Czy wiesz, że Twój sposób:
  • pisania na klawiaturze, tempo uderzania w klawisze,
  • poruszania myszką,  
  • w jaki korzystasz z telefonu i dotykasz ekranu…
jest unikalny, wyjątkowy i bardzo trudny do podrobienia. Jest on częścią Twojej tożsamości. 
 
Chcemy, żeby Twoja tożsamość on-line zabezpieczała Cię w naszym serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej. Dlatego jako pierwsi w Polsce wprowadzamy pilotaż. Podczas niego zaczniemy budować profil Twoich zachowań – czyli sposób, w jaki korzystasz z naszej bankowości. Zrobimy to, by zyskać dodatkowe potwierdzenie, że to Ty logujesz się na konto i wykonujesz transakcje.
.
 

Potrzebujemy na to Twojej zgody

Już dziś przyłącz się do pilotażu unikalnej weryfikacji behawioralnej Digital Fingerprints, która pomoże ochronić Twoje pieniądze w przyszłości.

 

Jak to działa?

Sposób w jaki piszesz na klawiaturze, poruszasz kursorem myszy oraz posługujesz się urządzeniem mobilnym, pozwoli nam zbudować Twój profil zachowań, który w przyszłości posłuży nam wyłącznie do wzmacniania bezpieczeństwa Twoich pieniędzy.

Twój profil

będziemy budować tylko wtedy, gdy jesteś zalogowany do serwisu transakcyjnego lub aplikacji mobilnej mBanku. Nie będziemy sprawdzać, jak korzystasz z internetu oraz jakie strony odwiedzasz, czy też jakie operacje wykonujesz (np. czy sprawdzasz saldo, czy i do kogo robisz przelew).

Zebrane dane 

posłużą wyłącznie do wzmocnienia Twojego bezpieczeństwa w mBanku. Danych zebranych w ramach usługi weryfikacji behawioralnej Digital Fingerprints, nie będziemy wykorzystywać w inny sposób, niż ten opisany wyżej. Nie opuszczą one Grupy mBanku. Nigdy też nie przekażemy ich dalej.

Pilotaż zrealizujemy przy współpracy z Centrum Bezpieczeństwa Cyfrowego S.A

spółką stworzoną przez mAkcelerator mBanku. W ramach mAkceleratora inwestujemy w nowoczesne rozwiązania i technologie, które mają szansę zmienić bankowość i sprawić, że będzie ona jeszcze bardziej innowacyjna i bezpieczna.

Co zyskasz w przyszłości przystępując do pilotażu?

 

  • Zbudujesz z nami rozwiązanie, które zrewolucjonizuje podejście do bezpieczeństwa w bankowości.
  • Zebrane podczas pilotażu dane posłużą nam do wzmocnienia bezpieczeństwa Twoich pieniędzy.
    W przyszłości wykorzystamy je do oceny wiarygodności wykonywanych przez Ciebie transakcji.

     

Udział w pilotażu jest dobrowolny.
Biorąc w nim udział zwiększasz szansę na bezpieczeństwo swoje i nas wszystkich.

 

W dowolnym momencie możesz zgłosić rezygnację z uczestnictwa w pilotażu w formie elektronicznej mailem, kierowanym na adres userfingerprint@mbank.pl lub za pośrednictwem mLinii poprzez złożenie dyspozycji.

To nie jest oferta.  Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek