Poznaj korzyści karty wielowalutowej Visa Świat Intensive

Zapomnij o kantorach i portfelu wypchanym walutą. Płać kartą Visa Świat Intensive w ponad 180 walutach, po kursach jak w kantorach online

Oszczędzaj na opłatach za przewalutowanie, gdy płacisz kartą w sklepie lub online.

Z kartą Visa Świat Intensive wypłacasz pieniądze z dowolnego bankomatu gdziekolwiek jesteś, a my nie pobieramy żadnych prowizji

Nie musisz zakładać i zasilać kont walutowych. Płacisz kartą Visa Świat Intensive, a transakcja automatycznie przewalutowuje się po korzystnym kursie

Karta tylko dla posiadaczy mKonta Intensive.

 • Jeśli masz eKonto podstawowe to awansuj je na mKonto Intensive i skorzystaj z promocyjnych warunków:

  • 0 zł za kartę Visa Świat Intensive przez 6 miesięcy
  • 0 zł za prowadzenie mKonta Intensive przez 6 miesięcy


  Promocja „Zyskaj więcej z mKonto Intensive” obowiązuje od 06.06.2023 r. do 30.11.2023 r.

  Możesz być  wybierając kartę tylko w wersji eko

   

  Zamień konto i zamów kartę

 

Masz mKonto Intensive?

 

Jeśli jesteś posiadaczem mKonta Intensive, a nie masz jeszcze Karty Visa Świat Intensive, skorzystaj z wakacyjnej promocji i zyskaj kartę za darmo przez 6 miesięcy.

 

zamów kartę w promocji

 • Ile tak naprawdę wydajesz w podróży?

   

  Włącz kalkulator walutowy w aplikacji mobilnej i na bieżąco sprawdzaj kursy dla karty Visa Świat Intensive. Łatwo przeliczysz na złotówki cenę obiadu, kawy czy pamiątek.

O czym warto pamiętać
planując podróż?

 

Poznaj nasze wskazówki:

 • jak uniknąć opłat za granicą

 • jak zadbać o swoje bezpieczeństwo w podróży

   

  sprawdź szczegóły

Jak chronimy Twoje pieniądze kiedy jesteś za granicą?

Niektóre bankomaty i terminale płatnicze mogą zaproponować Ci usługi generujące dodatkowe opłaty, na które nie mamy wpływu. Jeśli zobaczysz na bankomacie lub terminalu poniższe informacje urządzenie może obciążyć Twoje konto dodatkowymi kosztami.

 • DCC (Dynamic Currency Conversion) - usługa polegająca na możliwości wypłaty gotówki z bankomatu lub płatności bezgotówkowej kartą za granicą w walucie, w jakiej karta została wydana. Bankomat czy terminal dokonuje przewalutowania transakcji po kursie dostarczanym przez operatora jednego z tych urządzeń – czyli najczęściej niekorzystnym dla klienta.
 • Surcharge - dodatkowa opłata za wypłatę gotówki w niektórych bankomatach. Kiedy wypłacasz gotówkę za granicą w bankomacie, podczas wypłaty może pokazać się informacja, że zostanie pobrana dodatkowa opłata.

 

Pamiętaj !

W aplikacji mobilnej masz możliwość zablokowania transakcji z takimi dodatkowymi opłatami. Wtedy jeśli zauważymy, że bankomat lub terminal chce do Twojej transakcji doliczyć dodatkową prowizję odrzucimy ją i powiadomimy Cię o tym komunikatem w aplikacji mobilnej.

Sprawdź kursy walut karty wielowalutowej Visa Świat Intensive

 

Kursy walut podane w tabeli są orientacyjne. Mogą się one nieznacznie różnić od danych na stronie Visa. Różnica wynika z zaokrąglania kwot i sposobu przeliczania waluty. Ostateczne obciążenie rachunku będzie zgodne z kursem podanym na stronie Visa. Więcej...

 
Wybrane opłaty

 Za co zapłacisz

Opłata

Opłata za wydanie karty

0 zł

Opłata miesięczna za kartę

 Standardowo 10 zł / w promocji 0 zł przez 6 miesięcy 

Prowizja za przewalutowanie transakcji

0 zł

Prowizja za wypłaty z bankomatów w Polsce

0 zł

Prowizja za wypłaty z bankomatów za granicą

0 zł

 

Sprawdź, jak płacić kartą

 • 1.  

  Tradycyjnie

   • Włóż kartę do terminala.

   • Wprowadź PIN i zatwierdź transakcję.

 • 2.  

  Zbliżeniowo

   • Przyłóż kartę/telefon/zegarek do terminala.

   • Transakcję powyżej 100 zł zatwierdź PIN-em.

 • 3.  

  Przez internet

   • Gdy płacisz za zakupy, wybierz opcję płatności kartą.

   • Upewnij się, że strona jest bezpieczna. Wprowadź dane karty i kod CVV2/CVC2 – znajdziesz go na odwrocie karty.

   • Zaakceptuj płatność i poczekaj na potwierdzenie.

 • 4.  

  Bezpieczniej z 3-D Secure

  • 3-D Secure to dodatkowa ochrona transakcji przy płatnościach kartą. Jest dostępna w wybranych sklepach internetowych.

   • Gdy płacisz za zakupy, wybierz opcję płatności kartą.

   • Wpisz kod 3-D Secure, który otrzymasz SMS-em lub powiadomieniem autoryzacyjnym w aplikacji mobilnej.

 

Pytania i odpowiedzi

 •  

  Jak odsłonić dane karty w aplikacji mobilnej?

  • W aplikacji mobilnej umożliwiamy odsłonięcie danych karty, takich jak pełen numer karty oraz kod CVV2/CVC2.
   By je odsłonić wejdź w sekcję Produkty  Karty  Szczegóły karty. Na wizerunku karty zobaczysz w prawym górnym roku ikonkę  z okiem. Po kliknięciu na nią i podaniu kodu PIN do aplikacji  mobilnej, odsłonisz dane karty.

 •  

  Jak uniknąć dodatkowych kosztów korzystania z karty Visa Świat Intensive za granicą?

  • Zanim zatwierdzisz za granicą transakcję na terminalu płatniczym lub w bankomacie, zwróć uwagę, w jakiej walucie wyświetla się kwota transakcji. Jeśli zobaczysz kwotę w złotówkach, oznacza to, że transakcja będzie przeliczona po kursie dostawcy terminalu lub bankomatu, a nie po kursie stosowanym przez Visa.

   Transakcja rozliczy się po kursie stosowanym przez Visa tylko wtedy, gdy kwota będzie wyrażona w walucie lokalnej. W takim przypadku unikniesz dodatkowych kosztów przewalutowania. Rekomendujemy wybór waluty lokalnej przy każdej transakcji za granicą.

 •  

  Ile kosztuje karta Visa Świat Intensive?

  • Kartę Visa Świat Intensive wydajemy bezpłatnie, a miesięczna opłata za kartę wynosi 10 zł.

   Nie pobieramy prowizji za:

   • wypłaty z bankomatów na całym świecie,
   • przewalutowanie transakcji

To nie jest oferta. Szczegółowe informacje, w tym warunki naliczania opłat za kartę debetową, znajdziesz w: Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie kart debetowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnych na stronie www.mBank.pl/oferta-indywidualna-intensive/karty-do-konta/karta-debetowa-visa-swiat-intensive/.

Opłata interchange dla kart debetowych mBanku wynosi 0,2 % wartości

  

Miesięczna opłata za kartę Visa Świat Intensive wynosi 10 zł.

 

Szczegółowe informacje na temat Apple Pay znajdują się w Regulaminie korzystania z kart płatniczych mBank S.A. w ramach Apple Pay dostępnym na www.mbank.pl/apple-pay. Usługa dostępna dla urządzeń mobilnych marki Apple: iPhone 6, iPad (5 generacji), Apple Watch i nowszych modeli urządzeń mobilnych marki Apple, posiadających aplikację Wallet. Apple Pay to znak towarowy należący do Apple Inc.

Szczegółowe informacje, w tym warunki opłat za wypłatę gotówki z bankomatów przy użyciu telefonu są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., dostępnej na https://www.mbank.pl/pomoc/oplaty/interaktywna/ind/ oraz w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla firm w ramach bankowości w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., dostępnej na https://www.mbank.pl/pomoc/oplaty/interaktywna/fir/

Promocja "Zyskaj więcej z mKontem Intensive" przeznaczona jest dla obecnych klientów posiadających w Banku rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy inny niż mKonto Intensive i obowiązuje od 6.06.2023 r. do 30.11.2023 r. Warunkiem otrzymania mKonta Intensive i karty debetowej Visa Świat Intensive w promocji jest: złożenie wniosku o przekształcenie swojego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego na mKonto Intensive i zaznaczenie na wniosku oświadczenia o przystąpieniu do promocji. Szczegółowe warunki promocji określone są w regulaminie promocji "Zyskaj więcej z mKontem Intensive", dostępnym u operatorów mLinii, pod adresem https://www.mbank.pl/pdf/promocje/konta/zyskaj-wiecej-z-mkontem-intensive-do-30-11-2023.pdf oraz w placówkach mBanku. Po zakończeniu okresu promocyjnego, bank będzie naliczał opłaty za korzystanie z Rachunku i/lub Karty zgodnie z „Taryfą prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A.” obowiązującą w Banku.

 

Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, objętych tym materiałem, znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek”.

 

Promocja Lato z Visą Świat Intensive

„Promocja Lato z Visą Świat Intensive” trwa od 4.07.2023r. do 4.10.2023 r. i jest skierowana do klientów banku, którzy są posiadaczami lub współposiadaczami mKonta Intensive i nie są posiadaczami Karty Visa Świat Intensive i nie posiadały jej w okresie ostatnich 12 m-cy przed złożeniem wniosku. Aby wziąć udział w promocji należy  w okresie trwania promocji złożyć wniosek o Kartę i zaznaczyć na wniosku oświadczenie o przystąpieniu do Promocji. Uczestnicy Promocji, którzy spełnią ww. uzyskają zwolnienie przez okres 6 miesięcy miesięcznej opłaty za kartę Visa Świat Intensive. Okres zwolnienia z miesięcznej opłaty za Kartę liczymy od momentu przystąpienia do Promocji przez 6 pełnych miesięcy kalendarzowych. To oznacza, że gdy przystąpisz do Promocji w dniu 04.07.2023 roku, to okres 6 miesięcy liczymy od dnia 01.08.2023 roku i brak opłaty będzie obowiązywał do dnia 31.01.2024 roku. Po zakończeniu promocji, naliczymy opłaty za korzystanie z Karty zgodnie z „Taryfą prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A.” obowiązującą w Banku. Jeśli zmienisz typ rachunku z mKonta Intensive na inny rachunek z oferty banku w czasie trwania promocji, z dniem zmiany mKonta Intensive na inny rachunek, promocja przestanie Cię obowiązywać. Szczegółowe warunki Promocji określone są w Regulaminie Promocji „Lato z Visą Świat Intensive” dostępnym pod adresem https://www.mbank.pl/pdf/promocje/konto/lato-z-visa-swiat-intensive.pdf oraz w placówkach mBanku. Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, objętych tym materiałem, znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek”.