Wybierając mBank Intensive zyskujesz produkty i usługi na korzystnych warunkach oraz priorytetową obsługę. Poznaj lepszą bankowość z mKontem Intensive.

 

Promocje dla obecnych klientów:

1. Zamień swoje konto na jeszcze lepsze

 

Wypróbuj bezpłatnie ofertę Intensive:

 

 •  

  0 zł za prowadzenie mKonta Intensive przez pół roku

 •  

  0 zł za kartę Visa Świat Intensive przez pięć miesięcy

   

  Promocja "Dla chcących więcej - IV edycja" trwa do 31.12.2019 roku.

2. Powiększ swoje oszczędności

 

Załóż eKonto oszczędnościowe w promocji dla klientów

z mKontem Intensive:

 •  

  oprocentowanie 2,7% w skali roku

 •  

  przez pierwsze 4 miesiące

 •  

  na nowe środki do 500 000 zł

   

  Promocja „eKonto oszczędnościowe na nowe środki –  edycja II”

  trwa od  17.10.2019 r. do 3.02.2020 r. O eKonto oszczędnościowe na nowe środki w promocji możesz zawnioskować posiadając aktywne mKonto Intensive.

  Dowiedz się więcej

 

 

Więcej czasu dla siebie

mBank Intensive to rozwiązania oszczędzające czas.

Abyś Ty mógł zająć się tym co dla Ciebie najważniejsze

priorytetowa obsługa - połącz się z mLinią w mniej niż minutę

3 darmowe przelewy

ekspresowe w miesiącu

concierge pomagający w codziennych sprawach

dokumenty na życzenie 24 h

Jedna karta. Cały świat. Visa Świat Intensive

Wystarczy Ci tylko jedna karta, która zapewni oszczędne i wygodne podróżowanie

 •  

  atrakcyjne kursy dla 180 walut

 •  

  brak prowizji za przewalutowanie

 •  

  brak limitów i opłat za wypłaty z bankomatów na całym świecie

   

  Dowiedz się więcej…

 

Sprawdź opłaty standardowe i promocyjne

 

Produkt

Standardowa opłata

Promocja

mKonto Intensive

Opłata miesięczna za prowadzenie

0 zł / 49,50 zł

0 zł
przez pół roku

Warunki zwolnienia z opłaty

Wpływ minimum 7000 zł miesięcznie lub łączna kwota depozytów i inwestycji ulokowanych w mBanku w wysokości minimum 100 000 zł

Karta debetowa wielowalutowa

Visa Świat Intensive

Opłata miesięczna za kartę

10 zł

0 zł
przez pięć miesięcy

Tylko z mKontem Intensive

 

Karta kredytowa (RRSO 10,50%)

 • brak prowizji za przewalutowanie
 • zbieraj punkty wymieniane na nagrody
więcej na temat Karta kredytowa (RRSO 10,50%)
 

Program PolecamBank

 • zapraszaj znajomych do mBanku i odbierz 200 zł za polecenie mKonta Intensive
więcej na temat Program PolecamBank

Najczęściej zadawane pytania

mBank zajął I miejsce w rankingu Bankiera „Najlepsze konta premium – maj 2019” dostępnym na www.bankier.pl/wiadomosc/Najlepsze-konta-premium-maj-2019-7678900.html

To nie jest oferta. Opłata za prowadzenie mKonta Intensive wynosi 0 zł przy wpływie min. 7000 zł miesięcznie lub łącznej kwocie depozytów i inwestycji ulokowanych w mBanku minimum 100 000 zł. W przypadku niespełnienia tych warunków opłata za prowadzenie mKonta Intensive wynosi 49,50 zł miesięcznie. Szczegółowe informacje, w tym warunki naliczania opłat za konto, znajdziesz w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie otwierania i prowadzenia bankowych rachunków dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnych na stronie www.mBank.pl/indywidualny/konta/konta-osobiste/mkonto-intensive/.

Promocja „Dla chcących więcej – IV edycja” przeznaczona jest dla obecnych klientów posiadających w Banku rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy inny niż mKonto Intensive i obowiązuje od 1.04.2019 r. do 31.12.2019 r. Warunkiem otrzymania mKonta Intensive i karty debetowej Visa Świat Intensive w Promocji jest: złożenie wniosku o przekształcenie swojego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego na mKonto Intensive i zaznaczenie na wnioski oświadczenia o przystąpieniu do Promocji. Szczegółowe warunki Promocji określone są w Regulaminie Promocji „Dla chcących więcej – IV edycja”, dostępnym u operatorów mLinii, pod adresem www.mBank.pl/pdf/promocje/konta/dla-chcacych-wiecej-do-31-12-2019.pdf oraz w placówkach mBanku. Po zakończeniu Promocji miesięczna opłata za Kartę wyniesie 10 zł.

 

Promocja „eKonto oszczędnościowe na nowe środki – edycja II” trwa od 17.10.2019 r. do 3.02.2020 r. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje przez 4 miesiące od daty otwarcia rachunku. Promocja skierowana jest do Klientów Banku, którzy w okresie trwania promocji spełnią poniższe warunki:

1. Złożą wniosek i zaakceptują treść Regulaminu Promocji „eKonta oszczędnościowego na nowe środki – edycja II” na wniosku o otwarcie lub modyfikację konta

2. Zasilą rachunek nowymi środkami w okresie trwania Promocji.

Nowe środki to różnica pomiędzy kwotami A i B (nowe środki=A-B)

A – to suma Twoich pieniędzy w dniu, w którym składasz wniosek

B – to suma Twoich pieniędzy w dniu 30.09.2019.

W kwotach A i B uwzględniamy saldo własne, czyli pieniądze w złotych polskich na rachunkach indywidualnych, których klient jest posiadaczem lub współposiadaczem, rachunki oszczędnościowe oraz lokaty, w tym lokaty na nowe środki. W powyższych kwotach nie zostają uwzględnione linie kredytowe. Informacja o kwocie Nowych środków znajduje się we wniosku o otwarcie Rachunku oraz w szczegółach Rachunku w serwisie transakcyjnym po uruchomieniu promocji i obrazuje ona ich stan na ostatni dzień roboczy. Kwota Nowych środków liczona jest codziennie. Każda transakcja (np.: przelew zewnętrzny, uznanie, płatność kartą, spłata zobowiązań) zmniejsza lub zwiększa kwotę Nowych środków, które obejmowane są promocyjnym oprocentowanie. Na koniec każdego dnia wyliczmy aktualną wysokość Nowych środków na Rachunku oraz przyporządkujemy właściwe oprocentowanie do zgromadzonych środków.

W okresie Promocji można dopłacać wielorazowo Nowe środku z tym, że  oprocentowanie promocyjne dla kolejnych uznań Nowych środków będzie obowiązywało do ostatniego dnia Promocji włączenie licząc od dnia przystąpienia do Promocji. Datę zakończenia obowiązywania promocyjnego oprocentowania znajdziesz w szczegółach Rachunku w serwisie transakcyjnym. 

Dla wszystkich Uczestników Promocji, z wyłączeniem Uczestników Promocji z mKontem Intensive oprocentowanie nominalne w skali roku wynosić będzie:

- Nowe środki – 2,3% do 500.000,00 zł

- Pozostałe środki – 0,40% od 500.000,01 zł do 600.000,00 zł oraz 0,07% powyżej 600.000,00 zł

przez okres 4 miesięcy od daty otwarcia lub modyfikacji rachunku

 

Dla uczestników Promocji mKonto Intensive oprocentowanie nominalne w skali roku wynosić będzie:

- Nowe środki – 2,7% do 500.000,00 zł

- Pozostałe środki – 0,40% od 500.000,01 zł do 600.000,00 zł oraz 0,07% powyżej 600.000,00 zł

przez okres 4 miesięcy od daty otwarcia lub modyfikacji rachunku

 

Maksymalna łączna kwota oprocentowania promocyjnego na Rachunku to suma Nowych środków nie więcej niż 500.000,00 zł łączenie.

Środki wpłacone na Rachunek i niespełniające definicji Nowych środków będą oprocentowane według standardowego dla eKonta oszczędnościowego, zgodnie z obowiązującą Tabelą stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A.

Po zakończeniu 4 miesięcznego okresu promocyjnego oprocentowania, oprocentowania na Rachunku będzie zgodne z obowiązującą Tabelą stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A.

Jeżeli Uczestnik Promocji jest posiadaczem minimum jednego eKonta oszczędnościowego, może skorzystać z Promocji modyfikując jeden z nich. Uczestnik może skorzystać z Promocji tylko na jednym eKoncie oszczędnościowym w tym samym okresie trwania Promocji. Jeżeli na dzień badania salda Uczestnik Promocji nie posiadał żadnych produktów oszczędnościowo-rozliczeniowych w Banku, to saldo z dania badania przyjmie wartość 0,00 zł.

Szczegółowe warunki uczestnictwa w Promocji oraz warunki otrzymania nagrody opisaliśmy w Regulaminie Promocji „eKonto oszczędnościowe na nowe środki – edycja II”, zamieszczonym na stronie www.mBank.pl/indywidualny/konta/promocje/ekonto-oszczednosciowe-na-nowe-srodki-intensive/

 

Koszt kredytu: Reprezentatywny przykład sporządzony na podstawie art. 8 ustawy o kredycie konsumenckim dla karty kredytowej mBanku World Mastercard Intensive wydanej w ramach Promocji „Karta World Mastercard Intensive bez opłaty za wydanie”: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania kredytu wynosi 10,50%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 47 600,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 51 442,74 zł oprocentowanie nominalne zmienne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu3 842,74 zł (w tym opłata za wydanie karty 0 zł, odsetki 3 842,74 zł), czas obowiązywania umowy – 12 miesięcy. Kalkulacja na dzień 24.05.2019 r.

Jeśli pozytywnie ocenimy Twoją zdolność kredytową będziesz mógł otrzymać kredyt. Promocja „Karta World Mastercard Intensive bez opłaty za wydanie” trwa od 25.06.2019 r. do 15.01.2020 r. Do Promocji może przystąpić osoba, która w okresie trwania Promocji złożyła wniosek o wydanie karty kredytowej mBanku World Mastercard Intensive, przystąpiła do Promocji poprzez zaznaczenie na wniosku wskazanego tam oświadczenia i zawarła z Bankiem Umowę o korzystanie z karty kredytowej World Mastercard Intensive. Uczestnikom Promocji, którzy spełnią wszystkie powyższe warunki Bank wyda Kartę bez opłaty za jej wydanie.

Szczegółowe warunki i opłaty związane z kartą kredytową są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie kart kredytowych dla osób fizycznych i klientów Private Banking w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie Programu Priceless Specials , Regulaminie promocji „1600 punktów za pierwszą transakcję kartą World Mastercard Intensive oraz Regulaminie Promocji „Karta World Mastercard Intensive bez opłaty za wydanie” dostępnych na stronie www.mBank.pl/indywidualny/karty/karty-kredytowe/world-mastercad-intensive/

Program PolecamBank edycja 2/2019 trwa od 2.09.2019 r. do 1.03.2020 r.

Polega na przyznaniu Premii do 100 zł za polecenie rachunku osobistego eKonto lub 200 zł za polecenie rachunku osobistego mKonto (w ofercie standardowej lub w promocji) klientowi, który skończył 18 lat.

Warunkiem wypłaty Premii jest spełnienie następujących warunków:

- Zaloguj się do serwisu transakcyjnego, zarejestruj się w Programie PolecamBank, przystąp do edycji 2/2019 jako Uczestnik Programu i stwórz swój identyfikator poleceń.

- Zaproś Nowego Klienta do mBanku - wyślij do niego link, który zawiera Twój identyfikator poleceń.

- Aktywnie korzystaj z rachunku osobistego - zrób jedną z następujących operacji, w miesiącu poprzedzającym wypłatę Premii: Wyślij przelew ze swojego rachunku osobistego w mBanku na rachunek w innym banku. Odbierz przelew z innego banku na swój rachunek osobisty w mBanku. Zapłać kartą debetową lub kredytową (nie firmową). Wypłać gotówkę dowolną kartą (nie firmową).

- Nowy Klient, którego zaprosiłeś do Programu, we wniosku wpisze Twój identyfikator polecenia. Podpisze umowę o prowadzenie rachunku i zamówi kartę do rachunku. W okresie 60 dni od dnia jego otwarcia wykona 5 transakcji kartą debetową wydaną do rachunku płatności w placówkach handlowych lub usługowych (nie dotyczy wypłat z bankomatu) honorujących płatności kartą (dla rachunku wspólnego - każdy z posiadaczy musi wykonać 5 transakcji).

Szczegółowe warunki uczestnictwa w Programie oraz warunki otrzymania Premii opisaliśmy w Regulaminie Programu PolecamBank – edycja 2/2019, który zamieściliśmy na stronie: www.mbank.pl/indywidualny/promocje/programy/polecambank.

 

Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, objętych tym materiałem, znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek.