Kredyt konsolidacyjny to połączenie wszystkich Twoich zobowiązań, które masz w innych bankach w jeden kredyt w mBanku. Jedna miesięczna rata zamiast kilku, przejrzystość i lepsza kontrola domowego budżetu.

 
Dlaczego warto?

nie musisz pamiętać o spłacie wielu zobowiązań, przenosisz wszystkie do mBanku i spłacasz jedną ratę zamiast kilku w różnych bankach

masz kredyt w jednym banku – nie tracisz czasu na formalności w kilku bankach

możesz dopasować spłatę do swoich potrzeb i rozłożyć ją na dłuższy czas

możesz dobrać dodatkowe pieniądze na wybrany cel. Pamiętaj tylko, że suma przenoszonych zobowiązań i dodatkowej gotówki nie może przekroczyć maksymalnej kwoty kredytu konsolidacyjnego.

 • 0% prowizji za udzielenie kredytu konsolidacyjnego z ubezpieczeniem
 • oprocentowanie 13,59% z ubezpieczeniem 
 • oprocentowanie 14,59% bez ubezpieczenia

Oblicz ratę w kalkulatorze i złóż wniosek online

 

 
Możesz przenieść do mBanku

 
Wniosek możesz złożyć tak, jak Ci wygodnie

 

w zakładce finanse

 
Wybrane opłaty

Konsolidacyjny kredyt gotówkowy Opłaty i prowizje
Oprocentowanie nominalne w skali roku z ubezpieczeniem 13,59%
Oprocentowanie nominalne w skali roku bez ubezpieczenia 14,59%
Prowizja za udzielenie kredytu z ubezpieczeniem 0%
Prowizja za udzielenie kredytu 5%
Opłata za udzielenie karencji 0 zł
Opłata za sporządzenie Aneksu o Umowy o kredyt 0 zł
Koszty restrukturyzacji umowy 0 zł
Opłata za realizację dyspozycji kredytobiorcy zmieniającej parametry kredytu lub warunki umowy nie wymagającej sporządzenia aneksu 0 zł

 

Pytania i odpowiedzi

 •  

  Co to jest kredyt konsolidacyjny?

  • Kredyt konsolidacyjny to połączenie wszystkich Twoich zobowiązań kredytowych, które masz w innych bankach w jeden kredyt w mBanku. Jedna miesięczna rata zamiast kilku, przejrzystość i lepsza kontrola domowego budżetu.

 •  

  Czym różni się kredyt konsolidacyjny od kredytu gotówkowego?

  • Podstawową różnicą jest cel kredytowania. Kredytem konsolidacyjnym spłacasz zadłużenie w innych bankach - to połączenie kilku kredytów w jeden. Dodatkowo przy składaniu wniosku o kredyt konsolidacyjny możesz zmniejszyć miesięczną ratę w zamian za wydłużenie okresu kredytowania. Kredyt gotówkowy natomiast możesz przeznaczyć na dowolny cel – zakupy, nieprzewidziane wydatki etc.

 •  

  Czy mogę wziąć kredyt konsolidacyjny online?

  • Tak, możesz skorzystać z wygodnego wniosku online, który wypełnisz za pośrednictwem www, po zalogowaniu do serwisu transakcyjnego lub w aplikacji mobilnej po wejściu w zakładkę produkty/kredyty.

 •  

  Czy kredyt konsolidacyjny można spłacić wcześniej?

  • W dowolnym momencie możesz dokonać bezpłatnej, wcześniejszej, częściowej lub całkowitej spłaty kredytu. Wcześniejsza spłata kredytu możliwa jest przez internet - po zalogowaniu do serwisu transakcyjnego w zakładce produkty, telefonicznie - na mLinii ( +48 42 6 300 800) lub w placówce mBanku.

   Dokonując częściowej i wcześniejszej spłaty kredytu, możesz wybrać:

   • spłatę bez skrócenia okresu kredytowania - wówczas zmniejszy się wysokość kolejnych rat
   • spłatę ze skróceniem okresu kredytowania - wówczas wysokość przyszłych rat nie ulegnie zmianie
 •  

  Jakie zobowiązania mogę skonsolidować?

  • Możesz skonsolidować kredyty/pożyczki terminowe niezabezpieczone, karty kredytowe, kredyty odnawialne, kredyty samochodowe, które masz w innych bankach. Możesz je połączyć w jeden kredyt w mBanku.

 
Może Cię zainteresować

 

Ubezpieczenie na Życie i od innych zdarzeń

 

 • do konsolidacyjnego kredytu gotówkowego
 • pomoc finansowa dla Ciebie i Twojej rodziny w trudnych sytuacjach losowych

Przykład reprezentatywny dla konsumenckiego konsolidacyjnego kredytu gotówkowego: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 17,66% całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 55 234 zł, całkowita kwota do zapłaty 90 566,19 zł, oprocentowanie nominalne zmienne 14,59% w skali roku, całkowity koszt kredytu 35 332,19 zł (w tym: prowizja 5 % - 2 761,70 zł, oprocentowanie – 14,59%, odsetki 32 570,49 zł), 79 miesięcznych rat, w tym 78 miesięcznych rat równych w wysokości po 1 146,41 zł, ostatnia rata 1 146,21 zł. Kalkulacja na dzień 12.01.2023 r.

To nie jest oferta. Jeśli pozytywnie ocenimy Twoją zdolność kredytową będziesz mógł otrzymać kredyt. Szczegóły znajdziesz w: Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie kredytu gotówkowego dla osób fizycznych i klientów Private Banking w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. Ubezpieczycielem jest UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. oraz UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. mBank S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem RAU 11124813/A. Szczegółowe informacje o ubezpieczeniu znajdziesz tu: https://www.mbank.pl//indywidualny/ubezpieczenia/ubezpieczenia-kredytow/ubezpieczenie-do-kredytu-gotowkowego/ .To nie jest oferta. Jeśli pozytywnie ocenimy Twoją zdolność kredytową będziesz mógł otrzymać kredyt. Szczegóły znajdziesz w : Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie kredytu gotówkowego dla osób fizycznych i klientów Private Banking w tamach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnych na: www.mBank.pl/kg

 

Masz problem lub pytanie?

Uzyskaj odpowiedzi w kilka minut!

Porozmawiaj z ekspertem 

Rozmowa wideo


Rozmowa audio

Rozmowa czat

Rozmowa wideo


Rozmowa audio

Rozmowa czat