• Z wakacyjnej premii dla podróżujących może skorzystać jeszcze:

  23 835 klientów

  Nie zwlekaj, zapisz się do promocji

   

  chcę otrzymać premię

.

Jak to działa? Płacisz naszą kartą za granicą a my wypłacamy Ci za to premię!

 • Jeśli będziesz używać swojej karty podczas płatności za zakupy za granicą, możesz zyskać od 2% do 4% premii, Po wakacjach na Twoje konto wróci maksymalnie 160 zł. Fajnie? Pamiętaj o kilku warunkach, które musisz spełnić, abyśmy mogli przyznać Ci premię:

  • złóż wniosek o przystąpienie do promocji,
  • płacić za granicą swoją kartą w okresie od 01.06. do 30.09.2023,
  • pamiętaj, aby nie anulować transakcji (zwrot towaru lub usługi), wszystkie muszą się rozliczyć w czasie trwania promocji!

   

  Premię otrzymasz po zakończeniu promocji. Wypłacimy ją najpóźniej do 31.10.2023 r.

Przygotowaliśmy też atrakcyjne zniżki na:

 

Booking.com - zniżka 4%

Z tej mOkazji możesz skorzystać aż 6 razy. Maksymalny zwrot z 1 transakcji wynosi  1 000 zł zaś maksymalny zwrot z całej oferty: 2 000 zł. Pamiętaj, aby skorzystać ze zniżki przejdź przez link zawarty w szczegółach mOkazji.

 

Rentalcars.com - zniżka 10%.

Z tej mOkazji możesz skorzystać aż 6 razy. Maksymalny zwrot z 1 transakcji wynosi 200 zł zaś maksymalny zwrot z całej oferty: 1 200 zł. Pamiętaj, aby skorzystać ze zniżki przejdź przez link zawarty w szczegółach mOkazji.

 

eSky.pl zniżka 6%.

Z tej mOkazji możesz skorzystać aż 6 razy. Maksymalny zwrot z 1 transakcji wynosi 250 zł zaś maksymalny zwrot z całej oferty: 1 750 zł. mOkazja dotyczy tylko biletów lotniczych nie czarterowych. Pamiętaj, aby skorzystać ze zniżki przejdź przez link zawarty w szczegółach mOkazji.

mOkazje z lepszym rabatem otrzymasz, gdy:

 

  • masz wyrażoną zgodę na ich otrzymywanie (tutaj łatwo sprawdzisz, czy masz taką zgodę)
  • masz włączoną usługę wielowalutową.
 •  

  Kiedy otrzymam mOkazję?

  • mOkazje otrzymasz od nas:

   • 06.2023 r. - jeśli wyraziłeś zgodę na mOkazję i aktywowałeś lub posiadałeś aktywną usługę wielowalutową do 31.05.2023 r.
   • 07.2023 r. – jeśli wyraziłeś zgodę na mOkazję i aktywowałeś lub posiadałeś aktywną usługę wielowalutową do 30.06.2023 r
   • 08.2023 r. – jeśli wyraziłeś zgodę na mOkazję i aktywowałeś lub posiadałeś aktywną usługę wielowalutową do 31.07.2023 r.
   • 09.2023 r. – jeśli wyraziłeś zgodę na mOkazję i aktywowałeś lub posiadałeś aktywną usługę wielowalutową do 31.08.2023 r

   Z mOkazji możesz skorzystać do 30.09.2023 r.

Gdzie znajdziesz swoje mOkazje?

mOkazje masz zawsze pod ręką. Znajdziesz je w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej w Banku.

Zaloguj się na swoje konto przez internet. Wybierz Produkty > Usługi > mOkazje.

W aplikacji mobilnej kliknij Usługi > mOkazje

Jak skorzystać z pakietu?

Wystarczy aktywna usługa wielowalutowa.
Włącz usługę wielowalutową już dziś!

wypełnij poniższy wniosek

 

włącz usługę

kliknij usługę wielowalutową w aplikacji mobilnej

 

sprawdź

Masz już usługę wielowalutową?

Świetnie! Wszystkie korzyści w ramach Pakietu są dla Ciebie dostępne.

Co poza dostępem do Pakietu daje Ci usługa wielowalutowa?

 

Uruchom i korzystaj z usługi bezpłatnie.

 

Oszczędzasz, bo prowizja za przewalutowanie transakcji to tylko 0,5% (bez usługi, to 5,9%)!
A może być jeszcze taniej. Jeśli założysz i zasilisz rachunek walutowy, możesz płacić bez prowizji za przewalutowanie. Do wyboru masz aż 10 walut.

 

Po prostu płać za zakupy w walucie w sklepach zagranicznych i internecie  swoją kartą do konta. Nie tracisz czasu na szukanie miejsca, gdzie możesz wymienić walutę.

 

Płać i wypłacaj pieniądze za granicą jeszcze bezpieczniej z nowymi usługami DCC i Surcharge. 

To nie jest oferta.

W przypadku mOkazji oferowanych klientom w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej w ramach promocji własnych Banku połączonych z promocjami partnerów mBanku, korzyści przyznawane przez partnera mOkazji inne niż zwrot na rachunek klienta, udzielane są zgodnie z § 6 pkt.1 Regulaminu programu mOkazje. Jeśli korzyści określone w danej promocji są inne niż zwrot pieniędzy oraz przyznaje je i rozlicza bezpośrednio partner nie stosujemy limitu wartości 1000 złotych przy jednej transakcji płatniczej. W przypadku pozostałych mOkazji oferowanych klientom w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej mBanku w ramach promocji własnych Banku, maksymalna wartość jednorazowo naliczonego zwrotu pieniędzy lub wartość innych korzyści w ramach jednej transakcji płatniczej nie może przekroczyć kwoty 1 000 zł. Jeżeli wartość należnego zwrotu przekroczy 1 000 zł, wówczas kwota zwrotu przekraczająca limit nie jest naliczana i nie jest należna. Szczegółowe informacje dotyczące mOkazji określa Regulamin programu mOkazje. Powyższy dokument jest dostępny na www.mBank.pl/mOkazje

 

Akcja specjalna polegająca uruchomieniu usługi wielowalutowej i obniżeniu prowizji za przewalutowanie jest skierowana jest do klientów mBank S.A. Możesz z niej skorzystać od 01.06.2023 r. do 30.09.2023 r. W ramach pakietu wakacyjnych korzyści zyskujesz 0,5% prowizji za przewalutowanie na usłudze wielowalutowej. Szczegółowe informacje oraz warunki korzystania z usługi wielowalutowej dostępne są w Regulaminie kart debetowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej S.A. dostępnym na stronie www.mbank.pl/indywidualny/uslugi/uslugi/usluga-wielowalutowa/.

Standardowo przy transakcjach bezgotówkowych i wypłatach gotówki kartą, mBank pobiera dodatkowo prowizję za przewalutowanie transakcji. Prowizja (łącznie z marżą) to 5,9% od wartości transakcji. Prowizja dla transakcji kartą z włączoną usługą wielowalutową w ramach pakietu wakacyjnych korzyści od mBanku wynosi 0,5 %.

Promocja „Wakacyjna premia dla podróżujących” trwa od 01.06.2023r. do 30.09.2023r. lub do wyczerpania limitu 50 000 wniosków przystąpienia do promocji. W promocji mogą uczestniczyć osoby fizyczne posiadające rachunek oszczędnościowo rozliczeniowy w banku (dalej Rachunek). Aby skorzystasz z promocji i otrzymać Moneyback

 • złóż wniosek o przystąpienie do promocji Moneyback
 • dokonaj w okresie trwania promocji Transakcje z fizycznym użyciem karty wydanej do Rachunku (w tym Karty dodanej do urządzenia mobilnego) dokonane za granicą. Do Transakcji zaliczamy bezgotówkowe Transakcje zakupu Kartą w punkcie handlowo-usługowym, wypłaty w bankomacie.
 • Transakcje te nie zostaną anulowane (zwrot towaru lub usługi)

Pamiętaj, że Transakcje nie będą liczone do wypłaty Moneybacku jeśli:

 • będą wykonane kartami walutowymi oraz kartą Visa Świat;
 • jeśli wykonasz Transakcje przed zapisaniem do promocji;
 • dokonasz zagranicznych Transakcji w Internecie

 

Jeśli spełnisz warunki promocji możesz otrzymać maksymalnie 160 zł w czasie trwania promocji.

Premię Moneyback otrzymasz w miesiącu następnym po zakończeniu promocji tj. do 31.10.2023r. Naliczamy go od łącznej kwoty Transakcji, które wykonasz od 01.06. do 30.09. Wysokość należnego Moneybacku uzależniona jest od łącznej sumy Transakcji:

- 2% dla łącznej sumy Transakcji 1-2000 zł

- 4% dla łącznej sumy Transakcji 2001-4000 zł

Na przykład jeśli wykonasz Transakcje za granicą na łączną kwotę 4000 zł zwrócimy Ci 160 zł (4000x4%=160 PLN).

Szczegółowe warunki uczestnictwa w Promocji oraz warunki otrzymania Moneyback opisaliśmy w Regulaminie Promocji „Wakacyjna premia dla podróżujących” zamieszczonym na stronie: https://www.mbank.pl/lp/wakacje/niespodzianki/

Promocją objętych jest 50 000 pierwszych klientów, którzy złożą wniosek zapisujący się do promocji.

O liczbie rachunków pozostałej do otwarcia będziemy informować na Stronie Promocji. Licznik będziemy aktualizować minimum raz w tygodniu.

O wyczerpaniu limitu poinformujemy na Stronie Promocji pod adresem: https://www.mbank.pl/lp/wakacje/niespodzianki/

 

Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek