Nie masz czasu na stanie w kolejkach? Musisz odebrać kolejną e-receptę bez wizyty w gabinecie np. po konsultacji telefonicznej z lekarzem? A może chcesz sprawdzić stan swojego konta w ZUS lub obliczyć prognozowaną wysokość emerytury?

Dlaczego warto

    • masz bezpłatny dostęp do urzędów przez internet przez całą dobę (Gov.pl, Pacjent.gov.pl, podatki.gov.pl/e-urzad-skarbowy)
    • załatwiasz sprawy urzędowe bez kolejek
    • sprawdzasz statusy wniosków bez wychodzenia z domu
    • korzystasz z Internetowego Konta Pacjenta
    • sprawdzisz szczegółowe informacje o otrzymywanych świadczeniach z ZUS

Jak zalogować się do portali rządowych przez aplikację mobilną

 

zaloguj się do aplikacji mobilnej. Wejdź w Usługi > sprawy urzędowe

 

wybierz symbol urzędu, w którym chcesz załatwić swoją sprawę

 

zaloguj się do urzędu przez mojeID

Pamiętaj!

Jeśli chcesz mieć wgląd w swoje dane i sprawy urzędowe, po przejściu na stronę rządową, musisz zalogować się przez mojeID. Więcej informacji o usłudze mojeID znajdziesz tutaj.

Jeśli nie masz jeszcze aplikacji mobilnej, pobierz ją za darmo

 

Sprawdź jak połączyć aplikację ze swoim rachunkiem.

Nota prawna

To nie jest oferta. Dostawcą usługi mojeID jest Krajowa Izba Rozliczeniowa. Więcej informacji na temat usługi znajdziesz na www.mbank.pl/mojeid

 

Pamiętaj, że mBank udostępnia aplikację tylko za pomocą autoryzowanych sklepów – App Store (iOS - Apple), Google Play (Android), AppGallery dla telefonów Huawei. Do pobrania oraz aktualizacji aplikacji używaj zawsze tych sklepów, ponieważ znajdujące się tam programy są cyfrowo podpisane i przechodzą proces weryfikacji, a więc gwarantują Ci bezpieczeństwo. Nigdy nie pobieraj aplikacji z niezaufanych źródeł! Nową aplikację możesz pobrać jeśli Twoje urządzenie ma systemem operacyjny w wersji minimum Android 7.0 lub iOS 15.0 (lub nowsze). Zapoznaj się z polityka prywatności aplikacji mobilnych. 

Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, objętych tym materiałem, znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek