Twoje rachunki – na czym to polega?

Jeśli opłacasz swoje rachunki w mBanku, wybrane faktury możesz uregulować w jednym miejscu. Wybierz z listy swoich dostawców, a płatności automatycznie pojawiają się w serwisie transakcyjnym. Wystarczy, że je zaakceptujesz, a pieniądze dotrą na czas do odpowiednich odbiorców.

 

Dlaczego warto korzystać z usługi Qlips
Qlips daje Ci możliwość, aby za każdym razem sprawdzić dane, które dostawca przesłał do banku. Dzięki temu masz pełną kontrolę nad tym, jaka kwota zostanie pobrana z Twojego rachunku i wysłana do dostawcy.

 Jak uruchomić usługę?

Zaloguj się do serwisu transakcyjnego i wybierz sekcję Ustawienia > Asystent Płatności > Propozycje płatności przygotowane na podstawie faktur od wybranych dostawców. Następnie wybierz dostawców, których faktury chcesz opłacać.

 

Twoje płatności będą automatycznie pojawiały się w zakładce „Nadchodzące płatności”  w sekcji Propozycje Asystenta w serwisie transakcyjnym.

 

Jak zaakceptować płatność?

Wybierz fakturę, którą chcesz opłacić (kliknij w belkę lub akcję „akceptuj”) i sprawdź czy dane się zgadzają. Jeżeli tak – kliknij „wyślij przelew”.

 

Usługa jest odpowiedzią sektora bankowego i Związku Banków Polskich na rosnące zapotrzebowanie na innowacyjne usługi cyfrowe ze strony klientów i dostawców faktur. Polega ona na porozumieniu między klientami a dostawcami usług. Pośrednikiem porozumienia i dostawcą technologicznym jest Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A. Informacje o należytych płatnościach pochodzą bezpośrednio od dostawców.

To nie jest oferta. Wyjaśnienie pojęć i szczegółowe informacje znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek