią wszystkie warunki opisane powyżej, otrzymają drugi kafelek mOkazji o nazwie „Odbierz voucher W.KRUK” z przyznaną nagrodą. Nagrodą w promocji jest voucher zawierający kod rabatowy do wykorzystania w sklepie online (https://wkruk.pl/) lub sklepach stacjonarnych W.KRUK, uprawniający do zniżki 23% do każdego zegarka do ceny wyjściowej 4 999 zł (zegarki powyżej 4 999 zł nie są objęte promocją).

Warunkiem skorzystania z promocji jest posiadanie aplikacji (karty Klub dla Przyjaciół), promocja dotyczy cen regularnych, nie dotyczy końcówek kolekcji. Kod jest ważny do 24.12.2023. Rabat dostępny jest w sklepie online (https://wkruk.pl/) i w sklepach stacjonarnych W.KRUKA.

By otrzymać voucher, powinieneś do 28.11.2023 r. wykonać 1 transakcję bezgotówkową kartą Mastercard lub za pomocą BLIKA. Ta transakcja bezgotówkowa nie może zostać anulowana do 15. dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym ją wykonałeś (tzw. zwrot towaru). Voucher udostępnimy Uczestnikom promocji w dniu 05.12.2023 za pomocą kafelka mOkazji „Odbierz voucher W.KRUK” w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej, o ile spełnią warunki promocji. Z vouchera będzie można skorzystać w dniach 05.12.2023 r. – 24.12.2023 r.  Po 24.12.2023 r. vouchery stracą ważność i nie będzie można z nich skorzystać.

Uczestnictwo w promocji jest dobrowolne.

Szczegółowe informacje dotyczące promocji „mOkazja z voucherem W.KRUK 23% dla klientów płacących kartą Mastercard lub BLIKIEM” określa Regulamin Promocji „ mOkazja z voucherem W.KRUK 23% dla klientów płacących kartą Mastercard lub BLIKIEM”, dostępny na www.mBank.pl/mOkazje