Konto oszczędnościowe to wygodna forma oszczędzania na co dzień. Dzięki niemu:

  • Kontrolujesz swój budżet. Łatwo oddzielisz swoje codzienne wydatki od oszczędności. Zachowasz porządek w swoich finansach i zapanujesz nad budżetem.

  • Pieniądze masz zawsze pod ręką. Możesz po nie sięgnąć w dowolnym momencie.

  • W razie potrzeby możesz wypłacić pieniądze z rachunku oszczędnościowego nie tracąc wypracowanych odsetek.

  • Możesz indywidualnie negocjować wysokość oprocentowania.

Oprocentowanie:

Wysokość środków

Oprocentowanie nominalne

do 99 999,99 PLN

0,75 %

nadwyżka ponad 99 999,99 PLN

1,00 %

 

 
 

Myślisz o swoich oszczędnościach?

 

 

sprawdź, czy inwestowanie jest dla Ciebie.

 
Wybraliśmy dla Ciebie

 

Asset management

 

Doradztwo inwestycyjne

To nie jest oferta. Szczegółowe informacje, w tym warunki naliczania opłat związane z rachunkiem oszczędnościowym, znajdziesz w: Taryfie prowizji i opłat bankowych mBanku S.A. dla klientów Private Banking, Regulaminie rachunków dla osób fizycznych i klientów Private Banking w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. oraz Tabeli oprocentowania dla produktów z oferty Private Banking dostępnych na stronie https://www.mbank.pl/private-banking/uslugi-bankowe/konta/konto-oszczednosciowe/

 

W zależności od wysokości posiadanych aktywów w okresie sprawozdawczym klient obciążany jest prowizjami i opłatami zgodnie z przysługującą mu taryfą (STANDARD jeśli średnie aktywa w okresie sprawozdawczym nie przekraczają 1 000 000 zł lub równowartości w walutach obcych - lub EXCELLENT jeśli średnie aktywa w okresie sprawozdawczym wynoszą co najmniej 1 000 000 zł lub równowartość w walutach obcych).

 

 

Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek.