Konto otwierasz, prezent odbierasz

Odwiedź nas w dniach 6.05-30.06

otwórz konto osobiste

odbierz prezent: zwrot do 200 zł za bilet na Polish Hip Hop Festival lub inny dowolny koncert (mOkazja) 

 

Konto z mOkazją

Jak otrzymać do 200 zł zwrotu z mOkazją?

 

1. Aktywuj aplikację mobilną na swoim urządzeniu i przystąp do mOkazji

 

 

2. Zrób zakupy w kategorii „Bilet na koncert muzyczny” Więcej

 
  • do 10.06.2024 (jeśli konto otworzysz w maju) oraz
  • do 7.07.2024 (jeśli konto otworzysz w czerwcu)

 

3. Zapłać kartą mBanku, BLIKIEM lub telefonem (bez PayPal)

 

 

4. Otrzymasz łącznie do 200 zł zwrotu

 

 

5. Z mOkazji możesz korzystać wielokrotnie, aż do wykorzystania sumy zwrotów 200 zł

 


6. Zwrot o wartości dokonanych transakcji (max. 200 zł) otrzymasz do 75 dni (szacowany czas dla tej akcji wynosi 30 dni roboczych)

 

To nie jest oferta. Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, objętych tym materiałem, znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek. Propozycja ważna w dniach 6.05-30.06.2024r. Placówki biorące udział w akcji dostępne na stronie www.mbank.pl/nasze-oddzialy. Możesz wziąć udział w akcji, jeśli w momencie wnioskowania o otwarcie konta w mBanku S.A. masz ukończone 18 lat i jesteś nowym klientem banku (jeśli od 01.01.2020 r. nie byłaś/eś lub nadal nie jesteś posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017). Akcja łączy się z programem PolecamBank. Szczegółowe informacje, w tym warunki i opłaty związane z prowadzeniem rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych, są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. oraz Regulaminie otwierania i prowadzenia bankowych rachunków dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. (mBank), dostępnych na www.mBank.pl/pomoc/oprocentowanie/oferta-indywidualna/ , www.mbank.pl/pomoc/oplaty/interaktywna/ind/  i www.mBank.pl/pomoc/info/regulaminy/konta

Warunkiem otrzymania zwrotu z mOkazji w łącznej kwocie do 200PLN jest:

  1. aktywacja aplikacji mobilnej mBanku na swoim urządzeniu.
  2. przystąpienie do programu mOkazje
  3. dokonanie transakcji kartą płatniczą, BLIKiem (zgodnie z Regulaminem usług płatniczych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A) lub zbliżeniowo telefonem dzięki Aplikacji Mobilnej z wyłączeniem kart wydanych do rachunków prowadzonych w walutach innych niż złoty polski oraz z wyłączeniem płatności typu PayPal, w punktach handlowo-usługowych (w tym także online) na terenie Rzeczpospolitej Polskiej w kategorii „Bilet na koncert muzyczny”

Transakcje należy wykonać w terminie do 10.06.2024 w przypadku rachunków otworzonych w maju oraz do 7.07.2024 dla rachunków otworzonych w czerwcu.  
Uczestnik akcji, który spełni warunki otrzyma  w ciągu max. 75 dni (w przypadku tej akcji szacowany czas zwrotu wynosi 30 dni roboczych) od zaksięgowania transakcji spełniającej warunki tej mOkazji zwrot na rachunek klienta, którego jest posiadaczem i z którego została wykonana płatność za zakupy w mOkazjach, o wartości dokonanych transakcji, nie więcej jednak niż 200 PLN.

mBank udostępnia aplikację tylko za pomocą autoryzowanych sklepów – App Store (iOS - Apple), Google Play (Android), AppGallery dla telefonów Huawei. Do pobrania oraz aktualizacji aplikacji używaj zawsze tych sklepów, ponieważ znajdujące się tam programy są cyfrowo podpisane i przechodzą proces weryfikacji, a więc gwarantują Ci bezpieczeństwo. Nigdy nie pobieraj aplikacji z niezaufanych źródeł! Nową aplikację możesz pobrać jeśli Twoje urządzenie ma systemem operacyjny w wersji minimum Android 7.0 lub iOS 15.0 (lub nowsze). Zapoznaj się z polityką prywatności aplikacji mobilnych www.mbank.pl/o-nas/o-mbanku/polityka-prywatnosci-mobile

Aktualna lista mOkazji dostępna jest w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej mBanku. W przypadku mOkazji oferowanych klientom w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej mBanku w ramach promocji własnych Banku, maksymalna wartość jednorazowo naliczonego zwrotu pieniędzy lub wartość innych korzyści w ramach jednej transakcji płatniczej nie może przekroczyć kwoty 1 000 zł. Jeżeli wartość należnego zwrotu przekroczy 1 000 zł, wówczas kwota zwrotu przekraczająca limit nie jest naliczana i nie jest należna. Zwrot z transakcji nastąpi odpowiednio do 75 dni od daty zaksięgowania transakcji spełniającej warunki tej mOkazji na rachunek klienta, którego jest posiadaczem, i z którego została wykonana płatność za zakupy w mOkazjach.
W przypadku mOkazji oferowanych klientom w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej w ramach promocji własnych Banku połączonych z promocjami partnerów mBanku, korzyści przyznawane przez partnera mOkazji inne niż zwrot na rachunek klienta, udzielane są zgodnie z § 6 pkt.1 Regulaminu programu mOkazje. Jeśli korzyści określone w danej promocji są inne niż zwrot pieniędzy oraz przyznaje je i rozlicza bezpośrednio partner nie stosujemy limitu wartości 1000 złotych przy jednej transakcji płatniczej. Szczegółowe informacje dotyczące mOkazji określa Regulamin programu mOkazje dostępny na www.mBank.pl/mOkazje