eKonto Junior z aplikacją mobilną przygotowane z myślą o najmłodszych.

Sposób na kieszonkowe i na pierwsze kroki Twojego dziecka w świecie finansów.

Z aplikacją Twoje dziecko:

 

samo sprawdzi, ile ma pieniędzy na koncie, bez Twojej pomocy

 

zobaczy, na co wydało swoje kieszonkowe

 

doda swoje imię i zdjęcie

 

dzięki interaktywnej grze pozna świat finansów i nauczy się, jak korzystać z karty i aplikacji

 

Twoje dziecko jest już gotowe na pierwsze konto? A może czas zacząć odkładać na jego przyszłość?

Otwórz eKonto Junior i skorzystaj z promocji oraz akcji specjalnej.

 

Jak działa promocja?

 

Otwórz eKonto Junior w promocji

od 10.05 do 30.06.2023...

zasil konto kwotą minimum 200 zł w ciągu 7 dniu od otwarcia…

…a my przelejemy na nie dodatkowe

100 zł kieszonkowego.

Zróbcie pierwszy krok w świat finansów

…i oszczędzaj na przyszłość dziecka na 7%

W ramach akcji specjalnej, od 01.06.2023 r. do 31.08.2023 r. oprocentowanie Twoich oszczędności zgromadzonych na eKoncie Junior to 7% w skali roku do 5 tysięcy złotych. Środki powyżej tej kwoty nie są oprocentowane. Akcja specjalna obejmuje wszystkich klientów, którzy otworzą eKonto Junior w czasie jej trwania oraz obecnych posiadających już rachunek. Aby zrezygnować z akcji specjalnej, skontaktuj się z mLinią lub odwiedź naszą placówkę. Oprocentowanie obowiązuje tylko w czasie trwania akcji specjalnej.

Jak zainstalować aplikacje mBank Junior?

Pobierz aplikacje mBank Junior ze sklepu Google Play lub App Store.

Zeskanuj QR kod, który znajdziesz w sekcji ustawienia w Twojej aplikacji.

Ustawcie 5-cio cyfrowy kod do logowania w aplikacji Twojego dziecka i gotowe!

Pobierz za darmo aplikację mBank Junior

 

Nie masz jeszcze eKonta Junior?

Otwórz eKonto Junior z kartą lub opaską dla dziecka

 • otwarcie, prowadzenie i wypłaty z bankomatów w Polsce

 • kartę do konta z grafiką wybraną przez Twoje dziecko

 • aplikację z łatwym dostępem do salda i historii konta

   

  otwórz ekonto junior

Dziecinnie prosta aplikacja


przygotowaliśmy zabawę, która nauczy Twoje dziecko, jak używać aplikacji mBank Junior.


sprawdźcie

Najczęściej zadawane pytania

 •  

  Co dziecko może zrobić w aplikacji?

  • W aplikacji Junior dziecko widzi saldo eKonta Junior oraz historię operacji. W zależności od Twojej decyzji, dziecko będzie widziało pełną historię lub jedynie historię transakcji wykonanych kartą. Dziecko z poziomu aplikacji ma dostęp do przygotowanych przez bank materiałów edukacyjnych. W ustawieniach dziecko może nadać aplikacji osobisty charakter poprzez dodanie swojego zdjęcia i nazwy.

 •  

  Jak mogę kontrolować, co dzieje się na koncie?

  • eKonto Junior to Twój osobny rachunek, który widzisz na swoim profilu. Masz pełen wgląd w historię wszystkich transakcji. Dodatkowo, jeśli włączysz powiadomienia push w aplikacji, możesz dostawać informację za każdym razem, gdy dziecko użyje karty.

Nota prawna

To nie jest oferta. Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczeK. Szczegóły na temat eKonta Junior znajdziesz w Regulaminie rachunku, do którego wydajemy karty debetowe dla dziecka w wieku 0-13 lat w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. na www.mBank.pl/konto-dla-dziecka. Pamiętaj, że mBank udostępnia aplikację tylko za pomocą autoryzowanych sklepów – App Store (iOS -Apple), Google Play (Android), AppGallery dla telefonów Huawei. Do pobrania oraz aktualizacji aplikacji używaj zawsze tych sklepów, ponieważ znajdujące się tam programy są cyfrowo podpisane i przechodzą proces weryfikacji, a więc gwarantują Ci bezpieczeństwo. Nigdy nie pobieraj aplikacji z niezaufanych źródeł! Nową aplikację możesz pobrać jeśli Twoje urządzenie ma system operacyjny w wersji minimum Android 7.0 lub iOS 15.0 (lub nowsze). Zapoznaj się z polityka prywatności aplikacji mobilnych. Promocja eKonto Junior z kieszonkowym trwa od 10.05 do 31.08.2023 roku i jest to ostatni dzień, w którym możemy wypłacić kieszonkowe. Do promocji można przystąpić w terminie od 10.05.2023 r. do 30.06.2023 r. Kieszonkowe zostanie wypłacone, jeśli Uczestnik promocji w okresie trwania promocji spełni łącznie następujące warunki: 1. posiada rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy w mBanku S.A., 2. złoży wniosek o otwarcie eKonto Junior z kartą dla dziecka, 3. w trakcie składania powyższego wniosku, zaakceptuje Regulamin promocji, 4. zawrze umowę o prowadzenie  rachunku, 5. dokona na rachunek jednorazowego wpływu w wysokości min. 200 zł w ciągu 7 dni kalendarzowych od otwarcia rachunku. Kieszonkowe w wysokości 100 zł zostanie wypłacone najpóźniej do końca następnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki wypłaty. Kieszonkowe zostanie wypłacone na rachunek otwarty w promocji.