Dlaczego konto osobiste private banking mBanku?

  • sprawna i dyskretna obsługa, bo to Ty wybierasz wygodny dla siebie sposób kontaktu z doradcą – w komfortowych oddziałach private banking, siedzibie Twojej firmy lub na wideo dzięki aplikacji Microsoft Teams
  • wygoda w codziennej bankowości – większość transakcji wykonasz bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem naszej aplikacji, serwisu internetowego lub telefonicznie
  • swoboda w korzystaniu, bez względu na to, gdzie jesteś – możesz płacić jedną kartą w 15 walutach, bez przewalutowania. Obsługujemy również nierezydentów
  • pomoc w załatwianiu Twoich spraw z usługą mBank Private Concierge

Konto osobiste private banking jest zwolnione z opłat dla klientów, których aktywa przekraczają 1 mln PLN.


otwórz konto online

  • Private banking mBanku ma ponad 25 lat doświadczenia. Jesteśmy jednym z najbardziej innowacyjnych banków w Polsce, jednocześnie pionierem bankowości prywatnej. Wielokrotnie doceniali nas  eksperci i klienci, w Polsce i na świecie. Liczne nagrody, które zdobywamy pokazują, że jesteśmy liderem w kategorii private banking i wealth management.

Otwórz konto private banking w wybrany sposób:

 

Twój doradca skontaktuje się z Tobą i podpiszecie umowę w wybranym przez Ciebie terminie i miejscu
 

otwórz konto

 

Wniosek złożysz w 5 minut, a konto będzie aktywne natychmiast po akceptacji umowy

 

otwórz konto przez e-dowód


Zostaw nam swój numer. Zadzwonimy do Ciebie i opowiemy o naszych rozwiązaniach

 

złóż wniosek

Sprawdź, jak złożyć wniosek o konto online

Do otwarcia konta przez e-dowód przygotuj: e-dowód, 4-cyfrowy pin do e-dowodu, telefon z NFC i aplikację mobilną eDO APP.

kliknij i zobacz film

Nie masz jeszcze e-dowodu? Zobacz, jak to zmienić

 

Wymiana dowodu osobistego na e-dowód jest bezpłatna – wystarczy jako powód wymiany zaznaczyć chęć posiadania warstwy elektronicznej. Więcej informacji o e-dowodzie znajdziesz na stronie na stronie gov.pl.

Konto osobiste private banking jest zwolnione z opłat dla klientów, których aktywa przekraczają 1 mln PLN.

To nie jest oferta. Szczegółowe informacje, w tym warunki naliczania opłat związane z rachunkiem oszczędnościowo rozliczeniowym znajdziesz w: Taryfie prowizji i opłat bankowych mBanku S.A. dla klientów Private Banking, Regulaminie rachunków dla osób fizycznych i klientów Private Banking w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. oraz Tabeli oprocentowania dla produktów z oferty Private Banking dostępnych na stronie www.mbank.pl/private-banking/uslugi-bankowe/konto/konto-private-banking/.

W zależności od wysokości posiadanych aktywów, w okresie sprawozdawczym klient obciążany jest prowizjami i opłatami zgodnie z przysługującą mu taryfą (STANDARD jeśli średnie aktywa w okresie sprawozdawczym nie przekraczają 1 000 000 zł lub równowartości w walutach obcych - lub EXCELLENT jeśli średnie aktywa w okresie sprawozdawczym wynoszą co najmniej 1 000 000 zł lub równowartość w walutach obcych).


Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, objętych tym materiałem, znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek.