Lepsza bankowość za 0 zł
 

Żyjesz intensywnie. Rozwijasz się.
Realizujesz swoje pasje i marzenia.
mKonto Intensive to rachunek dla wszystkich
ceniących czas i wygodny dostęp do pieniędzy.

 •  

  0 zł za podstawową kartę debetową

 •  

  0 zł za 3 przelewy ekspresowe w miesiącu

 •  

  0 zł za wypłaty z bankomatów na całym świecie

 •  

  0 zł za wsparcie asystenta Concierge

 •  

  0 zł za priorytetową obsługę na mLinii

Promocja dla nowych klientów mBanku

Premia będzie wypłacana po 50 zł przez 6 miesięcy. Aby otrzymać premię wystarczy wykonać płatności kartą na kwotę

min. 3 000 zł w każdym kolejnym miesiącu.

 • oprocentowanie 2,7% w skali roku
 • przez pierwsze 4 miesiące
 • na nowe środki do 500 000 złotych

 

Promocja „mKonto Intensive z premią” trwa od 17.10.2019 r. do 3.02.2020 r.

 

 
Jeśli jesteś klientem mBanku – zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy

 

 
Dodatkowo do konta mamy jeszcze:
 

placówki w centrach handlowych otwarte do późna i w soboty

znajdź najbliższą placówkę

połącz się z mLinią w mniej niż minutę

płać wygodnie telefonem lub blokuj czasowo kartę, kiedy potrzebujesz 

Sprawdź co jeszcze

w 24 godziny bez opłat

zapraszaj znajomych do mBanku i odbierz do 200 zł za polecenie konta

 
Poznaj opłaty za mKonto Intensive
 

Aby nie płacić za prowadzenie mKonta Intensive wystarczy spełnić jeden z dwóch warunków:

 

 

Jeśli nie spełnisz żadnego z tych warunków pobierzemy co miesiąc 49,50 zł.

 

 

otwórz mkonto intensive w promocji

 

 

 


Jak założyć mKonto Intensive? Otwórz mKonto Intensive przez internet i ...

 • 1.  

  potwierdź umowę przez kuriera

   • Wypełnij wniosek online

   • W ciągu maksymalnie dwóch dni robczych zadzwoni do Ciebie kurier, aby umówić się na dostarczenie umowy. Przygotuj dokument tożsamości podany we wniosku. Podpisz umowę i przekaż ją kurierowi

   • Aktywuj konto zgodnie z instrukcją w pakiecie aktywacyjnym

   • Kartę (jeśli została zamówiona), wyślemy na Twój adres korespondencyjny w ciągu maksymalnie 10 dni. Aktywuj kartę i nadaj jej PIN.

  • OTWÓRZ MKONTO INTENSIVE W PROMOCJI

 • 2.  

  lub w placówce

   • Wypełnij wniosek online

   • Udaj się do wybranej przez siebie placówki. Doradca poprosi Cię o okazanie dokumentu tożsamości podanego we wniosku. Po weryfikacji Twojej tożsamości podpiszesz umowę.

   • Aktywuj konto zgodnie z instrukcją w pakiecie aktywacyjnym

   • Kartę (jeśli została zamówiona), wyślemy na Twój adres korespondencyjny w ciągu maksymalnie 10 dni. Aktywuj kartę i nadaj jej PIN.

  • OTWÓRZ MKONTO INTENSIVE W PROMOCJI

 
Wyjątkowe produkty dla klientów Intensive

 

Karta kredytowa (RRSO 10,50%)

 • brak prowizji za przewalutowanie
 • zbieraj punkty wymieniane na nagrody
więcej na temat Karta kredytowa (RRSO 10,50%)
 

Karta Visa Świat Intensive

 • 180 walut po atrakcyjnym kursie
 • 0 zł za przewalutowanie
więcej na temat Karta Visa Świat Intensive
 

Kredyt hipoteczny o najniższej marży w mBanku

 • 1,89% lub 1,95% w zależności od wysokości wkładu własnego
 • brak prowizji za udzielenie kredytu; RRSO 4,21% dla marży 1,95
więcej na temat Kredyt hipoteczny o najniższej marży w mBanku

 
Najczęściej zadawane pytania

To nie jest oferta. Szczegółowe informacje, w tym warunki naliczania opłat za konto oraz kartę debetową są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie kart debetowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie usług płatniczych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. Regulaminie otwierania i prowadzenia bankowych rachunków dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnych na stronie www.mBank.pl/oferta-indywidualna-intensive/konta/mkonto-intensive/

Bezpłatne są 3 przelewy ekspresowe w miesiącu. Czwarty i kolejne kosztują 5 zł.

 

Promocja „mKonto Intensive z premią” trwa od 17.10.2019 r. do 3.02.2020 r. W Promocji może wziąć udział każda osoba fizyczna o pełnej zdolności do czynności prawnych, zwana dalej Uczestnikiem Promocji, która spełnia łącznie następujące warunki: jest nowym Klientem Banku; w okresie trwania Promocji złoży wniosek o otwarcie Rachunku, Rachunku oszczędnościowego na Nowe środki oraz o Kartę; przystąpi do Promocji poprzez zaznaczenie na wniosku, oświadczenia o treści wskazanej w Regulaminie Promocji; zawrze umowę o prowadzenie indywidualnych bankowych rachunków dla osób fizycznych, zwaną dalej Umową. Definicje nowego Klienta Banku oraz Nowych środków znajdują się w Regulaminie Promocji. Nagrodami w Promocji są:

1) promocyjne oprocentowanie na Rachunku oszczędnościowym na Nowe środki, i/lub

2) premia w wysokości maksymalnie do 300 zł za transakcje Kartą i/lub transakcje BLIK.

Promocyjne oprocentowanie nominalne w skali roku na Nowe środki wynosi 2,7% na środki do kwoty 500 000 złotych i będzie obowiązywać 4 miesiące od daty otwarcia Rachunku oszczędnościowego. Pozostałe środki oprocentowane są zgodnie z Tabelą zawartą w Regulaminie Promocji. Premię za transakcje, w wysokości 50 złotych, wypłacamy w postaci zwrotu na rachunek mKonto Intensive, jeżeli Uczestnik wykona w miesiącu kalendarzowym transakcje Kartą i/lub BLIKIEM na kwotę min. 3000 złotych. Pierwszą Premię za transakcje naliczymy po upływie pełnego miesiąca kalendarzowego, licząc od tego, w którym Uczestnik Promocji przystąpił do Promocji. Uczestnik Promocji może otrzymać Premię w ciągu 6 następujących po sobie miesięcy kalendarzowych. Łączna wartość Premii za transakcje wynosi maksymalnie 300 złotych. Premię za transakcje Uczestnik Promocji otrzyma, jeśli łącznie spełni poniższe warunki:

a) dokona transakcji Kartą (w tym płatności telefonem) i/lub transakcji BLIKIEM w kwocie i terminie określonym powyżej,

b) ww. transakcje nie zostaną anulowane do 15. dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym je wykonano (tzw. zwrot towaru).

Szczegółowe warunki uczestnictwa w Promocji oraz warunki otrzymania nagrody są opisane w Regulaminie Promocji „mKonto Intensive z premią”, znajdującym się na stronie www.mBank.pl/intensive

 

Program PolecamBank edycja 2/2019 trwa od 2.09.2019 r. do 1.03.2020 r.

Polega na przyznaniu Premii do 100 zł za polecenie rachunku osobistego eKonto lub 200 zł za polecenie rachunku osobistego mKonto (w ofercie standardowej lub w promocji) klientowi, który skończył 18 lat.

Warunkiem wypłaty Premii jest spełnienie następujących warunków:

- Zaloguj się do serwisu transakcyjnego, zarejestruj się w Programie PolecamBank, przystąp do edycji 2/2019 jako Uczestnik Programu i stwórz swój identyfikator poleceń.

- Zaproś Nowego Klienta do mBanku - wyślij do niego link, który zawiera Twój identyfikator poleceń.

- Aktywnie korzystaj z rachunku osobistego - zrób jedną z następujących operacji, w miesiącu poprzedzającym wypłatę Premii: Wyślij przelew ze swojego rachunku osobistego w mBanku na rachunek w innym banku. Odbierz przelew z innego banku na swój rachunek osobisty w mBanku. Zapłać kartą debetową lub kredytową (nie firmową). Wypłać gotówkę dowolną kartą (nie firmową).

- Nowy Klient, którego zaprosiłeś do Programu, we wniosku wpisze Twój identyfikator polecenia. Podpisze umowę o prowadzenie rachunku i zamówi kartę do rachunku. W okresie 60 dni od dnia jego otwarcia wykona 5 transakcji kartą debetową wydaną do rachunku płatności w placówkach handlowych lub usługowych (nie dotyczy wypłat z bankomatu) honorujących płatności kartą (dla rachunku wspólnego - każdy z posiadaczy musi wykonać 5 transakcji).

Szczegółowe warunki uczestnictwa w Programie oraz warunki otrzymania Premii opisaliśmy w Regulaminie Programu PolecamBank – edycja 2/2019, który zamieściliśmy na stronie: www.mbank.pl/indywidualny/promocje/programy/polecambank.

Nową aplikację możesz pobrać jeśli Twoje urządzenie ma system operacyjny w wersji minimum Android 4.4 lub iOS 9.0 (lub nowsze).

 

Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, objętych tym materiałem, znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek