Zobacz, jak wykonać przelew w kilku krokach w aplikacji mobilnej

Przelew w mBanku wykonasz gdziekolwiek jesteś, szybko i wygodnie. Pieniądze mogą być na koncie odbiorcy nawet w 15 minut. Z nami wykonasz przelew ELIXIR, ekspresowy, na numer telefonu, podatkowy i do ZUS. Sprawdź, jak to zrobić:

 

1. Wybierz Płatności a następnie kliknij Nowy przelew

 

2. Wybierz odbiorcę z listy, lupką wyszukaj go w historii operacji lub kliknij czerwone koło z plusem i wpisz jego dane

 

3. Wpisz kwotę przelewu, kliknij wyślij przelew i zatwierdź jego wykonanie wybraną metodą autoryzacji (PIN-em, skanem odcisku palca lub twarzy).

Zapomniałeś wykonać ważnego przelewu?

Skorzystaj z przelewów ekspresowych. Pieniądze będą na rachunku odbiorcy nawet w 15 minut. Możesz przelać kwotę do 10 000 zł.

 

1. Wypełnij dane w formatce przelewu i kliknij ikonę w prawym, górnym rogu

 

2. Zaznacz na dole przelew Ekspresowy. W aplikacji mobilnej wykonasz go za darmo*

* Dotyczy wyłącznie 3 pierwszych przelewów ekspresowych w danym miesiącu kalendarzowym realizowanych z rachunku mKonto Intensive.


Nie wiesz kiedy spodziewać się wpływu na konto? Sprawdź godziny sesji przelewów

 

Godziny sesji przelewów wychodzących z mBanku wraz z przelewami do ZUS

Numer sesji Godzina
I sesja 05:55
II sesja 9:55
III sesja 13:25

 

 

Godziny sesji przelewów przychodzących do mBanku

Numer sesji Godzina
I sesja 11:15
II sesja 15:00
III sesja 18:15

 
Pobierz za darmo aplikację mBanku

 

 

Sprawdź jak połączyć aplikację ze swoim rachunkiem

Pamiętaj, że mBank udostępnia aplikację tylko za pomocą autoryzowanych sklepów – App Store (iOS - Apple), Google Play (Android), AppGallery dla telefonów Huawei. Do pobrania oraz aktualizacji aplikacji używaj zawsze tych sklepów, ponieważ znajdujące się tam programy są cyfrowo podpisane i przechodzą proces weryfikacji, a więc gwarantują Ci bezpieczeństwo. Nigdy nie pobieraj aplikacji z niezaufanych źródeł! Nową aplikację możesz pobrać jeśli Twoje urządzenie ma system operacyjny w wersji minimum Android 7.0 lub iOS 14.0 (lub nowsze). Zapoznaj się z polityka prywatności aplikacji mobilnych. Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek

To nie jest oferta.

To nie jest oferta. Szczegółowe informacje dotyczące usług płatnicznych znajdują się w Tabeli usług płatnicznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnym na stronie www.mBank.pl/download/konta/Tabela_uslug_platniczych.pdf