Lepsza bankowość za 0 zł
 

Żyjesz intensywnie. Rozwijasz się.
Realizujesz swoje pasje i marzenia.
mKonto Intensive to rachunek dla wszystkich
ceniących czas i wygodny dostęp do pieniędzy.

 •  

  0 zł za podstawową kartę debetową

 •  

  0 zł za 3 przelewy ekspresowe w miesiącu

 •  

  0 zł za wypłaty z bankomatów na całym świecie

 •  

  0 zł za wsparcie asystenta Concierge

 •  

  0 zł za priorytetową obsługę na mLinii

 
Promocja dla nowych klientów mBanku

 •  

  aż do 300 zł premii

 •  

  karta wielowalutowa Visa Świat Intensive przez pół roku za darmo

Otwórz mKonto Intensive w promocji i odbierz do 300 zł premii

 • otworzysz mKonto Intensive i w ciągu 7 dni zasilisz je kwotą min. 7 000 zł
 • dokonasz 5 transakcji do końca pierwszego pełnego miesiąca po otwarciu konta. Możesz zrealizować je dowolną kartą wydaną do mKonta Intensive lub BLIKIEM.
 • zasilisz swoje konto kwotą min. 7 000 zł
 • dokonasz 5 transakcji dowolną kartą wydaną do mKonta Intensive lub BLIKIEM

Przykład: Otwórz mKonto Intensive 10 lutego. Zasil je kwotą min. 7 000 zł w ciągu 7 dni i do końca marca wykonaj minimum 5 transakcji. W kwietniu otrzymasz pierwszą premię 200 zł.

W kwietniu zasil mKonto Intensive kwotą min. 7 000 zł i wykonaj minimum 5 transakcji. W maju otrzymasz kolejną premię 100 zł. 

 

 

Wybierz kartę Visa Świat Intensive za 0 zł przez 6 miesięcy

 

Jedna karta. Cały świat.

Zwiedzasz, odkrywasz, doświadczasz.  Wystarczy Ci jedna karta Visa Świat Intensive, która zapewni oszczędne i komfortowe podróżowanie.

 

 •  

  0 zł za przewalutowanie transakcji

 •  

  0 zł za wypłaty z bankomatów na całym świecie bez limitów

 •  

  kursy jak w kantorach online dla ponad 180 walut

 •  

  brak konieczności zasilania i pilnowania dodatkowych kont walutowych

Zamów kartę Visa Świat Intensive na tym samym wniosku o mKonto Intensive i przez 6 miesięcy dokonuj nią 5 transakcji miesięcznie. Korzystaj z karty pół roku bez opłat.

Promocja „mKonto Intensive z premią – II edycja” przeznaczona jest dla nowych klientów mBanku i trwa od 04.02.2020 r. do 31.03.2020 r. Po okresie promocji miesięczna opłata za kartę wyniesie 10 zł.

 

Jeśli jesteś klientem mBanku, zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy:

100zł

do sklepu Intersport

lub

za kartę Visa Świat Intensive przez pół roku

Sprawdź Sprawdź

 

 
Dodatkowo do konta mamy jeszcze:
 

placówki w centrach handlowych otwarte do późna i w soboty

znajdź najbliższą placówkę

połącz się z mLinią w mniej niż minutę

płać wygodnie telefonem lub blokuj czasowo kartę, kiedy potrzebujesz 

Sprawdź co jeszcze

w 24 godziny bez opłat

zapraszaj znajomych do mBanku i odbierz do 200 zł za polecenie konta

 
Poznaj opłaty za mKonto Intensive
 

Aby nie płacić za prowadzenie mKonta Intensive wystarczy spełnić jeden z dwóch warunków:

 

 

Jeśli nie spełnisz żadnego z tych warunków pobierzemy co miesiąc 49,50 zł.

 

 

otwórz mkonto intensive w promocji

 

Otwórz mkonto intensive bez promocji

 

 

 


Jak założyć mKonto Intensive? Otwórz mKonto Intensive przez internet i ...

 • 1.  

  potwierdź umowę przez kuriera

   • Wypełnij wniosek online

   • W ciągu maksymalnie dwóch dni robczych zadzwoni do Ciebie kurier, aby umówić się na dostarczenie umowy. Przygotuj dokument tożsamości podany we wniosku. Podpisz umowę i przekaż ją kurierowi

   • Aktywuj konto zgodnie z instrukcją w pakiecie aktywacyjnym

   • Kartę (jeśli została zamówiona), wyślemy na Twój adres korespondencyjny. Aktywuj kartę i nadaj jej PIN.

  • OTWÓRZ MKONTO INTENSIVE W PROMOCJI

 • 2.  

  lub w placówce

   • Wypełnij wniosek online

   • Udaj się do wybranej przez siebie placówki. Doradca poprosi Cię o okazanie dokumentu tożsamości podanego we wniosku. Po weryfikacji Twojej tożsamości podpiszesz umowę.

   • Aktywuj konto zgodnie z instrukcją w pakiecie aktywacyjnym

   • Kartę (jeśli została zamówiona), wyślemy na Twój adres korespondencyjny. Aktywuj kartę i nadaj jej PIN.

  • OTWÓRZ MKONTO INTENSIVE W PROMOCJI

 
Wyjątkowe produkty dla klientów Intensive

 

Karta kredytowa (RRSO 10,50%)

 • brak prowizji za przewalutowanie
 • zbieraj punkty wymieniane na nagrody
więcej na temat Karta kredytowa (RRSO 10,50%)
 

Karta Visa Świat Intensive

 • 180 walut po atrakcyjnym kursie
 • 0 zł za przewalutowanie
więcej na temat Karta Visa Świat Intensive
 

Kredyt hipoteczny o najniższej marży w mBanku

 • 1,90% lub 2,05% w zależności od wysokości wkładu własnego
 • brak prowizji za udzielenie kredytu; RRSO 4,30% dla marży 2,05%
więcej na temat Kredyt hipoteczny o najniższej marży w mBanku

 
Najczęściej zadawane pytania

To nie jest oferta. Szczegółowe informacje, w tym warunki naliczania opłat za konto oraz kartę debetową są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie kart debetowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie usług płatniczych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. Regulaminie otwierania i prowadzenia bankowych rachunków dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnych na stronie www.mBank.pl/oferta-indywidualna-intensive/konta/mkonto-intensive/

Bezpłatne są 3 przelewy ekspresowe w miesiącu. Czwarty i kolejne kosztują 5 zł.

 

Promocja „mKonto Intensive z premią – II edycja” przeznaczona jest dla nowych klientów Banku i trwa od 04.02.2020 r. do 31.03.2020 r. Aby wziąć udział w promocji należy w okresie trwania Promocji złożyć wniosek o mKonto Intensive, zamówić kartę Visa Świat Intensive na tym samym wniosku, zaznaczyć na wniosku oświadczenie o przystąpieniu do Promocji i zawrzeć umowę o prowadzenie mKonta Intensive.

Nagrodą w promocji jest premia za szybki wpływ w wysokości 200 zł i premia za transakcje w wysokości 100 zł oraz zwolnienie przez okres 6 miesięcy z opłaty za kartę Visa Świat Intensive, jeżeli uczestnik wykona 5 transakcji kartą oraz zawnioskuje o nią razem z mKontem Intensive na jednym wniosku. Łączna wartość Premii w okresie 2 kolejnych miesięcy kalendarzowych wynosi maksymalnie 300 zł.

Premię za szybki wpływ naliczymy po upływie pełnego miesiąca, licząc od tego, w którym przystąpiłeś do promocji. Premię wypłacimy w kolejnym miesiącu kalendarzowym, po którym spełniłeś dwa warunki:

- wykonasz 5 transakcji kartą (w tym płatności telefonem) i/lub BLIK do końca pierwszego pełnego miesiąca. Transakcje te nie mogą zostać anulowane do 15 dnia następnego miesiąca, po którym dokonałeś zakupu.

- zasilisz mKonto Intensive w ciągu 7 dni od jego otwarcia kwotą min. 7 000 zł. Nie może to być przelew z innego rachunku w mBanku, którego Uczestnik jest Posiadaczem lub Współposiadaczem.

Premię za transakcje naliczymy po upływie drugiego miesiąca kalendarzowego, licząc od tego, w którym przystąpiłeś do Promocji. Premię wypłacimy w kolejnym miesiącu kalendarzowym, po którym spełniłeś dwa warunki:

- wykonasz 5 transakcji kartą (w tym płatności telefonem) i/lub BLIK w ciągu drugiego pełnego miesiąca. Transakcje te nie mogą zostać anulowane do 15 dnia następnego miesiąca, po którym dokonałeś zakupu,

- zasilisz w danym miesiącu kalendarzowym swoje mKonto Intensive kwotą min. 7000 zł. Nie może być to przelew z innego rachunku mBanku, którego jesteś Posiadaczem lub Współposiadaczem.

Masz prawo do jednej Premii za szybki wpływ i jednej Premii za transakcję. Dodatkowo, nagrodą w promocji

Szczegółowe warunki promocji opisaliśmy w regulaminie promocji „mKonto Intensive z premią – II edycja” zamieszczonym na stronie: www.mBank.pl/indywidualny/konta/konta-osobiste/mkonto-intensive/

Po okresie promocji miesięczna opłata za kartę Visa Świat Intensive wyniesie 10 zł.

 

Program PolecamBank edycja 2/2019 trwa od 2.09.2019 r. do 1.03.2020 r.

Polega na przyznaniu Premii do 100 zł za polecenie rachunku osobistego eKonto lub 200 zł za polecenie rachunku osobistego mKonto (w ofercie standardowej lub w promocji) klientowi, który skończył 18 lat.

Warunkiem wypłaty Premii jest spełnienie następujących warunków:

- Zaloguj się do serwisu transakcyjnego, zarejestruj się w Programie PolecamBank, przystąp do edycji 2/2019 jako Uczestnik Programu i stwórz swój identyfikator poleceń.

- Zaproś Nowego Klienta do mBanku - wyślij do niego link, który zawiera Twój identyfikator poleceń.

- Aktywnie korzystaj z rachunku osobistego - zrób jedną z następujących operacji, w miesiącu poprzedzającym wypłatę Premii: Wyślij przelew ze swojego rachunku osobistego w mBanku na rachunek w innym banku. Odbierz przelew z innego banku na swój rachunek osobisty w mBanku. Zapłać kartą debetową lub kredytową (nie firmową). Wypłać gotówkę dowolną kartą (nie firmową).

- Nowy Klient, którego zaprosiłeś do Programu, we wniosku wpisze Twój identyfikator polecenia. Podpisze umowę o prowadzenie rachunku i zamówi kartę do rachunku. W okresie 60 dni od dnia jego otwarcia wykona 5 transakcji kartą debetową wydaną do rachunku płatności w placówkach handlowych lub usługowych (nie dotyczy wypłat z bankomatu) honorujących płatności kartą (dla rachunku wspólnego - każdy z posiadaczy musi wykonać 5 transakcji).

Szczegółowe warunki uczestnictwa w Programie oraz warunki otrzymania Premii opisaliśmy w Regulaminie Programu PolecamBank – edycja 2/2019, który zamieściliśmy na stronie: www.mbank.pl/indywidualny/promocje/programy/polecambank.

Nową aplikację możesz pobrać jeśli Twoje urządzenie ma system operacyjny w wersji minimum Android 4.4 lub iOS 9.0 (lub nowsze).

 

Reprezentatywny przykład dla kredytu hipotecznego udzielonego w ramach Promocji „Zacznij Nowy Rok ze swoim m” dla segmentu Intensive sporządzony na podstawie art. 8 ustawy o kredycie hipotecznym oraz o nadzorze nad pośrednikami kredytu hipotecznego i agentami: wysokość raty 2 036,58 zł; kwota kredytu (netto): 350 000 zł; okres kredytu w miesiącach: 320; rodzaj raty: stała; czy kredyt w ofercie promocyjnej: tak; marża: 2,05%; WIBOR 3M: 1,71%; oprocentowanie nominalne: 3,76%; typ nieruchomości: lokal mieszkalny, szacowana wartość nieruchomości: 400 000 zł; potrzebny czas do ustanowienia hipoteki: 6 miesięcy; odsetki od kredytu: 207 896,66 zł; podwyższenie oprocentowania do czasu wpisu hipoteki: o 1,5 p.p., prowizja jednorazowa za udzielenie kredytu: 0,00%; stawka za ubezpieczenie na życie liczona za okres pierwszych 5 lat: 0,0450% od salda kredytu czyli kwota 8 923,30 zł ; opłata za ocenę nieruchomości: 400 zł. Stawka ubezpieczenia nieruchomości: wysokość składki za ubezpieczenie nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych wyliczana jest indywidualnie w momencie przystępowania do ubezpieczenia (przed uruchomieniem kredytu). Wysokość składki 5 648,40 zł została policzona w celach poglądowych przy założeniu, że klient przystąpi do ubezpieczenia nieruchomości oferowanego przez AXA Ubezpieczenia TUiR S.A., które będzie obejmowało mieszkanie o wartości 400 000 tys. zł. Stawka ubezpieczenia jest stała w całym okresie kredytowania. Koszty podatku od czynności cywilnoprawnych (PCC) (jednorazowo): 19 zł. Całkowity koszt kredytu: 225 763,88 zł, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta: 575 763,88 zł, RRSO: 4,30%, opłata za rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy mKonto Intensive dla segmentu Intensive: całkowity koszt kredytu zostanie powiększony o 2970 zł w przypadku braku spełnionego warunku zasilenia rachunku kwotą 7 tys. zł.

Marża dla innych segmentów wskazana w regulaminie Promocji „Zacznij Nowy Rok ze swoim m”.

Jeśli pozytywnie ocenimy Twoją zdolność kredytową, otrzymasz kredyt w mBanku.

Szczegółowe informacje, w tym warunki i opłaty związane z kredytem hipotecznym lub pożyczką hipoteczną w mBanku S.A. znajdują się: w Regulaminie udzielania kredytów i pożyczek hipotecznych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., oraz w Regulaminie Promocji „Zacznij Nowy Rok ze swoim m” dostępnych na www.mbank.pl/indywidualny/kredyty/kredyty-hipoteczne/wez-kredyt-hipoteczny/ oraz na www.mbank.pl/indywidualny/kredyty/kredyty-hipoteczne/pozyczka-hipoteczna/

Promocja kredytu hipotecznego (zwanego dalej Kredytem) lub pożyczki hipotecznej (zwanej dalej Pożyczką) w Banku „Zacznij Nowy Rok ze swoim m” obowiązuje od 31.01.2020 r. do 27.02.2020 r.  Do Promocji mogą przystąpić osoby nie będące Klientami Banku oraz Klienci Banki nie należący do Segmentu  Intensive i Active (definicje Klienta z Segmentu Intensive i Active są określone w Regulaminie Promocji) wnioskujący o zawarcie Umowy kredytowej w Banku dla Kredytu w kwocie nie mniejszej niż 150.000 zł lub o zawarcie Umowy kredytowej w Banku dla Pożyczki w kwocie nie mniejszej niż 20.000 zł.      

Do Promocji może przystąpić osoba, która w okresie trwania Promocji spełni wszystkie poniższe warunki:

- złoży wniosek o Kredyt lub Pożyczkę  i zawrze z Bankiem Umowę kredytową,

- podpisze w obecności przedstawiciela Banku oświadczenie o przystąpieniu do Promocji oraz otrzymaniu, zapoznaniu się i akceptacji postanowień Regulaminu Promocji,

- spełni warunki objęcia ochroną ubezpieczeniową w zakresie Ubezpieczenie na Życie na warunkach określonych w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia na życie i innych zdarzeń dla Klientów mBanku S.A ,

 - podpisze wniosek o zawarcie Umowy ubezpieczenia dotyczący wniosku o Kredyt lub Pożyczkę najpóźniej do uruchomienia Kredytu/Pożyczki. 

W przypadku, gdy o Kredyt lub Pożyczkę ubiega się więcej niż jedna osoba, do której skierowana jest część B Regulaminu Promocji, warunki uczestnictwa muszą zostać spełnione przez wszystkie osoby wnioskujące o Kredyt/Pożyczkę.

W celu uzyskania Kredytu/Pożyczki na warunkach Promocji, należy spełnić następujące warunki:

- każdy Wnioskodawca zobowiązany jest:
a) zawrzeć Umowę kredytową
b) posiadać przez okres 5 lat od dnia uruchomienia na podstawie umowy kredytowej Kredytu/Pożyczki status Ubezpieczonego w ramach Ubezpieczenia na Życie oferowanego przez Bank,

- co najmniej jeden Wnioskodawca zobowiązany jest posiadać rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w Banku lub otworzyć przed zawarciem Umowy kredytowej bezpłatny rachunek eKonto Osobiste, względnie inny rachunek bankowy w Banku, który będzie Rachunkiem spłaty rat Kredytu/Pożyczki w okresie obowiązywania umowy kredytowej.

- Kredytobiorca zobowiązany z tytułu Promocji zobowiązany jest przez okres 5 lat od uruchomienia Kredytu/Pożyczki dokonywać, w każdym miesiącu kalendarzowym, zasilenia Rachunku spłaty rat Kredytu/Pożyczki wymaganą kwotą zasilenia, określoną w Regulaminie Promocji.

Kredytobiorcy, którzy spełnią warunki określone w Regulaminie Promocji, mają prawo do skorzystania z promocyjnej stawki marży dla Kredytu/Pożyczki w złotych polskich, która zostanie wskazana w Formularzu informacyjnym. Wartości promocyjnych marż i prowizji za udzielenie Kredytu/Pożyczki są wskazane w Tabeli w Regulaminie Promocji.

Warunki cenowe wskazane w wydanym przez Bank Formularzu informacyjnym obowiązują przez 14 dni kalendarzowych, licząc od dnia wydania przez Bank tego formularza.

 

 

Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, objętych tym materiałem, znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek