eKonto Junior z aplikacją mobilną przygotowane z myślą o najmłodszych.

Sposób na kieszonkowe i na pierwsze kroki Twojego dziecka w świecie finansów.

 

Z aplikacją Twoje dziecko:

 

bez Twojej pomocy samo sprawdzi, ile ma pieniędzy na koncie

 

zobaczy, na co wydało swoje kieszonkowe

 

doda swoje imię i zdjęcie

 

zmieni także wygląd aplikacji wybierając ulubioną skórkę

 

a dzięki interaktywnej grze pozna świat finansów i nauczy się, jak korzystać z karty i aplikacji

 

Twoje dziecko jest już gotowe na pierwsze konto? A może czas zacząć odkładać na jego przyszłość? Otwórz eKonto Junior za 0 zł i zobacz jak łatwo zrobi pierwsze kroki w świecie finansów.

Jak zainstalować aplikacje mBank Junior?

Pobierz aplikacje mBank Junior ze sklepu Google Play lub App Store.

Zeskanuj QR kod, który znajdziesz w sekcji ustawienia w Twojej aplikacji.

Ustawcie 5-cio cyfrowy kod do logowania w aplikacji Twojego dziecka i gotowe!

Pobierz za darmo aplikację mBank Junior

 

Nie masz jeszcze eKonta Junior?

Otwórz eKonto Junior z kartą lub opaską dla dziecka

 • otwarcie, prowadzenie i wypłaty z bankomatów w Polsce

 • kartę do konta z grafiką wybraną przez Twoje dziecko

 • aplikację z łatwym dostępem do salda i historii konta

   

  otwórz ekonto junior

Otwórz eKonto Junior z opaską płatniczą i odbierz piny gratis

 

 • Piny otrzyma pierwsze 2 500 osób, które zamówią opaskę w terminie

  15.11 – 14.12 2023. Koszt opaski wynosi 25 zł.

Do końca promocji zostało

1629

pinów

 • Czym jest opaska płatnicza?

  Silikonowa bransoletka na rękę pełni rolę karty płatniczej, która da Twojemu dziecku możliwość wygodnego i bezpiecznego płacenia, nawet na basenie i pewność, że kieszonkowe nie zgubi się podczas zabawy. Aby zapłacić, wystarczy, że dziecko zbliży opaskę do terminala, a Ty otrzymasz powiadomienie push o płatności.

Dziecinnie prosta aplikacja


przygotowaliśmy zabawę, która nauczy Twoje dziecko, jak używać aplikacji mBank Junior.


sprawdźcie

Najczęściej zadawane pytania

 •  

  Co się stanie z eKontem Junior kiedy moje dziecko ukończy 13 lat?

  • eKonto Junior przekształcimy w eKonto osobiste dla rodzica. Dziecko będzie mogło skorzystać z oferty dla klientów młodych.

    

   Karta wydana do eKonta Junior będzie działać maksymalnie do końca 6-go miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu, w którym Twoje dziecko skończy 13 lat (np. urodziny dziecka są w styczniu, karta będzie działać do końca lipca). Po upływie tego terminu zastrzeżemy kartę.

 •  

  Co dziecko może zrobić w aplikacji?

  • W aplikacji Junior dziecko widzi saldo eKonta Junior oraz historię operacji. W zależności od Twojej decyzji, dziecko będzie widziało pełną historię lub jedynie historię transakcji wykonanych kartą. Dziecko z poziomu aplikacji ma dostęp do przygotowanych przez bank materiałów edukacyjnych. W ustawieniach dziecko może nadać aplikacji osobisty charakter poprzez dodanie swojego zdjęcia i nazwy.

 •  

  Jak mogę kontrolować, co dzieje się na koncie?

  • eKonto Junior to Twój osobny rachunek, który widzisz na swoim profilu. Masz pełen wgląd w historię wszystkich transakcji. Dodatkowo, jeśli włączysz powiadomienia push w aplikacji, możesz dostawać informację za każdym razem, gdy dziecko użyje karty.

Nota prawna

To nie jest oferta. Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczeK. Szczegóły na temat ekonta Junior znajdziesz w Regulaminie rachunku, do którego wydajemy karty debetowe dla dziecka w wieku 0-13 lat w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. na www.mBank.pl/konto-dla-dziecka. Jednorazowy koszt wydania opaski płatniczej to 25 zł. Bezpłatne piny otrzyma pierwsze 2,5 tys. klientów, którzy zamówią opaskę płatniczą do eKonta Junior w terminie 15.11 - 14.12.2023. Informację o ilości pinów dostępnych w promocji znajdziesz na stronie: www.mbank.pl/indywidualny/m/ekonto-junior/. Pamiętaj, że mBank udostępnia aplikację tylko za pomocą autoryzowanych sklepów – App Store (iOS - Apple), Google Play (Android), AppGallery dla telefonów Huawei. Do pobrania oraz aktualizacji aplikacji używaj zawsze tych sklepów, ponieważ znajdujące się tam programy są cyfrowo podpisane i przechodzą proces weryfikacji, a więc gwarantują Ci bezpieczeństwo. Nigdy nie pobieraj aplikacji z niezaufanych źródeł! Nową aplikację możesz pobrać, jeśli Twoje urządzenie ma system operacyjny w wersji minimum Android 7.0 lub iOS 15.0 (lub nowsze). Zapoznaj się z polityka prywatności aplikacji mobilnych.