Kono otwierasz, prezent odbierasz

odwiedź naszą placówkę 25.05 – 30.06

Placówki objęte akcją

otwórz eKonto osobiste, eKonto możliwości lub mKonto Intensive

Odbierz prezent: zwrot 150 zł za bilet na Lech Polish Hip-Hop Festival & Music Awards lub inny dowolny koncert (mOkazja)

 

Konto z mOkazją?

Jak otrzymać do 150 zł zwrotu z mOkazją?

 

1. Aktywuj aplikację mobilną na swoim urządzeniu i przystąp do mOkazji

 

 

2. Do 5.07.2023 r. zrób zakupy w dowolnym, internetowym lub stacjonarnym punkcie handlowo-usługowym w kategorii „Bilet na koncert muzyczny”

 

 

3. Zapłać kartą mBanku, BLIKIEM lub telefonem (bez PayPal)

 

 

4. Otrzymasz łącznie do 150 zł zwrotu

 

 

5. Z mOkazji możesz korzystać wielokrotnie, aż do wykorzystania sumy zwrotów 150 zł

 


6. Zwrot otrzymasz do 75 dni, od dnia rozliczenia transakcji spełniających warunki tej mOkazji

 

To nie jest oferta. Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, objętych tym materiałem, znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek. Propozycja ważna w dniach 25.05 - 30.06.2023 r. Placówki biorące udział w akcji dostępne na stronie www.mbank.pl/lp/akcja-festiwal. Możesz wziąć udział w akcji, jeśli w momencie wnioskowania o otwarcie konta w mBanku S.A. masz ukończone 18 lat i jesteś nowym klientem banku (jeśli od 01.01.2020 r. nie byłaś/eś lub nadal nie jesteś posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017). Akcja łączy się z programem PolecamBank. Szczegółowe informacje, w tym warunki i opłaty związane z prowadzeniem rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych, są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. oraz Regulaminie otwierania i prowadzenia bankowych rachunków dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. (mBank), dostępnych na www.mBank.pl/pomoc/oprocentowanie/oferta-indywidualna/ , www.mbank.pl/pomoc/oplaty/interaktywna/ind/  i www.mBank.pl/pomoc/info/regulaminy/konta

Warunkiem otrzymania zwrotu z mOkazji w łącznej kwocie do 150 PLN jest:

  1. dokonanie transakcji kartą płatniczą, BLIKiem (zgodnie z Regulaminem usług płatniczych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A) lub zbliżeniowo telefonem dzięki Aplikacji Mobilnej z wyłączeniem kart wydanych do rachunków prowadzonych w walutach innych niż złoty polski oraz z wyłączeniem płatności typu PayPal, w punktach handlowo-usługowych (w tym także online) na terenie Rzeczpospolitej Polskiej w kategorii „Bilet na koncert muzyczny”
  2. wyrażenie zgody na przystąpienie do programu mOkazje
  3. aktywacja aplikacji mobilnej mBanku na swoim urządzeniu.

Transakcje należy wykonać w terminie do 5.07.2023 r.. Uczestnik akcji, który spełni warunki otrzyma  w ciągu max. 75 dni od zaksięgowania transakcji spełniającej warunki tej mOkazji na rachunek klienta, którego jest posiadaczem, i z którego została wykonana płatność za zakupy w mOkazjach, o wartości dokonanych transakcji, nie więcej jednak niż 150 PLN.

mBank udostępnia aplikację tylko za pomocą autoryzowanych sklepów – App Store (iOS - Apple), Google Play (Android), AppGallery dla telefonów Huawei. Do pobrania oraz aktualizacji aplikacji używaj zawsze tych sklepów, ponieważ znajdujące się tam programy są cyfrowo podpisane i przechodzą proces weryfikacji, a więc gwarantują Ci bezpieczeństwo. Nigdy nie pobieraj aplikacji z niezaufanych źródeł! Nową aplikację możesz pobrać jeśli Twoje urządzenie ma systemem operacyjny w wersji minimum Android 7.0 lub iOS 15.0 (lub nowsze). Zapoznaj się z polityką prywatności aplikacji mobilnych www.mbank.pl/o-nas/o-mbanku/polityka-prywatnosci-mobile

Aktualna lista mOkazji dostępna jest w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej mBanku. W przypadku mOkazji oferowanych klientom w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej mBanku w ramach promocji własnych Banku, maksymalna wartość jednorazowo naliczonego zwrotu pieniędzy lub wartość innych korzyści w ramach jednej transakcji płatniczej nie może przekroczyć kwoty 1 000 zł. Jeżeli wartość należnego zwrotu przekroczy 1 000 zł, wówczas kwota zwrotu przekraczająca limit nie jest naliczana i nie jest należna. Zwrot z transakcji nastąpi odpowiednio do 75 dni od daty zaksięgowania transakcji spełniającej warunki tej mOkazji na rachunek klienta, którego jest posiadaczem, i z którego została wykonana płatność za zakupy w mOkazjach.
W przypadku mOkazji oferowanych klientom w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej w ramach promocji własnych Banku połączonych z promocjami partnerów mBanku, korzyści przyznawane przez partnera mOkazji inne niż zwrot na rachunek klienta, udzielane są zgodnie z § 6 pkt.1 Regulaminu programu mOkazje. Jeśli korzyści określone w danej promocji są inne niż zwrot pieniędzy oraz przyznaje je i rozlicza bezpośrednio partner nie stosujemy limitu wartości 1000 złotych przy jednej transakcji płatniczej. Szczegółowe informacje dotyczące mOkazji określa Regulamin programu mOkazje dostępny na www.mBank.pl/mOkazje