Wybierając mBank Intensive zyskujesz produkty i usługi na korzystnych warunkach oraz priorytetową obsługę. Poznaj lepszą bankowość z mKontem Intensive.

 
Promocje dla obecnych klientów:

1. Zamień swoje konto na jeszcze lepsze

 

Wypróbuj bezpłatnie ofertę Intensive przez pół roku:

 

 •  

  0 zł za prowadzenie mKonta Intensive

 •  

  0 zł za kartę Visa Świat Intensive

   

  Promocję „Dla chcących więcej – V edycja” przygotowaliśmy dla obecnych klientów mBanku, którzy zdecydują się przekształcić swoje konto na mKonto Intensive od 07.01.2020 r. do 30.06.2020 r.

2. Powiększ swoje oszczędności

 

Załóż eKonto oszczędnościowe w promocji dla klientów

z mKontem Intensive:

 •  

  oprocentowanie nominalne 2,7% w skali roku

 •  

  przez pierwsze 4 miesiące

 •  

  na nowe środki do 500 000 zł

   

  Promocja „eKonto oszczędnościowe na nowe środki –  edycja II”

  trwa od  17.10.2019 r. do 3.02.2020 r. O eKonto oszczędnościowe na nowe środki w promocji możesz zawnioskować posiadając aktywne mKonto Intensive.

  Dowiedz się więcej

 

 

Więcej czasu dla siebie

mBank Intensive to rozwiązania oszczędzające czas.

Abyś Ty mógł zająć się tym co dla Ciebie najważniejsze

priorytetowa obsługa - połącz się z mLinią w mniej niż minutę

3 darmowe przelewy

ekspresowe w miesiącu

concierge pomagający w codziennych sprawach

dokumenty na życzenie 24 h

Jedna karta. Cały świat. Visa Świat Intensive

Wystarczy Ci tylko jedna karta, która zapewni oszczędne i wygodne podróżowanie

 •  

  atrakcyjne kursy dla 180 walut

 •  

  brak prowizji za przewalutowanie

 •  

  brak limitów i opłat za wypłaty z bankomatów na całym świecie

   

  Dowiedz się więcej…

 
Sprawdź opłaty standardowe i promocyjne

 

Produkt

Standardowa opłata

Promocja

mKonto Intensive

Opłata miesięczna za prowadzenie

0 zł / 49,50 zł

0 zł
przez pół roku

Warunki zwolnienia z opłaty

Wpływ minimum 7000 zł miesięcznie lub łączna kwota depozytów i inwestycji ulokowanych w mBanku w wysokości minimum 100 000 zł

Karta debetowa wielowalutowa

Visa Świat Intensive

Opłata miesięczna za kartę

10 zł

0 zł
przez pół roku

 

Tylko z mKontem Intensive

 

Karta kredytowa (RRSO 10,50%)

 • brak prowizji za przewalutowanie
 • zbieraj punkty wymieniane na nagrody
więcej na temat Karta kredytowa (RRSO 10,50%)
 

Program PolecamBank

 • zapraszaj znajomych do mBanku i odbierz 200 zł za polecenie mKonta Intensive
więcej na temat Program PolecamBank
 

Kredyt hipoteczny o najniższej marży w mBanku

 • 1,95% lub 2% w zależności od wysokości wkładu własnego
 • brak prowizji za udzielenie kredytu; RRSO 4,25% dla marży 2%
więcej na temat Kredyt hipoteczny o najniższej marży w mBanku

Najczęściej zadawane pytania

mBank zajął I miejsce w rankingu Bankiera „Najlepsze konta premium – maj 2019” dostępnym na www.bankier.pl/wiadomosc/Najlepsze-konta-premium-maj-2019-7678900.html

To nie jest oferta. Opłata za prowadzenie mKonta Intensive wynosi 0 zł przy wpływie min. 7000 zł miesięcznie lub łącznej kwocie depozytów i inwestycji ulokowanych w mBanku minimum 100 000 zł. W przypadku niespełnienia tych warunków opłata za prowadzenie mKonta Intensive wynosi 49,50 zł miesięcznie. Szczegółowe informacje, w tym warunki naliczania opłat za konto, znajdziesz w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie otwierania i prowadzenia bankowych rachunków dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnych na stronie www.mBank.pl/indywidualny/konta/konta-osobiste/mkonto-intensive/.

 

Bezpłatne są 3 przelewy ekspresowe w miesiącu. Czwarty i kolejne kosztują 5 zł.

Promocja "Dla chcących więcej - V edycja" przeznaczona jest dla obecnych klientów posiadających w Banku rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy inny niż mKonto Intensive i obowiązuje od 7.01.2020 r. do 30.06.2020 r. Warunkiem otrzymania mKonta Intensive i karty debetowej Visa Świat Intensive w Promocji jest: złożenie wniosku o przekształcenie swojego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego na mKonto Intensive i zaznaczenie na wniosku oświadczenia o przystąpieniu do Promocji. Szczegółowe warunki Promocji określone są w Regulaminie Promocji "Dla chcących więcej - V edycja", dostępnym u operatorów mLinii, pod adresem https://www.mbank.pl/pdf/promocje/konta/dla-chcacych-wiecej-v-edycja-do-30-06-2020.pdf  oraz w placówkach mBanku. Po zakończeniu Promocji miesięczna opłata za Kartę wyniesie 10 zł.

 

Promocja „eKonto oszczędnościowe na nowe środki – edycja II” trwa od 17.10.2019 r. do 3.02.2020 r. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje przez 4 miesiące od daty otwarcia rachunku. Promocja skierowana jest do Klientów Banku, którzy w okresie trwania promocji spełnią poniższe warunki:

1. Złożą wniosek i zaakceptują treść Regulaminu Promocji „eKonta oszczędnościowego na nowe środki – edycja II” na wniosku o otwarcie lub modyfikację konta

2. Zasilą rachunek nowymi środkami w okresie trwania Promocji.

Nowe środki to różnica pomiędzy kwotami A i B (nowe środki=A-B)

A – to suma Twoich pieniędzy w dniu, w którym składasz wniosek

B – to suma Twoich pieniędzy w dniu 30.09.2019.

W kwotach A i B uwzględniamy saldo własne, czyli pieniądze w złotych polskich na rachunkach indywidualnych, których klient jest posiadaczem lub współposiadaczem, rachunki oszczędnościowe oraz lokaty, w tym lokaty na nowe środki. W powyższych kwotach nie zostają uwzględnione linie kredytowe. Informacja o kwocie Nowych środków znajduje się we wniosku o otwarcie Rachunku oraz w szczegółach Rachunku w serwisie transakcyjnym po uruchomieniu promocji i obrazuje ona ich stan na ostatni dzień roboczy. Kwota Nowych środków liczona jest codziennie. Każda transakcja (np.: przelew zewnętrzny, uznanie, płatność kartą, spłata zobowiązań) zmniejsza lub zwiększa kwotę Nowych środków, które obejmowane są promocyjnym oprocentowanie. Na koniec każdego dnia wyliczmy aktualną wysokość Nowych środków na Rachunku oraz przyporządkujemy właściwe oprocentowanie do zgromadzonych środków.

W okresie Promocji można dopłacać wielorazowo Nowe środku z tym, że  oprocentowanie promocyjne dla kolejnych uznań Nowych środków będzie obowiązywało do ostatniego dnia Promocji włączenie licząc od dnia przystąpienia do Promocji. Datę zakończenia obowiązywania promocyjnego oprocentowania znajdziesz w szczegółach Rachunku w serwisie transakcyjnym. 

Dla wszystkich Uczestników Promocji, z wyłączeniem Uczestników Promocji z mKontem Intensive oprocentowanie nominalne w skali roku wynosić będzie:

- Nowe środki – 2,3% do 500.000,00 zł

- Pozostałe środki – 0,40% od 500.000,01 zł do 600.000,00 zł oraz 0,07% powyżej 600.000,00 zł

przez okres 4 miesięcy od daty otwarcia lub modyfikacji rachunku

 

Dla uczestników Promocji mKonto Intensive oprocentowanie nominalne w skali roku wynosić będzie:

- Nowe środki – 2,7% do 500.000,00 zł

- Pozostałe środki – 0,40% od 500.000,01 zł do 600.000,00 zł oraz 0,07% powyżej 600.000,00 zł

przez okres 4 miesięcy od daty otwarcia lub modyfikacji rachunku

 

Maksymalna łączna kwota oprocentowania promocyjnego na Rachunku to suma Nowych środków nie więcej niż 500.000,00 zł łączenie.

Środki wpłacone na Rachunek i niespełniające definicji Nowych środków będą oprocentowane według standardowego dla eKonta oszczędnościowego, zgodnie z obowiązującą Tabelą stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A.

Po zakończeniu 4 miesięcznego okresu promocyjnego oprocentowania, oprocentowania na Rachunku będzie zgodne z obowiązującą Tabelą stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A.

Jeżeli Uczestnik Promocji jest posiadaczem minimum jednego eKonta oszczędnościowego, może skorzystać z Promocji modyfikując jeden z nich. Uczestnik może skorzystać z Promocji tylko na jednym eKoncie oszczędnościowym w tym samym okresie trwania Promocji. Jeżeli na dzień badania salda Uczestnik Promocji nie posiadał żadnych produktów oszczędnościowo-rozliczeniowych w Banku, to saldo z dania badania przyjmie wartość 0,00 zł.

Szczegółowe warunki uczestnictwa w Promocji oraz warunki otrzymania nagrody opisaliśmy w Regulaminie Promocji „eKonto oszczędnościowe na nowe środki – edycja II”, zamieszczonym na stronie www.mBank.pl/indywidualny/konta/promocje/ekonto-oszczednosciowe-na-nowe-srodki-intensive/

 

Reprezentatywny przykład dla kredytu hipotecznego udzielonego w ramach Promocji „Aktywni bliżej swojego celu” dla segmentu Intensive sporządzony na podstawie art. 8 ustawy o kredycie hipotecznym oraz o nadzorze nad pośrednikami kredytu hipotecznego i agentami: wysokość raty 2026,09 zł; kwota kredytu (netto): 350 000 zł; okres kredytu w miesiącach: 320; rodzaj raty: stała; czy kredyt w ofercie promocyjnej: tak; marża: 2,00%; WIBOR 3M: 1,71%; oprocentowanie nominalne: 3,71%; typ nieruchomości: lokal mieszkalny, szacowana wartość nieruchomości: 400 000 zł; potrzebny czas do ustanowienia hipoteki: 6 miesięcy; odsetki od kredytu: 204 803,48; podwyższenie oprocentowania do czasu wpisu hipoteki: o 1,5 p.p., prowizja jednorazowa za udzielenie kredytu: 0,00%; stawka za ubezpieczenie na życie liczona za okres pierwszych 5 lat: 0,0450% od salda kredytu czyli kwota 8 923,30 zł ; opłata za ocenę nieruchomości: 400 zł. Stawka ubezpieczenia nieruchomości: wysokość składki za ubezpieczenie nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych wyliczana jest indywidualnie w momencie przystępowania do ubezpieczenia (przed uruchomieniem kredytu). Wysokość składki 5648,40 zł została policzona w celach poglądowych przy założeniu, że klient przystąpi do ubezpieczenia nieruchomości oferowanego przez AXA Ubezpieczenia TUiR S.A., które będzie obejmowało mieszkanie o wartości 400 000 tys. zł. Stawka ubezpieczenia jest stała w całym okresie kredytowania. Koszty podatku od czynności cywilnoprawnych (PCC) (jednorazowo): 19 zł; całkowity koszt kredytu: 225 637,07 zł, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta: 575 637,07 zł, RRSO: 4,25%, opłata za rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy mKonto Intensive dla segmentu Intensive: całkowity koszt kredytu zostanie powiększony o 2970 zł w przypadku braku spełnionego warunku zasilenia rachunku kwotą 7 tys. zł.

Marża dla innych segmentów wskazana w regulaminie Promocji „Aktywni bliżej swojego celu”.

Jeśli pozytywnie ocenimy Twoją zdolność kredytową, otrzymasz kredyt w mBanku.

