Limit kredytowy w koncie

Popsuł Ci się samochód lub pralka?
  • Jeśli Twoje wynagrodzenie trafia na konto w mBanku, jesteśmy w stanie wyliczyć i zaproponować Ci limit kredytowy, dostępny "od ręki"
  • W razie nieprzewidzianych wydatków, dysponujesz dodatkowymi środkami i szybko uporasz się z problemem
  • Dostępna kwota kredytu, widoczna jest po zalogowaniu, dzięki czemu zawsze wiesz, na ile możesz sobie pozwolić

Oszczędność czasu

Często przelewasz sobie środki do mBanku na drobne wydatki?
  • Może to już czas, żeby zmienić podstawowy bank? Oszczędzisz czas, który zajmuje przelew z innego banku do mBanku, a pieniądze na zakupy masz zawsze pod ręką. Wypłacaj je bezpłatnie od 50/100 zł z ponad 11 000 bankomatów Planet Cash, Euronet i BZ WBK w całej Polsce, a także w kasach sklepów przy okazji codziennych zakupów.

Korzystniejsza oferta

Zmień swoje obecne konto na eKonto plus i ciesz się brakiem opłat za:
  • wypłaty kartą z bankomatów za granicą
  • wypłaty kartą od 100 zł ze wszystkich bankomatów w Polsce
  • prowadzenie przy wpływie min. 1000 zł w miesiącu
  • kartę już przy 5 transakcjach w miesiącu na dowolną kwotę
  • wpłaty i wypłaty gotówki w placówkach 
  • BLIK: płatności bezgotówkowe i wypłaty z bankomatów

Wypełnienie prostego formularza zajmie Ci nie więcej niż minutę. Wyślemy list do Twojego Pracodawcy w ciągu jednego dnia. Na wskazany we wniosku adres, trafi on w ciągu tygodnia. Bez dodatkowych formalności i opłat.

Możesz również samodzielnie wypełnić i podpisać papierowy wniosek, a następnie dostarczyć go osobiście do Twojego Pracodawcy/Biura Kadr

* Usługa nie jest dostępna dla klientów Private Banking.

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Prowizja za wypłaty kartą gotówki poniżej 100 zł ze wszystkich bankomatów w Polsce wynosi 1,30 zł.

Szczegółowe informacje, w tym warunki i opłaty związane z prowadzeniem rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych i kartami debetowymi sa określone w Regulaminie otwierania i prowadzenia bankowych rachunków dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie kart debetowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku, dostępnych powyżej. 

Opłata za kartę debetową Visa PayWave lub Mastercard PayPass do eKonta z taryfą standatd i z taryfą plus wynosi 0 zł pod warunkiem zrealizowania 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę miesięcznie. W przypadku niespełnienia warunku opłata miesięczna za kartę debetową do konta wynosi 4 zł. Warunkiem nie ponoszenia miesięcznej opłaty za kartę debetową jest rozliczenie transakcji kartowych w miesiącu kalendarzowym, w którym zostały one dokonane. W razie rozliczenia danej transakcji w kolejnych miesiącach, podlega ona uwzględnieniu przy ustalaniu miesięcznej opłaty za kartę należnej za miesiąc w którym została ona rozliczona.

W przypadku transakcji bezgotówkowych i wypłat gotówki za granicą w walucie innej niż waluta, w której jest prowadzony rachunek:

- kartą debetową Mastercard, mBank pobiera dodatkowo prowizję za przewalutowanie transakcji dokonanych w walucie rozliczeniowej kart Mastercard (EUR) w wysokości 2% wartości transakcji;
- kartą debetową Mastercard, mBank pobiera dodatkowo prowizję za przewalutowanie transakcji dokonanych w walucie innej niż waluta rozliczeniowa kart Mastercard (EUR) w wysokości 3% wartości transakcji;
- kartą debetową Visa, mBank pobiera dodatkowo prowizję za przewalutowanie transakcji w wysokości 5,9% od wartości transakcji.
- kartą debetową Visa Classic, mBank, pobiera dodatkowo prowizję za przewalutowanie transakcji w wysokości 3% wartości transakcji.

Oferta specjalna przygotowana jest na podstawie dotychczasowej współpracy klienta z mBankiem – skierowana do klientów, których zdolność kredytowa zbadana przez Bank umożliwia przyznanie wnioskowanego limitu kredytowego. Aby otrzymać kredyt lub kartę z wyższym limitem niż ten w ofercie specjalnej, należy złożyć zwykły wniosek o dany produkt w internecie, mLinii lub w placówce mBanku. Wstępnie wyliczony limit kredytowy w ramach oferty specjalnej jest dostępny bez zbędnych formalności w określonym czasie. Limit ten może ulec zmianie, ponieważ jego wysokość jest aktualizowana na bieżąco. Środki mogą zostać przekazane na konto klienta wewnętrznego: w mBanku nawet w 15 minut od elektronicznego podpisana umowy oraz w innym banku zgodnie z zasadami sesji przelewów dla klientów detalicznych dostępnych na: www.mBank.pl/sesje-przelewow. Przyznanie kredytu uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy przez mBank S.A. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegółowe informacje dostępne są na www.mBank.pl/indywidualny/kredyty/oferta-dla-ciebie/.