Korzystaj bez opłat w promocji

 

 • 0 zł za kartę Visa Świat Intensive przez 2 lata
 • A dodatkowo 2% w skali roku przez 4 miesiące na nowe środki do 500 tys. złotych na koncie oszczędnościowym. Więcej

Promocja „mKonto Intensive i 2% na nowe środki” trwa od 18.06.2019r. do 31.08.2019r.
Po okresie promocji miesięczna opłata za kartę wyniesie 10 zł.

 

 

 

 • 0 zł za kartę Visa Świat Intensive przez 5 miesięcy
 • 0 zł za prowadzenie mKonta Intensive przez 6 miesięcy
 • A dodatkowo 2% w skali roku przez 4 miesiące na nowe środki do 500 tys. złotych na koncie oszczędnościowym. Więcej

Promocję „Dla chcących więcej – IV edycja” przygotowaliśmy dla obecnych klientów mBanku, którzy zdecydują się przekształcić swoje konto na mKonto Intensive od 1.04.2019 r. do 31.12.2019 r. 

Promocja "mKonto Intensive i 2% na nowe środki" trwa od 18.06.2019r. do 31.08.2019r.
Po okresie promocji miesięczna opłata za kartę wyniesie 10 zł.

 

 

 


Poznaj korzyści karty wielowalutowej Visa Świat Intensive


Dobry kurs walut


Zapomnij o kantorach i portfelu wypchanym walutą. Płać kartą Visa Świat Intensive w ponad 180 walutach, po kursach jak w kantorach online.


Brak opłat za przewalutowanie 


Oszczędzaj na braku opłat za przewalutowanie zarówno podczas wypłat, jaki i płatności kartą.


Darmowe bankomaty


Z Visa Świat Intensive wygodnie wypłacasz pieniądze z dowolnego bankomatu na świecie a my nie pobieramy żadnych prowizji.

 

Wygoda i prostota użytkowania


Nie musisz zasilać i zakładać kont walutowych. Visa Świat Intensive automatycznie dokonuje przewalutowania po korzystnym kursie.

 

Jeśli masz już mKonto Intensive wypełnij prosty wniosek i zamów kartę w zaledwie kilka minut. Opłata miesięczna za kartę wynosi 10 zł.

Płać kartą Visa Świat Intensive za codzienne zakupy w Polsce i za granicą – bez obaw o dodatkowe koszty.

Sprawdź kursy walut karty wielowalutowej Visa Świat Intensive

 

Kursy walut podane w tabeli są orientacyjne. Mogą się one nieznacznie różnić od danych na stronie Visa. Różnica wynika z zaokrąglania kwot i sposobu przeliczania waluty. Ostateczne obciążenie rachunku będzie zgodne z kursem podanym na stronie Visa. Więcej...

 

 

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

 • 1.  

  Ile kosztuje karta Visa Świat Intensive?

  • Karta Visa Świat Intensive wydawana jest bezpłatnie, a miesięczna opłata za kartę wynosi 10 zł. Bank nie pobiera prowizji za wypłaty z bankomatów na całym świecie oraz za przewalutowanie transakcji.

 • 2.  

  Czy kartę Visa Świat Intensive mogę zamówić do dowolnego konta w mBanku?

  • Kartę Visa Świat Intensive możesz zamówić do mKonta Intensive. Jeśli posiadasz inne konto w mBanku, możesz je przekształcić w mKonto Intensive i zamówić kartę.

 • 3.  

  Jak uniknąć dodatkowych kosztów korzystania z karty Visa Świat Intensive za granicą?

  • Zanim zatwierdzisz za granicą transakcję na terminalu płatniczym lub w bankomacie, zwróć uwagę, w jakiej walucie wyświetla się kwota transakcji. Jeśli zobaczysz kwotę w złotówkach, oznacza to, że transakcja będzie przeliczona po kursie dostawcy terminalu lub bankomatu, a nie po kursie stosowanym przez Visa.

   Transakcja rozliczy się po kursie stosowanym przez Visa tylko wtedy, gdy kwota będzie wyrażona w walucie lokalnej. W takim przypadku unikniesz dodatkowych kosztów przewalutowania. Rekomendujemy wybór waluty lokalnej przy każdej transakcji za granicą.

Sprawdź, jak dokonywać płatności kartą:

 • 1.  

  Tradycyjnie

   • Oczekuj na komunikat na terminalu

   • Podaj swoją kartę płatniczą sprzedawcy lub włóż kartę do terminala

   • Po pojawieniu się kwoty do zapłaty, wprowadź PIN i zatwierdź transakcję zielonym przyciskiem

   • Odbierz paragon i potwierdzenie zapłaty kartą

 • 2.  

  Zbliżeniowo

   • Oczekuj na komunikat na terminalu

   • Przyłóż swoją kartę płatniczą do terminala

   • Jeśli kwota do zapłaty jest mniejsza lub równa 50 zł - Twoja transakcja jest automatycznie realizowana. Jeśli kwota do zapłaty jest większa niż 50 zł - potwierdź transakcję kodem PIN

   • Odbierz paragon i potwierdzenie zapłaty kartą

 • 3.  

  Przez Internet

   • Sprawdź swoje limity autoryzacyjne w serwisie transakcyjnym lub aplikacji mobilnej

   • Na stronie sklepu, gdzie chcesz dokonać zakupu, wybierz opcję płatności kartą

   • Upewnij się, że strona jest bezpieczna i wprowadź dane karty wraz z kodem CVV2/CVC2, znajdującym się na rewersie karty

   • Zaakceptuj płatność i poczekaj na jej potwierdzenie ze sklepu

 • 4.  

  Bezpieczniej z 3-D Secure

  •  

   3-D Secure to dodatkowa ochrona transakcji przy płatnościach kartą przez internet. Zobacz, jak działa:

   • Wejdź na stronę sklepu obsługującego płatności 3-D Secure.

   • Wybierz opcję płatności kartą i wpisz dane, o które poprosi Cię sklep.

   • Sprawdź, czy wpisane dane są poprawne.

   • Może pojawić się dodatkowe okno do wpisania kodu 3-D Secure. Kod otrzymasz SMS-em lub powiadomieniem autoryzacyjnym w aplikacji mobilnej.

To nie jest oferta. Szczegółowe informacje, w tym warunki naliczania opłat za kartę debetową, znajdziesz w: Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. oraz Regulaminie kart debetowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnych na stronie www.mBank.pl/oferta-indywidualna-intensive/karty-do-konta/karta-debetowa-visa-swiat-intensive/.

Opłata interchange dla kart debetowych mBanku wynosi 0,2 % wartości

 

Promocja „mKonto Intensive i 2% na nowe środki” trwa od 18.06.2019 r. do 31.08.2019 r.

Do Promocji możesz przystąpić, jeśli spełnisz poniższe warunki:

1) jesteś nowym klientem i w okresie trwania Promocji złożysz wniosek o otwarcie mKonta Intensive oraz zamówisz kartę debetową Visa Świat Intensive (dalej zwaną Kartą) – lub

2) jesteś już klientem Banku, posiadasz mKonto Intensive, a w okresie trwania Promocji złożysz wniosek o otwarcie promocyjnego eKonta oszczędnościowego na Nowe środki lub dokonasz modyfikacji tego eKonta oszczędnościowego na Nowe środki,

3) zaakceptujesz treść Regulaminu „mKonto Intensive i 2% na nowe środki”,

4) zawrzesz umowę o prowadzenie bankowych rachunków dla osób fizycznych – musi to być indywidualna umowa,

5) w okresie obowiązywania Promocji zasilisz rachunek Nowymi środkami.

Definicja Nowych środków oraz definicja Nowego Klienta znajdują się w Regulaminie Promocji.

Dla Nowego Klienta nagrodą w Promocji jest zwolnienie przez okres 24 miesięcy z miesięcznej opłaty za kartę, jeśli Uczestnik Promocji zawnioskuje o nią razem z mKontem Intensive na jednym wniosku. Okres zwolnienia z miesięcznej opłaty za Kartę liczony jest od momentu przystąpienia do Promocji przez 24 pełne miesiące kalendarzowe.

Po zakończeniu Promocji Bank będzie naliczał opłaty za korzystanie z Karty zgodnie z Taryfą prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., zwaną dalej TOiP, obowiązującą w Banku.

Po otwarciu mKonta Intensive Uczestnik Promocji staje się Obecnym Klientem. Promocja dla Obecnego Klienta polega na umożliwieniu Uczestnikowi Promocji otwarcia w trakcie trwania Promocji eKonta oszczędnościowego na Nowe środki i posiadania na nim przez 4 miesiące od dnia jego otwarcia promocyjnego oprocentowania w wysokości 2% dla Nowych środków do maksymalnej kwoty 500 000 zł. Pozostałe środki powyżej tej kwoty oprocentowane będą odpowiednio:

1) do 99 999,99 zł – 0,4%

2) nadwyżka powyżej 99 999,99 zł – 0,7%.

Środki wpłacone na eKonto oszczędnościowe na Nowe środki w Promocji i niespełniające definicji Nowych środków, określonej w Regulaminie Promocji, będą oprocentowane według oprocentowania standardowego dla eKonta oszczędnościowego zgodnego z Tabelą stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. (dalej Tabela).

Po zakończeniu Promocji środki na eKoncie oszczędnościowym oprocentowane będą zgodnie z Tabelą.

Wszystkie opłaty dotyczące rachunku promocyjnego są tożsame z opłatami i prowizjami obowiązującymi w przypadku standardowego eKonta oszczędnościowego.

Jeśli Uczestnik Promocji posiada więcej niż jedno eKonto oszczędnościowe na standardowych warunkach, może dokonać modyfikacji jednego z eKont oszczędnościowych i skorzystać w jego ramach z Promocji. eKonto oszczędnościowe możesz otworzyć tylko w okresie obowiązywania Promocji. Z Promocji możesz skorzystać tylko raz w czasie jej trwania.

Szczegółowe warunki uczestnictwa w Promocji oraz warunki otrzymania promocyjnego oprocentowania opisaliśmy w Regulaminie Promocji „mKonto Intensive i 2% na nowe środki”, zamieszczonym na stronie www.mbank.pl/pdf/promocje/konto/mkonto-intensive-i-2-na-nowe-srodki-do-31-08-2019.pdf  

 

Promocja „Dla chcących więcej – IV edycja” przeznaczona jest dla obecnych klientów posiadających w Banku rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy inny niż mKonto Intensive i obowiązuje od 1.04.2019 r. do 31.12.2019 r. Warunkiem otrzymania mKonta Intensive i karty debetowej Visa Świat Intensive w Promocji jest: złożenie wniosku o przekształcenie swojego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego na mKonto Intensive i zaznaczenie na wnioski oświadczenia o przystąpieniu do Promocji. Szczegółowe warunki Promocji określone są w Regulaminie Promocji „Dla chcących więcej – IV edycja”, dostępnym u operatorów mLinii, pod adresem www.mBank.pl/pdf/promocje/konta/dla-chcacych-wiecej-do-31-12-2019.pdf oraz w placówkach mBanku.