Nie lubisz przepisywać danych do przelewu?

 
Zeskanuj je do formatki w aplikacji mobilnej. Nieważne gdzie jesteś i w jakiej formie otrzymasz fakturę lub rachunek. W kilka sekund możesz przenieść nazwę odbiorcy, numer rachunku i kwotę przelewu, zarówno z ekranu komputera, jak i z papierowego dokumentu.
 
Oszczędzasz czas i masz pewność, że wszystkie dane do przelewu są poprawne.
 

Zobacz jak to działa:

 

1. Zaloguj się do aplikacji mobilnej, kliknij „Płatności” - „Nowy przelew” i wybierz opcję „Zeskanuj”.

 

2. Nakieruj obiektyw na nazwę sprzedawcy, tak aby znalazła się w ramce i naciśnij przycisk.

 

Dane automatycznie przeniosą się do formatki przelewu.

 

3. W ten sam sposób zeskanuj wszystkie pozostałe lub tylko wybrane dane.

 

W razie potrzeby wielkość każdej ramki możesz ławo zmienić.

 

4. Na koniec kliknij „Zatwierdź” i wpisz kod PIN.

Pobierz za darmo aplikację mBanku

 

 

Sprawdź jak połączyć aplikację ze swoim rachunkiem

Pamiętaj, że mBank udostępnia aplikację tylko za pomocą autoryzowanych sklepów – App Store (iOS - Apple), Google Play (Android), AppGallery dla telefonów Huawei. Do pobrania oraz aktualizacji aplikacji używaj zawsze tych sklepów, ponieważ znajdujące się tam programy są cyfrowo podpisane i przechodzą proces weryfikacji, a więc gwarantują Ci bezpieczeństwo. Nigdy nie pobieraj aplikacji z niezaufanych źródeł! Nową aplikację możesz pobrać jeśli Twoje urządzenie ma systemem operacyjny w wersji minimum Android 7.0 lub iOS 15.0 (lub nowsze). Zapoznaj się z polityka prywatności aplikacji mobilnych. Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek.

 

To nie jest oferta. Szczegółowe informacje dotyczące usług płatnicznych znajdują się w Tabeli usług płatnicznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnym na stronie www.mBank.pl/download/konta/Tabela_uslug_platniczych.pdf