• W aplikacji mobilnej możesz sprawdzić historię swoich transakcji z ostatnich 5 lat. Jeśli chcesz zobaczyć starsze transakcje, skorzystaj z bezpłatnego zestawienia operacji. Znajdziesz je w zakładce Płatności > Zestawienie operacji. Wpływy i wydatki możesz też sprawdzić w analizie historii, w zakładce: Finanse

 
Zobacz, jak zrobić przelew w aplikacji mobilnej

Przelew w mBanku zrobisz szybko i wygodnie. Pieniądze mogą być na koncie odbiorcy nawet w 15 minut. Możesz zlecić przelew ELIXIR, ekspresowy, na numer telefonu, podatkowy i do ZUS.

 

1. Wybierz Płatności, a następnie kliknij Nowy przelew.

 

2. Wybierz odbiorcę z listy lub lupką wyszukaj go w historii operacji. Możesz też kliknąć czerwone koło z plusem i wpisać jego dane.

 

3. Wpisz kwotę przelewu i kliknij wyślij przelew. Zatwierdź go wybraną metodą autoryzacji (PIN-em, skanem odcisku palca lub twarzy).

Chcesz szybko wysłać przelew?

Zrób przelew ekspresowy. Pieniądze będą na rachunku odbiorcy nawet w 15 minut. Możesz przelać nawet do 10 000 zł.

 

1. Wypełnij dane w formatce przelewu i kliknij ikonę w prawym, górnym rogu.

 

2. Zaznacz na dole przelew Ekspresowy. W aplikacji mobilnej wykonasz go za darmo*.

* Dotyczy wyłącznie 3 pierwszych przelewów ekspresowych w danym miesiącu kalendarzowym, realizowanych z rachunku mKonto Intensive.


Nie wiesz kiedy spodziewać się wpływu na konto? Sprawdź godziny sesji przelewów

 

Godziny sesji przelewów wychodzących z mBanku wraz z przelewami do ZUS

Numer sesji Godzina
I sesja 05:55
II sesja 9:55
III sesja 13:25

 

 

Godziny sesji przelewów przychodzących do mBanku

Numer sesji Godzina
I sesja 11:15
II sesja 15:00
III sesja 18:15

 
Pobierz za darmo aplikację mBanku

 

 

Sprawdź jak połączyć aplikację ze swoim rachunkiem

Pamiętaj, że mBank udostępnia aplikację tylko za pomocą autoryzowanych sklepów – App Store (iOS - Apple), Google Play (Android), AppGallery dla telefonów Huawei. Do pobrania oraz aktualizacji aplikacji używaj zawsze tych sklepów, ponieważ znajdujące się tam programy są cyfrowo podpisane i przechodzą proces weryfikacji, a więc gwarantują Ci bezpieczeństwo. Nigdy nie pobieraj aplikacji z niezaufanych źródeł! Nową aplikację możesz pobrać jeśli Twoje urządzenie ma system operacyjny w wersji minimum Android 7.0 lub iOS 15.0 (lub nowsze). Zapoznaj się z polityka prywatności aplikacji mobilnych. Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek.

To nie jest oferta.

To nie jest oferta. Szczegółowe informacje dotyczące usług płatnicznych znajdują się w Tabeli usług płatnicznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnym na stronie www.mBank.pl/download/konta/Tabela_uslug_platniczych.pdf