Szczegółowe informacje, w tym warunki i opłaty związane z kredytem hipotecznym lub pożyczką hipoteczną w mBanku S.A. znajdują się: w Regulaminie udzielania kredytów i pożyczek hipotecznych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., oraz w Regulaminie Promocji „Aktywni bliżej swojego celu” dostępnych na www.mbank.pl/indywidualny/kredyty/kredyty-hipoteczne/wez-kredyt-hipoteczny/ oraz na www.mbank.pl/indywidualny/kredyty/kredyty-hipoteczne/pozyczka-hipoteczna/

Promocja kredytu hipotecznego (zwanego dalej Kredytem) lub pożyczki hipotecznej (zwanej dalej Pożyczką) w Banku „Aktywni bliżej swojego celu” obowiązuje od 19.12.2019r. do 30.01.2020r.  Do Promocji mogą przystąpić osoby nie będące Klientami Banku oraz Klienci Banki nie należący do Segmentu  Intensive i Active (definicje Klienta z Segmentu Intensive i Active są określone w Regulaminie Promocji) wnioskujący o zawarcie Umowy kredytowej w Banku dla Kredytu w kwocie nie mniejszej niż 150.000 zł lub o zawarcie Umowy kredytowej w Banku dla Pożyczki w kwocie nie mniejszej niż 20.000 zł.      

Do Promocji może przystąpić osoba, która w okresie trwania Promocji spełni wszystkie poniższe warunki:

- złoży wniosek o Kredyt lub Pożyczkę  i zawrze z Bankiem Umowę kredytową,

- podpisze w obecności przedstawiciela Banku oświadczenie o przystąpieniu do Promocji oraz otrzymaniu, zapoznaniu się i akceptacji postanowień Regulaminu Promocji,

- spełni warunki objęcia ochroną ubezpieczeniową w zakresie Ubezpieczenie na Życie na warunkach określonych w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia na życie i innych zdarzeń dla Klientów mBanku S.A ,

 - podpisze wniosek o zawarcie Umowy ubezpieczenia dotyczący wniosku o Kredyt lub Pożyczkę najpóźniej do uruchomienia Kredytu/Pożyczki. 

W przypadku, gdy o Kredyt lub Pożyczkę ubiega się więcej niż jedna osoba, do której skierowana jest część B Regulaminu Promocji, warunki uczestnictwa muszą zostać spełnione przez wszystkie osoby wnioskujące o Kredyt/Pożyczkę.

W celu uzyskania Kredytu/Pożyczki na warunkach Promocji, należy spełnić następujące warunki:

- każdy Wnioskodawca zobowiązany jest:
a) zawrzeć Umowę kredytową
b) posiadać przez okres 5 lat od dnia uruchomienia na podstawie umowy kredytowej Kredytu/Pożyczki status Ubezpieczonego w ramach Ubezpieczenia na Życie oferowanego przez Bank,

- co najmniej jeden Wnioskodawca zobowiązany jest posiadać rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w Banku lub otworzyć przed zawarciem Umowy kredytowej bezpłatny rachunek eKonto Osobiste, względnie inny rachunek bankowy w Banku, który będzie Rachunkiem spłaty rat Kredytu/Pożyczki w okresie obowiązywania umowy kredytowej.

- Kredytobiorca zobowiązany z tytułu Promocji zobowiązany jest przez okres 5 lat od uruchomienia Kredytu/Pożyczki dokonywać, w każdym miesiącu kalendarzowym, zasilenia Rachunku spłaty rat Kredytu/Pożyczki wymaganą kwotą zasilenia, określoną w Regulaminie Promocji.

Kredytobiorcy, którzy spełnią warunki określone w Regulaminie Promocji, mają prawo do skorzystania z promocyjnej stawki marży dla Kredytu/Pożyczki w złotych polskich, która zostanie wskazana w Formularzu informacyjnym. Wartości promocyjnych marż i prowizji za udzielenie Kredytu/Pożyczki są wskazane w Tabeli w Regulaminie Promocji.

Warunki cenowe wskazane w wydanym przez Bank Formularzu informacyjnym obowiązują przez 14 dni kalendarzowych, licząc od dnia wydania przez Bank tego formularza.

 

Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, objętych tym materiałem, znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek.