Zaplanuj swoją podróż z mBankiem. Z pakietem korzyści to Ci się opłaci.

Wiemy, że udany wyjazd zależy od wielu rzeczy. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie pakiet, z którym zapewnimy Ci spokojną głowę podczas wypoczynku.

 

Pakiet przyda Ci się niezależnie od tego, gdzie się wybierasz. Znajdziesz w nim rozwiązania dotyczące:

 • mądrego gospodarowania budżetem, podpowiadamy jak płacić, by więcej pieniędzy zostało na przyjemności,
 • bezpieczeństwa Twojego i Twoich bliskich,
 • nieprzewidzianych sytuacji, z którymi poradzisz sobie bez stresu.

 

Za pakiet nie pobieramy opłaty. Możesz z nim tylko zyskać.

Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy w Pakiecie.

Nie zostawiam wszystkiego na ostatnią chwilę. O pewne rzeczy mogę zadbać wcześniej.

więcej

Gdziekolwiek jestem, wiem, jak uniknąć  dodatkowych opłat.

 

więcej

Ubezpieczenie kupię szybko i wygodnie w aplikacji, nawet na lotnisku 

więcej

Wiem, że w razie nagłej potrzeby mogę liczyć na swój bank. Sprawnie i szybko

więcej

Miło mi, gdy od swojego banku dostaję coś więcej.

 

więcej

Jak skorzystać z pakietu?

Wystarczy aktywna usługa wielowalutowa.
Włącz usługę wielowalutową już dziś!

wypełnij poniższy wniosek

 

włącz usługę

kliknij usługę wielowalutową w aplikacji mobilnej

 

sprawdź

Co poza dostępem do Pakietu daje Ci usługa wielowalutowa?

 

Uruchom i korzystaj z usługi bezpłatnie.

 

Oszczędzasz, bo prowizja za przewalutowanie transakcji to tylko 3,5% (bez usługi, to 5,9%)!
A może być jeszcze taniej. Jeśli założysz i zasilisz rachunek walutowy, możesz płacić bez prowizji za przewalutowanie. Do wyboru masz aż 10 walut.

 

Po prostu płać za zakupy w walucie w sklepach zagranicznych i internecie  swoją kartą do konta. Nie tracisz czasu na szukanie miejsca, gdzie możesz wymienić walutę.

 

Płać i wypłacaj pieniądze za granicą jeszcze bezpieczniej z nowymi usługami DCC i Surcharge. 

Masz już usługę wielowalutową?

Świetnie! Wszystkie korzyści w ramach Pakietu są dla Ciebie dostępne

 
Korzystam z podpowiedzi

O czym pamiętać przed wyjazdem? Jak zadbać o bezpieczeństwo? Na te i wiele innych pytań podsuniemy Ci ciekawe rozwiązania - Zajrzyj tutaj.

 

Pytania i odpowiedzi

 •  

  Z czego się składa Pakiet korzyści?

  • Pakiet korzyści to produkty i usługi, które mogą Ci się przydać podczas podróży. Znajdziesz w nim wiele korzyści, takich jak tańsze płatności kartą za granicą oraz zniżki i niespodzianki.  Aby korzystać z Pakietu, wystarczy aktywna usługa wielowalutowa. Jeśli jej nie masz, możesz ją włączyć wygodnie w swojej aplikacji mobilnej lub serwisie transakcyjnym. Zarówno Pakiet, jak i usługa wielowalutowa są dla Ciebie za darmo.

 •  

  Dla kogo jest Pakiet korzyści?

  • Pakiet jest dla wszystkich klientów mBanku z aktywną usługą wielowalutową. Jeśli jej nie masz, możesz ją włączyć wygodnie w swojej aplikacji mobilnej lub serwisie transakcyjnym. Zarówno Pakiet, jak i usługa wielowalutowa są dla Ciebie za darmo.

 •  

  Co muszę zrobić, by korzystać w Pakietu?

  • Aby korzystać z Pakietu wystarczy aktywna usługa wielowalutowa. Jeśli jej nie masz, możesz ją włączyć wygodnie w swojej aplikacji mobilnej lub serwisie transakcyjnym. Zarówno Pakiet, jak i usługa wielowalutowa są dla Ciebie za darmo. Jeśli chcesz korzystać z konkretnych produktów lub niespodzianek w ramach pakietu, potrzebujemy abyś złożył odpowiedni wniosek np. o ubezpieczenie. Wszystkie informacje znajdziesz na naszej stronie, przy opisie poszczególnych korzyści.

To nie jest oferta.

eKonto osobiste to: 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta, 0 zł za kartę przy 350 zł transakcji nią w miesiącu (lub 7 zł przy braku spełnienia tego warunku), 0 zł za wypłaty kartą od 100 zł z bankomatów w Polsce (prowizja za wypłaty poniżej 100 zł wynosi 2,50 zł), 0 zł za przelewy internetowe w złotówkach, 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą.

Szczegółowe informacje oraz warunki korzystania z usługi wielowalutowej dostępne są w Regulaminie kart debetowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej S.A. dostępnym na stronie www.mbank.pl/indywidualny/uslugi/uslugi/usluga-wielowalutowa/

Przy transakcjach bezgotówkowych i wypłatach gotówki kartą, mBank pobiera dodatkowo prowizję za przewalutowanie transakcji. Prowizja (łącznie z marżą) to 5,9% od wartości transakcji lub 3,5% dla transakcji kartą z włączoną usługą wielowalutową. Szczegółowe informacje oraz warunki korzystania z usługi wielowalutowej dostępne są w „Regulaminie Usługi wielowalutowej w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A.” dostępnym na stronie www.mbank.pl/indywidualny/uslugi/uslugi/usluga-wielowalutowa/.

Opłata interchange dla kart debetowych mBanku wynosi 0,2 % wartości transakcji.

Szczegółowe warunki i opłaty związane z usługą mKantor znajdują się na stronie www.mBank.pl/indywidualny/uslugi/uslugi/mkantor/index.html, Regulaminie otwierania i prowadzenia bankowych rachunków dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnym na www.mBank.pl/download/regulaminy/Regulamin_otwierania_i_prowadzenia_rachunkow_oszczednosciowo-rozliczeniowych_w_mBanku.pdf oraz w Regulaminie usługi natychmiastowej transakcji wymiany walut dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnym na www.mBank.pl/pobierz/regulamin-osobyfiz/konta/regulamin-uslugi-natychmiastowej-transakcji-wymiany-walut-dla-osob-fizycznych-w-ramach-bankowosci-detalicznej-mbanku-s.a.pdf, w placówkach mBanku oraz u operatorów mLinii.

Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, objętych tym materiałem, znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek