Dlaczego warto wybrać mBank?

 • brak prowizji za udzielenie

 • oprocentowanie nominalne to tylko 11,99% powyżej kwoty 50 000 zł

 • decyzję kredytową dostaniesz nawet w 15 minut

 • wygodnie spłacasz jedną ratę w jednym banku

 • możesz dobrać dodatkową gotówkę

 • możesz do nas przenieść nawet 10 produktów kredytowych

 
Sprawdź wysokość raty

 

 
Wniosek możesz złożyć tak, jak Ci wygodnie

 

w zakładce finanse

 
Wybrane opłaty

Konsolidacyjny kredyt gotówkowy Opłaty i prowizje
Oprocentowanie nominalne w skali roku dla kredytu powyżej 50 000 zł 11,99%
Oprocentowanie nominalne w skali roku dla kredytu poniżej 50 000 zł (włącznie) 12,99%
Prowizja za udzielenie kredytu 0%
Opłata za udzielenie karencji 0 zł
Opłata za sporządzenie Aneksu o Umowy o kredyt 0 zł
Koszty restrukturyzacji umowy 0 zł
Opłata za realizację dyspozycji kredytobiorcy zmieniającej parametry kredytu lub warunki umowy nie wymagającej sporządzenia aneksu 0 zł

 

Pytania i odpowiedzi

 •  

  Co to jest kredyt konsolidacyjny?

  • Kredyt konsolidacyjny to połączenie wszystkich Twoich zobowiązań kredytowych, które masz w innych bankach w jeden kredyt w mBanku. Jedna miesięczna rata zamiast kilku, przejrzystość i lepsza kontrola domowego budżetu.

 •  

  Czym różni się kredyt konsolidacyjny od kredytu gotówkowego?

  • Podstawową różnicą jest cel kredytowania. Kredytem konsolidacyjnym spłacasz zadłużenie w innych bankach - to połączenie kilku kredytów w jeden. Dodatkowo przy składaniu wniosku o kredyt konsolidacyjny możesz zmniejszyć miesięczną ratę w zamian za wydłużenie okresu kredytowania. Kredyt gotówkowy natomiast możesz przeznaczyć na dowolny cel – zakupy, nieprzewidziane wydatki etc.

 •  

  Czy mogę wziąć kredyt konsolidacyjny online?

  • Tak, możesz skorzystać z wygodnego wniosku online, który wypełnisz za pośrednictwem www, po zalogowaniu do serwisu transakcyjnego lub w aplikacji mobilnej po wejściu w zakładkę produkty/kredyty.

 •  

  Czy kredyt konsolidacyjny można spłacić wcześniej?

  • W dowolnym momencie możesz dokonać bezpłatnej, wcześniejszej, częściowej lub całkowitej spłaty kredytu. Wcześniejsza spłata kredytu możliwa jest przez internet - po zalogowaniu do serwisu transakcyjnego w zakładce produkty, telefonicznie - na mLinii ( +48 42 6 300 800) lub w placówce mBanku.

   Dokonując częściowej i wcześniejszej spłaty kredytu, możesz wybrać:

   • spłatę bez skrócenia okresu kredytowania - wówczas zmniejszy się wysokość kolejnych rat
   • spłatę ze skróceniem okresu kredytowania - wówczas wysokość przyszłych rat nie ulegnie zmianie
 •  

  Jakie zobowiązania mogę skonsolidować?

  • Możesz skonsolidować kredyty/pożyczki terminowe niezabezpieczone, karty kredytowe, kredyty odnawialne, kredyty samochodowe, które masz w innych bankach. Możesz je połączyć w jeden kredyt w mBanku.

Nota prawna:

Przykład reprezentatywny dla konsumenckiego konsolidacyjnego kredytu gotówkowego: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 12,68% całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 55 200 zł, całkowita kwota do zapłaty 77 690,33 zł, oprocentowanie nominalne zmienne 11,99% w skali roku, całkowity koszt kredytu 22 490,33 zł (w tym: prowizja 0% - 0 zł, oprocentowanie – 11,99%, odsetki 22 490,33 zł), 72 miesięczne raty, w tym 71 miesięcznych rat równych w wysokości po 1 078,88 zł, ostatnia rata 1 079,27 zł. Kalkulacja na dzień 31.01.2024 r.

 

To nie jest oferta. Jeśli pozytywnie ocenimy Twoją zdolność kredytową będziesz mógł otrzymać kredyt. Szczegóły znajdziesz w: Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie kredytu gotówkowego dla osób fizycznych i klientów Private Banking w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. 

Oferta specjalna to indywidualna propozycja kredytowa przygotowana na podstawie dotychczasowej współpracy klienta z mBankiem – skierowana do klientów, których zdolność kredytowa zbadana przez bank umożliwia przyznanie wnioskowanego limitu kredytowego. Limit ten może ulec zmianie, ponieważ jego wysokość jest aktualizowana na bieżąco. Klient mBanku może otrzymać decyzję kredytową nawet w 15 minut, klient spoza mBanku może otrzymać decyzję kredytową nawet w jeden dzień roboczy. mBank nie ponosi odpowiedzialności za problemy techniczne, które mogą opóźnić proces udzielenia kredytu gotówkowego.

Ubezpieczycielem jest UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. oraz UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. mBank S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem RAU 11124813/A. Szczegółowe informacje o ubezpieczeniu znajdziesz tu: https://www.mbank.pl//indywidualny/ubezpieczenia/ubezpieczenia-kredytow/ubezpieczenie-do-kredytu-gotowkowego/

 

Masz problem lub pytanie?

Uzyskaj odpowiedzi w kilka minut!

Porozmawiaj z ekspertem 

Rozmowa wideo


Rozmowa audio

Rozmowa czat

Rozmowa wideo


Rozmowa audio

Rozmowa czat