Awansuj swój rachunek na mKonto Intensive.

Możesz to zrobić wygodnie, bez wychodzenia z domu.

mKonto Intensive to dostęp do pakietu produktów Intensive:

Twój przelew dotrze do odbiorcy w 15 minut, nawet w weekend. Maksymalna kwota przelewu ekspresowego to 5 000 złotych.

Nie zaskoczą Cię limity i opłaty niezależnie od kwoty wypłaty i miejsca na świecie, w którym będziesz chciał skorzystać z bankomatu.

  na temat Podstawowa karta debetowa za 0 zł.

Możesz wybrać organizację płatniczą Mastercard lub Visa.
Nie płacisz za wydanie i korzystanie z karty.

więcej na temat Podstawowa karta debetowa za 0 zł.
  na temat Wsparcie asystenta concierge

Korzystaj z bezpłatnej pomocy w codziennych sprawach i zadaniach specjalnych.

więcej na temat Wsparcie asystenta concierge

Ekspert pomoże Ci w sprawnym korzystaniu z bankowości codziennej oraz zadba o kompleksowe rozwiązania finansowe.

Po zalogowaniu się do aplikacji mobilnej i wybraniu ikony słuchawki połączysz się z konsultantem w minutę.

  na temat Karta wielowalutowa Visa Świat Intensive

Płać w ponad 180 walutach po kursach jak w kantorach online i bez opłat za przewalutowanie.

więcej na temat Karta wielowalutowa Visa Świat Intensive
  na temat Karta kredytowa World Mastercard Intensive

Kupuj na całym świecie bez dodatkowej prowizji za przewalutowanie (RRSO 7,84%).

więcej na temat Karta kredytowa World Mastercard Intensive

mKonto Intensive to również dostęp do specjalnych promocji dla klientów Intensive:

Dołącz do grona premium. Wypróbuj pakiet produktów i usług tylko dla klientów Intensive.

  •  

    Skorzystaj z promocji i nie płać za prowadzenie mKonta Intensive przez 6 miesięcy. 

  •  

    Promocja "Dla chcących więcej - VII edycja" trwa od 1.10.2020 r. do 28.02.2021 r.

Poznaj opłaty za mKonto Intensive

Aby nie płacić za prowadzenie mKonta Intensive, wystarczy spełnić jeden z dwóch warunków:

Albo suma Twoich miesięcznych wpływów to minimum 7.000 zł

Albo łączna suma Twoich depozytów i inwestycji to minimum 100.000 zł

Jeśli nie spełnisz żadnego z tych warunków, pobierzemy co miesiąc 49,50 zł. 

Najczęściej zadawane pytania

Koszt kredytu:

Przykład reprezentatywny dla produktu kredyt konsumencki – karta kredytowa, sporządzony na podstawie przepisów art. 8 ustawy o kredycie konsumenckim: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania kredytu (RRSO) wynosi 7,84%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 10 600,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 11 233,30 zł, oprocentowanie nominalne zmienne 7,2% w skali roku, całkowity koszt kredytu 733,30 zł (w tym opłata za wydanie karty 30 zł, odsetki 603,30 zł), czas obowiązywania umowy – 12 miesięcy. Kalkulacja na dzień 29.05.2020 r.

 

Nota prawna:

To nie jest oferta. Jeśli pozytywnie ocenimy Twoją zdolność kredytową będziesz mógł otrzymać kredyt. Szczegółowe warunki i opłaty związane z kartą kredytową są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie kart kredytowych dla osób fizycznych i klientów Private Banking w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie Programu Priceless Specials , Regulaminie promocji „1 600 punktów za pierwszą transakcję kartą World Mastercard Intensive” dostępnych na stronie www.mBank.pl/indywidualny/karty/karty-kredytowe/world-mastercad-intensive/.

Promocja „1 600 punktów za pierwszą transakcję kartą World Mastercard Intensive” trwa od 1.04.2020 r. do 23.09.2020 r. Promocja przeznaczona jest dla posiadaczy kart kredytowych, głównych oraz dodatkowych, World Mastercard Intensive wydanych przez Bank (zwanych dalej Uczestnikami Promocji), którzy przystąpili do Programu Priceless Specials. Warunkiem uzyskania 1 600 punktów jest dokonanie i rozliczenie w okresie trwania Promocji pierwszej transakcji bezgotówkowej kartą World Mastercard Intensive. Punkty naliczane są jednorazowo kolejnego dnia po dokonaniu i rozliczeniu pierwszej transakcji Kartą. Punkty nie zostaną naliczone w przypadku wydania nowej Karty World Mastercard w miejsce Karty zastrzeżonej, duplikatu czy wznowienia Karty. W przypadku anulowania lub zwrotu transakcji bezgotówkowej, gdy została naliczona liczba punktów Bank w kolejnych miesiącach dokona weryfikacji i odejmie liczbę punktów odpowiadającą anulowanym lub zwróconym transakcjom.

 

mBank zajął I miejsce w rankingu Bankiera „Najlepsze konta premium – maj 2019” dostępnym na www.bankier.pl/wiadomosc/Najlepsze-konta-premium-maj-2019-7678900.html

To nie jest oferta. Opłata za prowadzenie mKonta Intensive wynosi 0 zł przy wpływie min. 7000 zł miesięcznie lub łącznej kwocie depozytów i inwestycji ulokowanych w mBanku minimum 100 000 zł. W przypadku niespełnienia tych warunków opłata za prowadzenie mKonta Intensive wynosi 49,50 zł miesięcznie. Szczegółowe informacje, w tym warunki naliczania opłat za konto, znajdziesz w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie otwierania i prowadzenia bankowych rachunków dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnych na stronie www.mBank.pl/indywidualny/konta/konta-osobiste/mkonto-intensive/.

 

Bezpłatne są 3 przelewy ekspresowe w miesiącu. Czwarty i kolejne kosztują 5 zł.

 

Promocja "Dla chcących więcej - VII edycja" przeznaczona jest dla obecnych klientów posiadających w Banku rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy inny niż mKonto Intensive i obowiązuje od 1.10.2020 r. do 28.02.2021 r. Warunkiem otrzymania mKonta Intensive w Promocji jest: złożenie wniosku o przekształcenie swojego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego na mKonto Intensive i zaznaczenie na wniosku oświadczenia o przystąpieniu do Promocji. Szczegółowe warunki Promocji określone są w Regulaminie Promocji "Dla chcących więcej - VII edycja", dostępnym u operatorów mLinii, pod adresem www.mBank.pl/pdf/promocje/konta/dla-chcacych-wiecej-do-28-02-2021.pdf oraz w placówkach mBanku.

 

Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, objętych tym materiałem, znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek.