Poznaj korzyści karty wielowalutowej Visa Świat Intensive

Zapomnij o kantorach i portfelu wypchanym walutą. Płać kartą Visa Świat Intensive w ponad 180 walutach, po kursach jak w kantorach online

Oszczędzaj na opłatach za przewalutowanie, gdy płacisz kartą w sklepie lub online.

Z Kartą Visa Świat Intensive wypłacisz pieniądze z dowolnego bankomatu za granicą, a my nie pobierzemy żadnych prowizji

Nie musisz zakładać i zasilać kont walutowych. Płacisz kartą Visa Świat Intensive, a transakcja automatycznie przewalutowuje się po korzystnym kursie

Karta tylko dla posiadaczy mKonta Intensive.

Jeśli nie masz jeszcze takiego konta sprawdź co jeszcze możesz zyskać kliknij Wiecej o mKoncie Intensive.

Posiadasz mKonto Intensive?

Zamów kartę Visa Świat w wakacyjnej promocji i ciesz się wszystkimi wygodami w podróży i na co dzień, przez 6 miesięcy za 0zł.

 • Jeśli masz eKonto podstawowe to awansuj je na mKonto Intensive i skorzystaj z promocyjnych warunków:

   • 0 zł za kartę Visa Świat Intensive przez  6 miesięcy
   • 0 zł za prowadzenie mKonta Intensive przez 6 miesięcy

   

  Promocja „Zyskaj więcej z mKontem Intensive III” trwa od 106.06.2024 do 04.12.2024 r.

   

  Zamień konto i zamów kartę

 • Ile tak naprawdę wydajesz w podróży?

   

  Włącz kalkulator walutowy w aplikacji mobilnej i na bieżąco sprawdzaj kursy dla karty Visa Świat Intensive. Łatwo przeliczysz na złotówki cenę obiadu, kawy czy pamiątek.

Chcesz mieć kontrolę nad finansami, gdziekolwiek jesteś? Skorzystaj z menedżera finansów. W aplikacji mobilnej przygotowujemy dla Ciebie gotowe analizy wydatków. Dzięki temu wygodnie sprawdzisz, ile pieniędzy wydajesz w podróży.

O czym warto pamiętać
planując podróż?

 

Poznaj nasze wskazówki:

 • jak uniknąć opłat za granicą

 • jak zadbać o swoje bezpieczeństwo w podróży

   

  sprawdź szczegóły

Zobacz jakie jeszcze korzyści znajdziesz w Pakiecie Podróżnym Intensive:

- Masz je zawsze pod ręką w Twojej aplikacji mobilnej.

- Jeśli przebywasz w Polsce, ubezpieczenie kupisz nawet w dniu wyjazdu. Twoja ochrona zacznie działać już 3 godziny po jego zakupie.

- Ubezpieczenie jest dopasowane do Twoich potrzeb - sam wybierasz zakres ochrony jakiej potrzebujesz.

- sprawdzić czy oferta wakacyjna w wybranym sklepie jest wiarygodna, a sposoby płatności są bezpieczne, dzięki temu unikniesz oszustwa

- w przypadku zagubienia lub kradzieży telefonu podpowie jak zablokować kartę SIM, a nawet przygotuje wniosek na Policję i złoży go w Twoim imieniu

CyberRescue to usługa bezterminowa za 0zł

-eSky

-Rentacars

Jak chronimy Twoje pieniądze kiedy jesteś za granicą?

Niektóre bankomaty i terminale płatnicze mogą zaproponować Ci usługi generujące dodatkowe opłaty, na które nie mamy wpływu. Jeśli zobaczysz na bankomacie lub terminalu poniższe informacje urządzenie może obciążyć Twoje konto dodatkowymi kosztami.

 • DCC (Dynamic Currency Conversion) - usługa polegająca na możliwości wypłaty gotówki z bankomatu lub płatności bezgotówkowej kartą za granicą w walucie, w jakiej karta została wydana. Bankomat czy terminal dokonuje przewalutowania transakcji po kursie dostarczanym przez operatora jednego z tych urządzeń – czyli najczęściej niekorzystnym dla klienta.
 • Surcharge - dodatkowa opłata za wypłatę gotówki w niektórych bankomatach. Kiedy wypłacasz gotówkę za granicą w bankomacie, podczas wypłaty może pokazać się informacja, że zostanie pobrana dodatkowa opłata.

 

Pamiętaj !

W aplikacji mobilnej masz możliwość zablokowania transakcji z takimi dodatkowymi opłatami. Wtedy jeśli zauważymy, że bankomat lub terminal chce do Twojej transakcji doliczyć dodatkową prowizję odrzucimy ją i powiadomimy Cię o tym komunikatem w aplikacji mobilnej.

Sprawdź kursy walut karty wielowalutowej Visa Świat Intensive

 

Kursy walut podane w tabeli są orientacyjne. Mogą się one nieznacznie różnić od danych na stronie Visa. Różnica wynika z zaokrąglania kwot i sposobu przeliczania waluty. Ostateczne obciążenie rachunku będzie zgodne z kursem podanym na stronie Visa. Więcej...

 
Wybrane opłaty

 Za co zapłacisz

Opłata

Opłata za wydanie karty

0 zł

Opłata miesięczna za kartę

 10 zł / w promocji 0 zł przez 6 miesięcy 

Prowizja za przewalutowanie transakcji

0 zł

Prowizja za wypłaty z bankomatów w Polsce

poniżej 300 zł - 2,50 zł
powyżej 300 zł - 0 zł

Prowizja za wypłaty z bankomatów za granicą

0 zł

 

Sprawdź, jak płacić kartą

 • 1.  

  Tradycyjnie

   • Włóż kartę do terminala.

   • Wprowadź PIN i zatwierdź transakcję.

 • 2.  

  Zbliżeniowo

   • Przyłóż kartę/telefon/zegarek do terminala.

   • Transakcję powyżej 100 zł zatwierdź PIN-em.

 • 3.  

  Przez internet

   • Gdy płacisz za zakupy, wybierz opcję płatności kartą.

   • Upewnij się, że strona jest bezpieczna. Wprowadź dane karty i kod CVV2/CVC2 – znajdziesz go na odwrocie karty.

   • Zaakceptuj płatność i poczekaj na potwierdzenie.

 • 4.  

  Bezpieczniej z 3-D Secure

  • 3-D Secure to dodatkowa ochrona transakcji przy płatnościach kartą. Jest dostępna w wybranych sklepach internetowych.

   • Gdy płacisz za zakupy, wybierz opcję płatności kartą.

   • Wpisz kod 3-D Secure, który otrzymasz SMS-em lub powiadomieniem autoryzacyjnym w aplikacji mobilnej.

 

Pytania i odpowiedzi

 •  

  Co to jest Visa Mobile?

  • Visa Mobile to nowa, prosta i bezpieczna metoda płatności za zakupy w Internecie.

   Dzięki Visa Mobile, podczas zakupów internetowych, nie ma potrzeby wpisywania danych karty takich jak jej numer, data ważności, kod CVV czy też imię i nazwisko posiadacza. Płacąc Visa Mobile wystarczy numer telefonu komórkowego a transakcję potwierdzane są w specjalnej aplikacji Visa Mobile.

    

   Visa Mobile - płatności online

   • Nie podajesz danych karty w sklepach
   • Na stronie płatności wpisujesz tylko swój numer telefonu
   • Visa Mobile jest płatnością przy użyciu karty płatniczej dlatego przysługują Ci te same prawa jak przy użyciu karty. Oznacza to, że reklamację transakcji rozpatrzymy w taki sam sposób jak w przypadku korzystania z kart debetowych.
 •  

  Co trzeba zrobić, aby zapłacić Visa Mobile za zakupy?

   • Pobierz aplikację Visa Mobile ze sklepu Google Play lub App Store na swój telefon. Właścicielem aplikacji Visa Mobile jest Visa.
   • Dodaj aktywną kartę płatniczą Visa, wydaną przez mBank do portfela Visa Mobile w aplikacji mobilnej.
   • W sklepie internetowym wybierz Visa Mobile jako metodę płatności, a następnie wpisz we wskazanym polu swój numer telefonu. Potwierdź transakcję w aplikacji Visa Mobile i gotowe!
 •  

  Jak odsłonić dane karty w aplikacji mobilnej?

  • W aplikacji mobilnej umożliwiamy odsłonięcie danych karty, takich jak pełen numer karty oraz kod CVV2/CVC2.
   By je odsłonić wejdź w sekcję Produkty  Karty  Szczegóły karty. Na wizerunku karty zobaczysz w prawym górnym roku ikonkę  z okiem. Po kliknięciu na nią i podaniu kodu PIN do aplikacji  mobilnej, odsłonisz dane karty.

 •  

  Jak uniknąć dodatkowych kosztów korzystania z karty Visa Świat Intensive za granicą?

  • Zanim zatwierdzisz za granicą transakcję na terminalu płatniczym lub w bankomacie, zwróć uwagę, w jakiej walucie wyświetla się kwota transakcji. Jeśli zobaczysz kwotę w złotówkach, oznacza to, że transakcja będzie przeliczona po kursie dostawcy terminalu lub bankomatu, a nie po kursie stosowanym przez Visa.

   Transakcja rozliczy się po kursie stosowanym przez Visa tylko wtedy, gdy kwota będzie wyrażona w walucie lokalnej. W takim przypadku unikniesz dodatkowych kosztów przewalutowania. Rekomendujemy wybór waluty lokalnej przy każdej transakcji za granicą.

 •  

  Ile kosztuje karta Visa Świat Intensive?

  • Kartę Visa Świat Intensive wydajemy bezpłatnie, a miesięczna opłata za kartę wynosi 10 zł.

   Nie pobieramy prowizji za:

   • wypłaty z bankomatów na całym świecie,
   • przewalutowanie transakcji

To nie jest oferta. Szczegółowe informacje, w tym warunki naliczania opłat za kartę debetową są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. oraz Regulaminie kart debetowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnych na https://www.mbank.pl/oferta-indywidualna-intensive/karty-do-konta/karta-debetowa-visa-swiat-intensive/

 

Opłata interchange dla kart debetowych mBanku wynosi 0,2% wartości transakcji.

  

Miesięczna opłata za kartę Visa Świat Intensive wynosi 10 zł.

 

Szczegółowe informacje na temat Apple Pay znajdują się w Regulaminie korzystania z kart płatniczych mBank S.A. w ramach Apple Pay dostępnym na www.mbank.pl/apple-pay. Usługa dostępna dla urządzeń mobilnych marki Apple: iPhone 6, iPad (5 generacji), Apple Watch i nowszych modeli urządzeń mobilnych marki Apple, posiadających aplikację Wallet. Apple Pay to znak towarowy należący do Apple Inc.

Szczegółowe informacje, w tym warunki opłat za wypłatę gotówki z bankomatów przy użyciu telefonu są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., dostępnej na https://www.mbank.pl/pomoc/oplaty/interaktywna/ind/ oraz w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla firm w ramach bankowości w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., dostępnej na https://www.mbank.pl/pomoc/oplaty/interaktywna/fir/

Promocja "Zyskaj więcej z mKontem Intensive III" przeznaczona jest dla obecnych klientów posiadających w Banku rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy inny niż mKonto Intensive i obowiązuje od 6.06.2024 r. do 4.12.2024 r. Warunkiem otrzymania mKonta Intensive i karty debetowej Visa Świat Intensive w promocji jest: złożenie wniosku o przekształcenie swojego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego na mKonto Intensive i zaznaczenie na wniosku oświadczenia o przystąpieniu do promocji. Szczegółowe warunki promocji określone są w regulaminie promocji "Zyskaj więcej z mKontem Intensive III", dostępnym u operatorów mLinii, pod adresem https://www.mbank.pl/pdf/promocje/konta/zyskaj-wiecej-z-mkontem-intensive-iii-do-04-12-2024.pdf oraz w placówkach mBanku. Po zakończeniu okresu promocyjnego, bank będzie naliczał opłaty za korzystanie z Rachunku i/lub Karty zgodnie z „Taryfą prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A.” obowiązującą w Banku.

Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na http://www.mBank.pl/slowniczek

 

Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, objętych tym materiałem, znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek”.

 

Promocja „Wakacje z Visą Świat Intensive” obowiązuje od 29.05.2024 do 02.10.2024 r. i jest skierowana do klientów banku, którzy są posiadaczami lub współposiadaczami mKonta Intensive i nie są posiadaczami karty Visa Świat Intensive, nie posiadali aktywnej karty Visa Świat Intensive w ciągu 12 miesięcy wstecz. Aby wziąć udział w promocji należy  w okresie trwania promocji złożyć wniosek o Kartę i zaznaczyć na wniosku oświadczenie o przystąpieniu do Promocji. Uczestnicy Promocji, którzy spełnią ww. uzyskają zwolnienie przez okres 6 miesięcy z miesięcznej opłaty za kartę Visa Świat Intensive. Okres zwolnienia z miesięcznej opłaty za Kartę liczymy od momentu przystąpienia do Promocji przez 6 pełnych miesięcy kalendarzowych. To oznacza, że gdy przystąpisz do Promocji w dniu 4.07.2024 roku, to okres 6 miesięcy liczymy od dnia 1.08.2024 roku i brak opłaty będzie obowiązywał do dnia 31.01.2025 roku. Po zakończeniu promocji, naliczymy opłaty za korzystanie z Karty zgodnie z „Taryfą prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A.” obowiązującą w Banku. Jeśli zmienisz typ rachunku z mKonta Intensive na inny rachunek z oferty banku w czasie trwania promocji, z dniem zmiany mKonta Intensive na inny rachunek, promocja przestanie Cię obowiązywać. Szczegółowe warunki Promocji określone są w Regulaminie Promocji „Wakacje z Visą Świat Intensive”  dostępnym pod adresem https://www.mbank.pl/pdf/promocje/konto/wakacje-z-visa-swiat-intensive.pdf  oraz w placówkach mBanku. Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, objętych tym materiałem, znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek

 

Ubezpieczenie

Ubezpieczycielem jest UNIQA TU S.A. z siedzibą w Warszawie. mBank S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Pośredników Ubezpieczeniowych pod numerem 11124813/A. Promocja „Bezpieczne Wakacje 2024 z mBankiem” trwa od 05.06.2024 r. do 30.09.2024 r. Możesz w niej uczestniczyć, jeśli w czasie promocji kupisz ubezpieczenie podróży oferowane w mBanku. Otrzymasz: 10% zniżki, jeśli wpiszesz w odpowiednie pole kod WAKACJE24 na wniosku o zawarcie umowy ubezpieczenia podróży; 15% zniżki, jeśli posiadasz aktywną usługę wielowalutową, 20% zniżki jeśli posiadasz w mBanku mKonto Intensive  i zaznaczysz na wniosku o zawarcie umowy ubezpieczenia podróży zgodę na przystąpienie do promocji. Możesz skorzystać wielokrotnie z promocji w czasie kiedy obowiązuje. Regulamin promocji oraz wszystkie informacje o ubezpieczeniu w tym OWU, znajdziesz na www.mBank.pl/podroz

mOkazje

W przypadku mOkazji oferowanych klientom w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej mBanku w ramach promocji własnych Banku, maksymalna wartość jednorazowo naliczonego zwrotu pieniędzy lub wartość innych korzyści w ramach jednej transakcji płatniczej nie może przekroczyć kwoty 1 000 zł. Jeżeli wartość należnego zwrotu przekroczy 1 000 zł, wówczas kwota zwrotu przekraczająca limit nie jest naliczana i nie jest należna. Zwrot z transakcji nastąpi odpowiednio do 75 dni od daty zaksięgowania transakcji spełniającej warunki tej mOkazji na rachunek klienta, którego jest posiadaczem, i z którego została wykonana płatność za zakupy w mOkazjach. W przypadku mOkazji oferowanych klientom w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej w ramach promocji własnych Banku połączonych z promocjami partnerów mBanku, korzyści przyznawane przez partnera mOkazji inne niż zwrot na rachunek klienta, udzielane są zgodnie z § 6 pkt.1 Regulaminu programu mOkazje. Jeśli korzyści określone w danej promocji są inne niż zwrot pieniędzy oraz przyznaje je i rozlicza bezpośrednio partner nie stosujemy limitu wartości 1000 złotych przy jednej transakcji płatniczej. Szczegółowe informacje dotyczące mOkazji określa Regulamin programu mOkazje dostępny na www.mBank.pl/mOkazje. Szczegóły jak otworzyć mkonto Intensive znajdziesz w  Regulaminie rachunków dla osób fizycznych i klientów Private Banking w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A.  na stronie https://pdf.mbank.pl/mbankpl/of/regulaminy/rachunki/regulamin_rachunkow_dla_osob_fizycznych_i_klientow_private_banking_w_ramach_bankowosci_detalicznej_mbanku_s.a._od_01.06.2024_r.pdf

 

Aby skorzystać z mOkazji eSky.pl i otrzymać zwrot 20% wartości transakcji, należy do 30.09.2024 r. kupić bilet lotniczy do Dubaju lub Adu Zabi za pośrednictwem serwisu eSky.pl, korzystając z dedykowanego linku dostępnego w mOkazji w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej mBanku. Zakup biletu należy opłacić kartą mBanku lub mTransferem, z rachunku prowadzonego w PLN. Maksymalna kwota pojedynczego zwrotu dla tej mOkazji wynosi 400 zł. Z mOkazji można skorzystać 2 razy. Maksymalna, całkowita suma zwrotów dla tej mOkazji wynosi 800 zł. Zwrot dotyczy wyłącznie biletów lotniczych do Dubaju lub Abu Zabi. mBank nie odpowiada za liczbę biletów dostępnych na stronie partnera. Zwrot z mOkazji przysługuje tylko na zakup biletu i nie dotyczy usług dodatkowych, ubezpieczenia czy bagażu, dokupionych do biletu. Zwrot nie obejmuje biletów czarterowych.
Aby skorzystać z mOkazji eSky.pl i otrzymać zwrot 8% wartości transakcji, należy do 30.09.2024 r. kupić bilet lotniczy za pośrednictwem serwisu eSky.pl, korzystając z dedykowanego linku dostępnego w mOkazji w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej mBanku. Zakup biletu należy opłacić kartą mBanku lub mTransferem. Maksymalna wartość  pojedynczego zwrotu to 250 zł. Z mOkazji można skorzystać 7 razy. Maksymalna, łączna suma zwrotów dla tej mOkazji wynosi 1 750 zł. Zwrot z mOkazji przysługuje tylko na zakup biletu i nie dotyczy usług dodatkowych, ubezpieczenia czy bagażu, dokupionych do biletu. Zwrot nie obejmuje biletów czarterowych.
Aby skorzystać z mOkazji Rentalcars.com i otrzymać zwrot 10% wartości transakcji, należy do 30.09.2024 r. wypożyczyć auto za pośrednictwem serwisu Rentalcars.com korzystając z dedykowanego linku dostępnego w mOkazji w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej mBanku i zapłacić kartą mBanku. Maksymalna wartość pojedynczego zwrotu to 200 zł. Z mOkazji można skorzystać 6 razy. Maksymalna, całkowita suma zwrotów dla tej mOkazji to 1 200 zł. mOkazja dotyczy wyłącznie wypożyczenia auta i nie obowiązuje na dodatkowe usługi dostępne na stronie partnera. Zwrot z mOkazji nastąpi do 75 dni od momentu zwrotu wypożyczonego auta za pośrednictwem Rentalcars.com w ramach mOkazji na Rachunek klienta, którego jest posiadaczem i z którego została wykonana płatność za zakupy w mOkazjach.

 

Cyber Rescue

To nie jest oferta. Szczegóły dotyczące usługi CyberRescue zawiera „Regulamin świadczenia usługi CyberRescue” dostępny na https://www.mBank.pl/pdf/ind/uslugi/regulamin-swiadczenia-uslugi-cyberrescue.pdf. Podmiotem świadczącym Usługę CyberRescue jest CyberRescue Sp. z o.o.. z siedzibą w Warszawie. W celu zawarcia Umowy konieczne są akceptacja i złożenie Wniosku za pośrednictwem systemu bankowości elektronicznej Banku lub w drodze telefonicznej za pośrednictwem Banku. W celu zawarcia i wykonania Umowy niezbędne jest podanie przez Klienta danych w zakresie określonym w Polityce Prywatności.
Warunkiem zawarcia Umowy jest:
a. akceptacja wymaganych przez Bank oświadczeń Klienta oraz wyrażenie przez Klienta zgody na ujawnienie przez Bank na rzecz CyberRescue Sp. z o.o. informacji o Kliencie, w tym również informacji objętych tajemnicą bankową;
b. zapoznanie się z niniejszym Regulaminem oraz jego akceptacja.
Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, objętych tym materiałem, znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek.

 

Visa Świat

Promocja „Wakacje z Visą Świat Intensive” obowiązuje od 29.05.2024 do 02.10.2024 r. i jest skierowana do klientów banku, którzy są posiadaczami lub współposiadaczami mKonta Intensive i nie są posiadaczami karty Visa Świat Intensive, nie posiadali aktywnej karty Visa Świat Intensive w ciągu 12 miesięcy wstecz. Aby wziąć udział w promocji należy  w okresie trwania promocji złożyć wniosek o Kartę i zaznaczyć na wniosku oświadczenie o przystąpieniu do Promocji. Uczestnicy Promocji, którzy spełnią ww. uzyskają zwolnienie przez okres 6 miesięcy z miesięcznej opłaty za kartę Visa Świat Intensive. Okres zwolnienia z miesięcznej opłaty za Kartę liczymy od momentu przystąpienia do Promocji przez 6 pełnych miesięcy kalendarzowych. To oznacza, że gdy przystąpisz do Promocji w dniu 4.07.2024 roku, to okres 6 miesięcy liczymy od dnia 1.08.2024 roku i brak opłaty będzie obowiązywał do dnia 31.01.2025 roku. Po zakończeniu promocji, naliczymy opłaty za korzystanie z Karty zgodnie z „Taryfą prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A.” obowiązującą w Banku. Jeśli zmienisz typ rachunku z mKonta Intensive na inny rachunek z oferty banku w czasie trwania promocji, z dniem zmiany mKonta Intensive na inny rachunek, promocja przestanie Cię obowiązywać. Szczegółowe warunki Promocji określone są w Regulaminie Promocji „Wakacje z Visą Świat Intensive”  dostępnym pod adresem https://www.mbank.pl/pdf/promocje/konto/wakacje-z-visa-swiat-intensive.pdf  oraz w placówkach mBanku. Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, objętych tym materiałem, znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek