Kupuj online – kiedy chcesz i co chcesz!

Mamy dla Ciebie pakiet rozwiązań, który wspiera bezpieczne zakupy w sieci.

 

 

Z menedżerem finansów jeszcze lepiej zarządzaj swoim budżetem i kontroluj wydatki.

 

więcej

 

 

Z pomocą specjalistów od bezpieczeństwa w sieci, potwierdź wiarygodność sklepu i sprzedawcy.

 

więcej

 

 

Płać bezpiecznie i wygodnie. W razie wycieku danych ze sklepu internetowego nikt nie wykona nieuprawnionych transakcji w Twoim imieniu.

więcej

 


Bądź na bieżąco ze swoimi transakcjami i kontroluj wydatki. Łatwo unikniesz przykrych niespodzianek.

 

więcej

Sprawdź i skorzystaj z rozwiązań, które dla Ciebie przygotowaliśmy

Menedżer finansów – mój budżet mam zawsze pod kontrolą

 W Twojej aplikacji możesz obserwować swoje wydatki na bieżąco.    

 • Na prostych, przejrzystych wykresach zobaczysz swoje wpływy i wydatki, w podziale na lata lub miesiące. Zestawienie jest zawsze aktualne. Dodatkowo posegregowaliśmy wszystkie Twoje płatności według kategorii, więc dokładnie widzisz, na co „poszły” Twoje pieniądze.  

  Dzięki temu: 

  • sprawdzisz, czy wydajesz więcej niż wpływa na Twoje konto,
  • poznasz swoje nawyki zakupowe,
  • zobaczysz, czy i jak zmieniały się Twoje wpływy i wydatki na przestrzeni czasu,
  • możesz na bieżąco kontrolować swój majątek.

   

  Do czego to Ci się przyda? 

  Ta wiedza pomoże Ci: 

  • świadomie wydawać swoje pieniądze,
  • osiągać swoje cele finansowe i 
  • zarządzać domowym budżetem w sposób, który najbardziej Ci odpowiada. 

   

  Możesz samodzielnie zmienić kategorie wydatków. 
  W zakładce finanse rozwiń wydatki, odszukaj intersująca Cię transakcje, dla niej wybierz opcje zmień kategorie. Następnie wybierz z listy lub dodaj własną kategorie dla transakcji. 

   

  Przejmij kontrolę nad swoimi pieniędzmi, a Twój menedżer finansów będzie Cię w tym wspierać! 

Usługa CyberRescue

Specjaliści od bezpieczeństwa w internecie

  • zadbają o Twoje bezpieczeństwo w internecie, np. na portalach aukcyjnych, czy w sklepach internetowych
  • sprawdzą wiarygodność sklepu online
  • pomogą, jeśli ktoś przejmie Twoje konto na portalu społecznościowym
  • są dla Ciebie dostępni przez 24 godziny na dobę za 0 zł

eKarta wirtualna online

Bezpieczna i wygodna do płatności online

  • to dodatkowa eKarta, którą zasilisz ze swojego konta
  • pieniądze na eKartę możesz wpłacać i wypłacać, kiedy tylko chcesz
  • nie musisz udostępniać danych swojej podstawowej karty przy zakupach w internecie – dodaj eKartę np. do płatności za subskrypcje
  • możesz nią płacić za zakupy online np. w zagranicznych sklepach internetowych w USD lub EUR
  • to Ty decydujesz, ile pieniędzy masz na karcie – maksymalny limit doładowania to 10 tys. zł


  Kartę zamówisz w aplikacji mobilnej. Wybierz  Produkty > Karty > Karty debetowe > Nowa karta  lub kliknij:

Limity i powiadomienia push o transakcjach

 • Telefon masz zawsze pod ręką, dlatego kontroluj swoje wydatki w aplikacji mobilnej

  • ustal indywidualne limity kwotowe dla przelewów oraz na swojej karcie
  • w każdej chwili możesz zmienić limity w aplikacji mobilnej
  • dzięki aktywnym powiadomieniom nie przeoczysz żadnej operacji na swoim koncie


 • Jak aktywować powiadomienia?

  W aplikacji mobilnej wybierz: Ustawienia > Powiadomienia > Szczegóły operacji • Jak ustalić limity na przelewy?

  Zaloguj się do serwisu transakcyjnego, wejdź w Ustawienia > Bezpieczeństwo > Limity i autoryzacje. Możesz dostosować limity dla różnych transakcji.

Jak ustalić własne limity na karcie?

Zwróć uwagę, że są osobne limity dla zakupów, wypłat gotówki i transakcji internetowych. Możesz ustalić docelowe limity dzienne, a jeśli potrzebujesz zmienić limit jednorazowo, możesz ustawić limit tymczasowy (ważny tylko do północy).

W aplikacji mobilnej wejdź w Produkty > Karty.

Wybierz kartę, dla której chcesz ustawić limity i kliknij Zmień limity.

Gdy wpiszesz kwotę, kliknij Zapisz zmiany > Zatwierdź i potwierdź mobilną autoryzacją.

Bankowość online to świetne i wygodne rozwiązanie.

Znasz nasze zalecenia bezpieczeństwa? Podpowiadamy, co możesz zrobić, aby czuć się bezpiecznie. Od Ciebie również zależy bezpieczeństwo Twoich pieniędzy. 

 

Sprawdź, czy stosujesz już wszystkie zalecenia bezpieczeństwa. Zaloguj się do aplikacji mobilnej i wejdź w Ustawienia > Bezpieczeństwo

Menedżer finansów

To nie jest oferta. Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek.

Pamiętaj, że mBank udostępnia aplikację tylko za pomocą autoryzowanych sklepów – App Store (iOS - Apple), Google Play (Android), AppGallery dla telefonów Huawei. Do pobrania oraz aktualizacji aplikacji używaj zawsze tych sklepów, ponieważ znajdujące się tam programy są cyfrowo podpisane i przechodzą proces weryfikacji, a więc gwarantują Ci bezpieczeństwo. Nigdy nie pobieraj aplikacji z niezaufanych źródeł! Nową aplikację możesz pobrać jeśli Twoje urządzenie ma system operacyjny w wersji minimum Android 7.0 lub iOS 15.0 (lub nowsze). Zapoznaj się z polityka prywatności aplikacji mobilnych. Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek

CyberRescue

To nie jest oferta.

 Szczegóły dotyczące usługi CyberRescue zawiera „Regulamin świadczenia usługi CyberRescue” dostępny na https://www.mBank.pl/pdf/ind/uslugi/regulamin-swiadczenia-uslugi-cyberrescue.pdf. Podmiotem świadczącym Usługę CyberRescue jest CyberRescue Sp. z o.o.. z siedzibą w Warszawie. W celu zawarcia Umowy konieczne są akceptacja i złożenie Wniosku za pośrednictwem systemu bankowości elektronicznej Banku lub w drodze telefonicznej za pośrednictwem Banku. W celu zawarcia i wykonania Umowy niezbędne jest podanie przez Klienta danych w zakresie określonym w Polityce Prywatności.
Warunkiem zawarcia Umowy jest:
a. akceptacja wymaganych przez Bank oświadczeń Klienta oraz wyrażenie przez Klienta zgody na ujawnienie przez Bank na rzecz CyberRescue Sp. z o.o. informacji o Kliencie, w tym również informacji objętych tajemnicą bankową;
b. zapoznanie się z niniejszym Regulaminem oraz jego akceptacja.
Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, objętych tym materiałem, znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek. Sprawdź jak połączyć aplikację ze swoim rachunkiem.

eKarta wirtualna
To nie jest oferta. Szczegółowe informacje, w tym warunki naliczania opłat za eKartę wirtualną określone są w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulamin kart debetowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnych na www.mBank.pl/indywidualny/karty/karty-debetowe/ekarta/

 Walutą rozliczeniową jest PLN. Transakcje w euro dla eKarty wirtualnej EURO oraz dolar amerykański dla eKarty wirtualnej USD w dalszym ciągu pozostaną bez dodatkowych opłat za przewalutowanie. Przewalutowanie dla pozostałych walut zgodnie z Taryfą. Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek.

Limity i powiadomienia

Pamiętaj, że mBank udostępnia aplikację tylko za pomocą autoryzowanych sklepów – App Store (iOS – Apple), Google Play (Android). Do pobrania oraz aktualizacji aplikacji używaj zawsze tych sklepów, ponieważ znajdujące się tam programy są cyfrowo podpisane i przechodzą proces weryfikacji, a więc gwarantują Ci bezpieczeństwo. Nigdy nie pobieraj aplikacji z niezaufanych źródeł! Nową aplikację możesz pobrać jeśli Twoje urządzenie ma system operacyjny w wersji minimum Android 4.4 lub iOS 9.0 (lub nowsze). Zapoznaj się z polityka prywatności aplikacji mobilnych. Szczegóły dotyczące systemu płatności BLIK zawiera Regulamin usług płatniczych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępny na https://www.mbank.pl/pomoc/dokumenty/oferta-indywidualna/konta/uslugi-platnicze/