Każdy lubi miłe niespodzianki. My też lubimy je przygotowywać dla Ciebie. Co powiesz na zniżki, z którymi zaoszczędzisz np. przy rezerwacji np. na booking.com czy Rentalcars? Mamy to dla Ciebie!

Przygotowaliśmy dla Ciebie atrakcyjne zniżki w naszym programie rabatowym mOkazje:

 

Booking.com - zniżka 4%

Z tej mOkazji możesz skorzystać aż 6 razy. Maksymalny zwrot z 1 transakcji wynosi  1 000 zł zaś maksymalny zwrot z całej oferty: 2 000 zł. Pamiętaj, aby skorzystać ze zniżki przejdź przez link zawarty w szczegółach mOkazji.

 

Rentalcars.com - zniżka 8%.

Z tej mOkazji możesz skorzystać aż 6 razy. Maksymalny zwrot z 1 transakcji wynosi 200 zł zaś maksymalny zwrot z całej oferty: 1 200 zł. Pamiętaj, aby skorzystać ze zniżki przejdź przez link zawarty w szczegółach mOkazji.

mOkazje z lepszym rabatem otrzymasz, gdy:

 

    • masz wyrażoną zgodę na ich otrzymywanie (tutaj łatwo sprawdzisz, czy masz taką zgodę)
    • masz włączoną usługę wielowalutową.

Gdzie znajdziesz swoje mOkazje?

mOkazje masz zawsze pod ręką. Znajdziesz je w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej w Banku.

Zaloguj się na swoje konto przez internet. Wybierz Produkty > Usługi > mOkazje.

W aplikacji mobilnej kliknij Usługi > mOkazje

Jak skorzystać z pakietu?

Wystarczy aktywna usługa wielowalutowa.
Włącz usługę wielowalutową już dziś!

wypełnij poniższy wniosek

 

włącz usługę

kliknij usługę wielowalutową w aplikacji mobilnej

 

sprawdź

Masz już usługę wielowalutową?

Świetnie! Wszystkie korzyści w ramach Pakietu są dla Ciebie dostępne.

Co poza dostępem do Pakietu daje Ci usługa wielowalutowa?

 

Uruchom i korzystaj z usługi bezpłatnie.

 

Oszczędzasz, bo prowizja za przewalutowanie transakcji to tylko 3,5% (bez usługi, to 5,9%)!
A może być jeszcze taniej. Jeśli założysz i zasilisz rachunek walutowy, możesz płacić bez prowizji za przewalutowanie. Do wyboru masz aż 10 walut.

 

Po prostu płać za zakupy w walucie w sklepach zagranicznych i internecie  swoją kartą do konta. Nie tracisz czasu na szukanie miejsca, gdzie możesz wymienić walutę.

 

Płać i wypłacaj pieniądze za granicą jeszcze bezpieczniej z nowymi usługami DCC i Surcharge. 

To nie jest oferta.

W przypadku mOkazji oferowanych klientom w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej w ramach promocji własnych Banku połączonych z promocjami partnerów mBanku, korzyści przyznawane przez partnera mOkazji inne niż zwrot na rachunek klienta, udzielane są zgodnie z § 6 pkt.1 Regulaminu programu mOkazje. Jeśli korzyści określone w danej promocji są inne niż zwrot pieniędzy oraz przyznaje je i rozlicza bezpośrednio partner nie stosujemy limitu wartości 1000 złotych przy jednej transakcji płatniczej. W przypadku pozostałych mOkazji oferowanych klientom w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej mBanku w ramach promocji własnych Banku, maksymalna wartość jednorazowo naliczonego zwrotu pieniędzy lub wartość innych korzyści w ramach jednej transakcji płatniczej nie może przekroczyć kwoty 1 000 zł. Jeżeli wartość należnego zwrotu przekroczy 1 000 zł, wówczas kwota zwrotu przekraczająca limit nie jest naliczana i nie jest należna. Szczegółowe informacje dotyczące mOkazji określa Regulamin programu mOkazje. Powyższy dokument jest dostępny na www.mBank.pl/mOkazje

 

Szczegółowe informacje oraz warunki korzystania z usługi wielowalutowej dostępne są w Regulaminie kart debetowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej S.A. dostępnym na stronie www.mbank.pl/indywidualny/uslugi/uslugi/usluga-wielowalutowa/

Przy transakcjach bezgotówkowych i wypłatach gotówki kartą, mBank pobiera dodatkowo prowizję za przewalutowanie transakcji. Prowizja (łącznie z marżą) to 5,9% od wartości transakcji lub 3,5% dla transakcji kartą z włączoną usługą wielowalutową. Szczegółowe informacje oraz warunki korzystania z usługi wielowalutowej dostępne są w „Regulaminie Usługi wielowalutowej w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A.” dostępnym na stronie www.mbank.pl/indywidualny/uslugi/uslugi/usluga-wielowalutowa/.

Opłata interchange dla kart debetowych mBanku wynosi 0,2 % wartości transakcji.

Szczegółowe warunki i opłaty związane z usługą mKantor znajdują się na stronie www.mBank.pl/indywidualny/uslugi/uslugi/mkantor/index.html, Regulaminie otwierania i prowadzenia bankowych rachunków dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnym na www.mBank.pl/download/regulaminy/Regulamin_otwierania_i_prowadzenia_rachunkow_oszczednosciowo-rozliczeniowych_w_mBanku.pdf oraz w Regulaminie usługi natychmiastowej transakcji wymiany walut dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnym na www.mBank.pl/pobierz/regulamin-osobyfiz/konta/regulamin-uslugi-natychmiastowej-transakcji-wymiany-walut-dla-osob-fizycznych-w-ramach-bankowosci-detalicznej-mbanku-s.a.pdf, w placówkach mBanku oraz u operatorów mLinii.

 

Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek