Każdy lubi miłe niespodzianki. My też lubimy przygotowywać je dla Ciebie. Co powiesz na premię za zagraniczne płatności kartą VISA lub Mastercard i zniżki, z którymi zaoszczędzisz przy rezerwacji, np. na booking.com, eSky.pl czy Rentalcars. Mamy to dla Ciebie!

  na temat Wakacyjna premia dla podróżujących

 

Dostanę do 100 zł premii za płatność kartą podczas wakacji 

więcej na temat Wakacyjna premia dla podróżujących
  na temat mOkazje

 

Chętnie skorzystam ze zniżek. Będę mieć więcej na przyjemności podczas wakacji.

więcej na temat mOkazje

Jak skorzystać z pakietu?

Wystarczy aktywna usługa wielowalutowa.
Włącz usługę wielowalutową już dziś!

wypełnij poniższy wniosek

 

włącz usługę

kliknij usługę wielowalutową w aplikacji mobilnej

 

sprawdź

Masz już usługę wielowalutową?

Na ten moment nie musisz robić nić więcej. Wszystkie korzyści w ramach Pakietu są dla Ciebie dostępne od 1.06.2022 r.

s

Płacisz naszą kartą za granicą? Dziękujemy! Wypłacimy Ci za to premię.

Jeśli będziesz używał swojej karty podczas płatności za zakupy za granicą, możesz zyskać od 2% do 4% premii, Po wakacjach na Twoje konto wróci maksymalnie 100 PLN. Fajnie? Pamiętaj o kilku warunkach, które musisz spełnić, abyśmy mogli przyznać Ci Premię:

    • złóż wniosek o przystąpienie do promocji,
    • płacić za granicą swoją kartą w okresie od 01.06. do 30.09,
    • pamiętaj, aby nie anulować transakcji (zwrot towaru lub usługi), wszystkie muszą się rozliczyć w czasie trwania promocji!

Premię otrzymasz po zakończeniu promocji. Wypłacimy ją najpóźniej do 30.10.2022 r.

 

chcę otrzymać premię

s

Atrakcyjne mOkazje

Przygotowaliśmy dla Ciebie atrakcyjne zniżki na:

 

Z tej mOkazji możesz skorzystać aż 6 razy. Maksymalny zwrot z 1 transakcji wynosi  1 000 zł zaś maksymalny zwrot z całej oferty: 2 000 zł. Pamiętaj, aby skorzystać ze zniżki przejdź przez link zawarty w szczegółach mOkazji!

 

Z tej mOkazji możesz skorzystać aż 6 razy. Maksymalny zwrot z 1 transakcji wynosi 200 zł, maksymalny zwrot z całej oferty: 1 200 zł. Pamiętaj, aby skorzystać ze zniżki przejdź przez link zawarty w szczegółach mOkazji!

 

Z tej mOkazji możesz skorzystać aż 6 razy. Maksymalny zwrot z 1 transakcji wynosi 250 zł zaś maksymalny zwrot z całej oferty: 1 500 zł. Nie obejmuje on biletów czarterowych, usług dodatkowych, ubezpieczenia czy bagażu, dokupionych do biletu. Pamiętaj, aby skorzystać ze zniżki przejdź przez link zawarty w szczegółach mOkazji!

 

Z tej mOkazji możesz skorzystać raz. Kup dużą kawę na stacji bp za 9,99 zł lub za 10,99 zł. Do wyboru masz: latte, cappuccino, białą lub czarną, o pojemności 400 ml. Zapłać kartą mBanku i dostaniesz 50% zwrotu. Maksymalny zwrot to 5 zł lub 5,50 zł. Kawa musi być jedynym zakupem na Twoim paragonie.

Z mOkazji z lepszym rabatem możesz skorzystać tylko wtedy, gdy wyraziłeś zgodę na ich otrzymywanie i masz włączoną usługę wielowalutową. Sprawdź łatwo tutaj, czy wyraziłeś taką zgodę.

Gdzie znajdziesz swoje mOkazje?

mOkazje masz zawsze pod ręką. Znajdziesz je w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej w Banku.

Zaloguj się na swoje konto przez internet. Wybierz Produkty > Usługi > mOkazje.

 

W aplikacji mobilnej kliknij Usługi > mOkazje

mOkazje otrzymasz od nas:

  • 01.06.2022 r. - jeśli wyraziłeś zgodę na mOkazję i aktywowałeś lub posiadałeś aktywną usługę wielowalutową do 31.05.2022 r.
  • 01.07.2022 r. – jeśli wyraziłeś zgodę na mOkazję i aktywowałeś lub posiadałeś aktywną usługę wielowalutową do 30.06.2022 r
  • 02.08.2022 r. – jeśli wyraziłeś zgodę na mOkazję i aktywowałeś lub posiadałeś aktywną usługę wielowalutową do 31.07.2022 r.
  • 01.09.2022 r. – jeśli wyraziłeś zgodę na mOkazję i aktywowałeś lub posiadałeś aktywną usługę wielowalutową do 31.08.2022 r

Z mOkazji możesz skorzystać do 30.09.2022 r.


To nie jest oferta. Akcja specjalna skierowana jest do klientów mBank. S.A. Możesz z niej skorzystać od 01.06.2022 r do 30.09.2022r. Z pakietem zyskujesz 0,5% prowizji za przewalutowanie na usłudze wielowalutowej, darmowe wypłaty z bankomatów na całym świecie oraz zniżki na ubezpieczenie podróży, życia i zdrowia, nieruchomości, auta a także zniżki w ramach mOkazji i wakacyjną premia dla podróżujących za płatności kartą Visa i Mastercard za granicą.
Szczegółowe informacje oraz warunki korzystania z usługi wielowalutowej dostępne są w Regulaminie kart debetowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej S.A. dostępnym na stronie www.mbank.pl/indywidualny/uslugi/uslugi/usluga-wielowalutowa/
Przy transakcjach bezgotówkowych i wypłatach gotówki kartą, mBank pobiera dodatkowo prowizję za przewalutowanie transakcji. Prowizja (łącznie z marżą) to 5,9% od wartości transakcji lub 0,5% dla transakcji kartą z włączoną usługą wielowalutową w ramach pakietu wakacyjnych korzyści od mBanku. Szczegółowe informacje oraz warunki korzystania z usługi wielowalutowej dostępne są w „Regulaminie Usługi wielowalutowej w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A.” dostępnym na stronie www.mbank.pl/indywidualny/uslugi/uslugi/usluga-wielowalutowa/.
Promocja „Wakacyjna premia dla podróżujących” trwa od 01.06.2022r. do 30.09.2022r. W promocji mogą uczestniczyć osoby fizyczne posiadające rachunek oszczędnościowo rozliczeniowy w banku (dalej Rachunek). Aby skorzystasz z promocji i otrzymać Moneyback
• złóż wniosek o przystąpienie do promocji Moneyback
• dokonaj w okresie trwania promocji Transakcje z fizycznym użyciem karty wydanej do Rachunku (w tym Karty dodanej do urządzenia mobilnego) dokonane za granicą. Do Transakcji zaliczamy bezgotówkowe Transakcje zakupu Kartą w punkcie handlowo-usługowym, wypłaty w bankomacie.
• Transakcje te nie zostaną anulowane (zwrot towaru lub usługi)
Jeśli spełnisz warunki promocji możesz otrzymać maksymalnie 100 zł w czasie trwania promocji.
Premię Moneyback otrzymasz w miesiącu następnym po zakończeniu promocji tj. do 30.10.2022r. Naliczamy go od łącznej kwoty Transakcji, które wykonasz od 01.06. do 30.09. Wysokość należnego Moneybacku uzależniona jest od łącznej sumy Transakcji:
- 2% dla łącznej sumy transakcji 1-1500 zł
- 4% dla łącznej sumy transakcji 1501-2500 zł
Na przykład jeśli wykonasz Transakcje za granicą na łączną kwotę 2500 zł zwrócimy Ci 100 zł (2500x4%=100 PLN).
Szczegółowe warunki uczestnictwa w Promocji oraz warunki otrzymania Moneyback opisaliśmy w Regulaminie Promocji „Wakacyjna premia dla podróżujących” zamieszczonym na stronie: https://www.mbank.pl/lp/wakacje/niespodzianki/
Aby skorzystać z mOkazji Booking.com i otrzymać zwrot 5% wartości transakcji, należy do 30.09.2022 r. zarezerwować hotel za pośrednictwem serwisu Booking.com z dedykowanego linku dostępnego w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej mBanku. Pobyt w hotelu należy opłacić kartą mBanku. Maksymalna wartość pojedynczego zwrotu wynosi 1 000 zł. Z mOkazji można skorzystać 6 razy. Maksymalna, całkowita suma zwrotów dla tej mOkazji to 2 000 zł. Zwrot z mOkazji nastąpi do 75 dni od momentu zrealizowania usługi hotelowej za pośrednictwem Booking.com w ramach mOkazji na Rachunek klienta, którego jest posiadaczem, i z którego została wykonana płatność za zakupy w mOkazjach. Maksymalna wysokość jednorazowo naliczonego zwrotu nie może przekroczyć kwoty 1 000 zł. Jeżeli wartość należnego zwrotu przekroczy 1 000 zł wówczas kwota zwrotu przekraczająca limit nie jest naliczana i nie jest należna.
Aby skorzystać z mOkazji Rentalcars.com i otrzymać zwrot 10% wartości transakcji, należy do 30.09.2022 r. wypożyczyć auto za pośrednictwem serwisu Rentalcars.com korzystając z dedykowanego linku dostępnego w mOkazji w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej mBanku i zapłacić kartą mBanku. Maksymalna wartość pojedynczego zwrotu to 200 zł. Z mOkazji można skorzystać 6 razy. Maksymalna, całkowita suma zwrotów dla tej mOkazji to 1 200 zł. mOkazja dotyczy wyłącznie wypożyczenia auta i nie obowiązuje na dodatkowe usługi dostępne na stronie partnera. Zwrot z mOkazji nastąpi do 75 dni od momentu zwrotu wypożyczonego auta za pośrednictwem Rentalcars.com w ramach mOkazji na Rachunek klienta, którego jest posiadaczem i z którego została wykonana płatność za zakupy w mOkazjach. W przypadku mOkazji oferowanych klientom w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej mBanku w ramach promocji własnych Banku, maksymalna wartość jednorazowo naliczonego zwrotu pieniędzy lub wartość innych korzyści w ramach jednej transakcji płatniczej nie może przekroczyć kwoty 1 000 zł. Jeżeli wartość należnego zwrotu przekroczy 1 000 zł, wówczas kwota zwrotu przekraczająca limit nie jest naliczana i nie jest należna.
Aby skorzystać z mOkazji eSky.pl i otrzymać zwrot 6% wartości transakcji, należy do 30.09.2022 r. kupić bilet lotniczy za pośrednictwem serwisu eSky.pl, korzystając z dedykowanego linku dostępnego w mOkazji w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej mBanku. Zakup biletu należy opłacić kartą mBanku lub mTransferem. Maksymalna wartość pojedynczego zwrotu to 250 zł. Z mOkazji można skorzystać 6 razy. Maksymalna, łączna suma zwrotów dla tej mOkazji wynosi 1 500 zł. Zwrot z mOkazji przysługuje tylko na zakup biletu i nie dotyczy usług dodatkowych, ubezpieczenia czy bagażu, dokupionych do biletu. Zwrot nie obejmuje biletów czarterowych.
Aby skorzystać z mOkazji Kawa bp i otrzymać zwrot 50% za dużą kawę latte, cappuccino, białą lub czarną, o pojemności 400 ml, należy do 30.09.2022 r. dokonać zakupu na stacji bp kartą mBanku, na kwotę 9,99 zł lub 10,99 zł. Cena kawy jest uzależniona od tego czy zakup był realizowany na stacji bp w mieście, czy na stacji bp na autostradzie. Na paragonie nie mogą znajdować się inne pozycje poza kawą. Maksymalna wartość zwrotu z mOkazji wynosi odpowiednio 5 zł (przy zakupie na 9,99 zł) lub 5,50 zł (przy zakupie na 10,99 zł). Z mOkazji można skorzystać 1 raz. Zwrot z transakcji nastąpi do 75 dni od daty zaksięgowania transakcji spełniającej warunki tej mOkazji na Rachunek klienta, którego jest posiadaczem i z którego została wykonana płatność za zakupy w mOkazjach. W przypadku mOkazji oferowanych klientom w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej mBanku w ramach promocji własnych Banku, maksymalna wartość jednorazowo naliczonego zwrotu pieniędzy lub wartość innych korzyści w ramach jednej transakcji płatniczej nie może przekroczyć kwoty 1 000 zł. Jeżeli wartość należnego zwrotu przekroczy 1 000 zł, wówczas kwota zwrotu przekraczająca limit nie jest naliczana i nie jest należna.
W przypadku mOkazji oferowanych klientom w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej w ramach promocji własnych Banku połączonych z promocjami partnerów mBanku, korzyści przyznawane przez partnera mOkazji inne niż zwrot na rachunek klienta, udzielane są zgodnie z § 6 pkt.1 Regulaminu programu mOkazje. Jeśli korzyści określone w danej promocji są inne niż zwrot pieniędzy oraz przyznaje je i rozlicza bezpośrednio partner nie stosujemy limitu wartości 1000 złotych przy jednej transakcji płatniczej. Szczegółowe informacje dotyczące mOkazji określa Regulamin programu mOkazje. Powyższy dokument jest dostępny na www.mBank.pl/mOkazje
W przypadku mOkazji oferowanych klientom w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej w ramach promocji własnych Banku połączonych z promocjami partnerów mBanku, korzyści przyznawane przez partnera mOkazji inne niż zwrot na rachunek klienta, udzielane są zgodnie z § 6 pkt.1 Regulaminu programu mOkazje. Jeśli korzyści określone w danej promocji są inne niż zwrot pieniędzy oraz przyznaje je i rozlicza bezpośrednio partner nie stosujemy limitu wartości 1000 złotych przy jednej transakcji płatniczej. Szczegółowe informacje dotyczące mOkazji określa Regulamin programu mOkazje. Powyższy dokument jest dostępny na www.mBank.pl/mOkazje Z mOkazji możesz skorzystać od 01.06.2022 r. do 30.09.2022 r.
Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, objętych tym materiałem, znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek