Zaplanuj swoją podróż z mBankiem.

Z pakietem korzyści to Ci się opłaci.

 •  

  Wiemy, że udany wyjazd zależy od wielu rzeczy. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie pakiet, z którym zapewnimy Ci spokojną głowę podczas wypoczynku.

   

  W pakiecie znajdziesz wskazówki dotyczące:

  • mądrego gospodarowania budżetem,
  • bezpieczeństwa Twojego i bliskich,
  • nieprzewidzianych sytuacji, z którymi poradzisz sobie bez stresu.

  Za pakiet nie pobieramy opłaty. Możesz z nim tylko zyskać.

Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy w Pakiecie.

Nie zostawiam wszystkiego na ostatnią chwilę. O pewne rzeczy mogę zadbać wcześniej.

więcej

Gdziekolwiek jestem, wiem, jak uniknąć  dodatkowych opłat.

 

więcej

Ubezpieczenie kupię szybko i wygodnie w aplikacji, nawet na lotnisku 

więcej

Wiem, że w razie nagłej potrzeby mogę liczyć na swój bank. Sprawnie i szybko

więcej

Miło mi, gdy od swojego banku dostaję coś więcej.

 

więcej

Jak skorzystać z pakietu?

 • Wystarczy, że masz aktywną bezpłatną usługę wielowalutową. Jeśli masz już usługę wszystkie korzyści w ramach pakietu są dla Ciebie dostępne.

   

  przez aplikację mBanku

  produkty -> karty  -> wybierz kartę -> włącz usługę wielowalutową

   

  przez stronę

   

  włącz usługę

Co poza dostępem do pakietu daje usługa wielowalutowa?

prowizja za przewalutowanie transakcji to tylko 0,5%

(bez usługi, to 5,9%).

Może być jeszcze taniej. Jeśli założysz i zasilisz rachunek walutowy, możesz płacić bez prowizji za przewalutowanie. Do wyboru masz aż 10 walut.

po prostu płać za zakupy w walucie w sklepach zagranicznych i internecie swoją kartą do konta. Nie tracisz czasu na szukanie miejsca, gdzie możesz wymienić walutę.

 
Korzystam z podpowiedzi

O czym pamiętać przed wyjazdem? Jak zadbać o bezpieczeństwo? Na te i wiele innych pytań podsuniemy Ci ciekawe rozwiązania - Zajrzyj tutaj.

To nie jest oferta.

Akcja specjalna polegająca uruchomieniu usługi wielowalutowej i obniżeniu prowizji za przewalutowanie jest skierowana jest do klientów mBank S.A. Możesz z niej skorzystać od 3.06.2024 r. do 30.09.2024 r. W ramach pakietu wakacyjnych korzyści zyskujesz 0,5% prowizji za przewalutowanie na usłudze wielowalutowej. Szczegółowe informacje oraz warunki korzystania z usługi wielowalutowej dostępne są w Regulaminie kart debetowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej S.A. dostępnym na stronie www.mbank.pl/indywidualny/uslugi/uslugi/usluga-wielowalutowa/.

Standardowo przy transakcjach bezgotówkowych i wypłatach gotówki kartą, mBank pobiera dodatkowo prowizję za przewalutowanie transakcji. Prowizja (łącznie z marżą) to 5,9% od wartości transakcji. Prowizja dla transakcji kartą z włączoną usługą wielowalutową w ramach pakietu wakacyjnych korzyści od mBanku wynosi 0,5 %.

Szczegółowe informacje oraz warunki korzystania z usługi wielowalutowej dostępne są w Regulaminie kart debetowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej S.A. dostępnym na stronie www.mbank.pl/indywidualny/uslugi/uslugi/usluga-wielowalutowa/

Opłata interchange dla kart debetowych mBanku wynosi 0,2 % wartości transakcji.

Szczegółowe warunki i opłaty związane z usługą mKantor znajdują się na stronie www.mBank.pl/indywidualny/uslugi/uslugi/mkantor/index.html, Regulaminie otwierania i prowadzenia bankowych rachunków dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnym na www.mBank.pl/download/regulaminy/Regulamin_otwierania_i_prowadzenia_rachunkow_oszczednosciowo-rozliczeniowych_w_mBanku.pdf oraz w Regulaminie usługi natychmiastowej transakcji wymiany walut dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnym na www.mBank.pl/pobierz/regulamin-osobyfiz/konta/regulamin-uslugi-natychmiastowej-transakcji-wymiany-walut-dla-osob-fizycznych-w-ramach-bankowosci-detalicznej-mbanku-s.a.pdf, w placówkach mBanku oraz u operatorów mLinii.

Pamiętaj, że mBank udostępnia aplikację tylko za pomocą autoryzowanych sklepów – App Store (iOS - Apple), Google Play (Android), AppGallery dla telefonów Huawei. Do pobrania oraz aktualizacji aplikacji używaj zawsze tych sklepów, ponieważ znajdujące się tam programy są cyfrowo podpisane i przechodzą proces weryfikacji, a więc gwarantują Ci bezpieczeństwo. Nigdy nie pobieraj aplikacji z niezaufanych źródeł! Nową aplikację możesz pobrać jeśli Twoje urządzenie ma system operacyjny w wersji minimum Android 7.0 lub iOS 15.0 (lub nowsze). Zapoznaj się z polityka prywatności aplikacji mobilnych. 


Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, objętych tym materiałem, znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek