Otwórz konto Junior z kartą dla najmłodszych poniżej 13 lat. Spełnij marzenie swojego dziecka o pierwszej karcie, jednocześnie rozwijając jego wiedzę o finansach.

 

Konto z kartą dla dziecka to:

Poinformujemy Cię, gdy Twoje dziecko skorzysta z karty. Wystarczy, że włączysz powiadomienia push. Wszystkie płatności będą też widoczne w Twojej historii.

 

Sam decydujesz, jaki dzienny limit płatności jest odpowiedni dla Twojego dziecka. Na start wynosi on 50 zł.

 

Konto dla studenta z możliwością sprawdzenia stanu konta

Pieniądze są bezpieczne, gdy są na koncie, a nie w kieszeni.

 

Konto dla dziecka z dostępem do banku przez 24h

eKonto Junior to Twój osobny rachunek. Dziecko może wydać tylko kwotę, którą na niego przelejesz i nie ma dostępu do Twoich pieniędzy.

 

Zobacz, co masz za 0 zł
 

 • otwarcie i prowadzenie rachunku

 • karta do konta z grafiką wybraną przez Twoje dziecko

 • wypłaty dowolnych kwot z bankomatu w Polsce.

  Możesz też zamówić kolorową opaskę płatniczą. Jednorazowy koszt jej wydania to 25 zł.

zero złotych

Wprowadź dziecko w świat finansów

 • otwórz konto online - potrzebujesz do tego dokumentu potwierdzającego tożsamość dziecka,

 • aktywuj kartę dla dziecka w Twoim serwisie transakcyjnym lub aplikacji mobilnej,

 • ustalcie razem PIN do karty.

   

  Na www.mbank.pl/junior przygotowaliśmy zabawę, która pomoże Twojemu dziecku przygotować się do używania karty w prawdziwym świecie.

 
Wybierzcie zdjęcie na kartę lub kolor opaski do eKonta Junior

Najczęściej zadawane pytania

 •  

  Kto jest posiadaczem eKonta Junior?

  • Posiadaczem konta jest rodzic. Może on dysponować eKontem Junior tak, jak każdym innym swoim rachunkiem. Konto jest widoczne na jego liście rachunków w systemie transakcyjnym i aplikacji mobilnej.

 •  

  Co się stanie z eKontem Junior kiedy moje dziecko ukończy 13 lat?

  • Karty wydane do eKonta Junior zostaną zamknięte do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym Twoje dziecko skończy 13 lat. eKonto Junior zostanie przekształcone w Twoje konto osobiste private banking. Dziecko będzie mogło skorzystać z oferty przeznaczonej dla klientów młodych.

 •  

  Jak mogę kontrolować, co dzieje się na koncie?

  • eKonto Junior to Twój osobny rachunek, który widzisz na swoim profilu. Masz pełen wgląd w historię wszystkich transakcji. Dodatkowo, jeśli włączysz powiadomienia push w aplikacji, możesz dostawać informację za każdym razem, gdy dziecko użyje karty.

 •  

  Czy mogę ustalić limity na karcie dziecka?

  • Tak. Możesz w pełni kontrolować wydatki Twojego dziecka przez ustawienie dziennego limitu transakcji oraz wypłat z bankomatów. Limit startowy wynosi 50 zł. Maksymalny limit, który możesz ustawić na tej karcie to 500 zł.

 •  

  Czy eKonto Junior na pewno jest darmowe?

  • Tak. Założenie, prowadzenie i korzystanie z eKonta Junior jest całkowicie darmowe. Dziecko otrzyma też bezpłatnie kartę do konta ze swoim imieniem i nazwiskiem. Wypłaty z bankomatów w Polsce również są za darmo.

Wybraliśmy dla Ciebie

 
Centrum informacji

mBank S.A.
Private banking
ul. Prosta 18, 
00-850 Warszawa

ZNAJDŹ ODDZIAŁ

To nie jest oferta. Szczegółowe informacje, w tym warunki naliczania opłat związane z rachunkiem oszczędnościowo rozliczeniowym znajdziesz w: Taryfie prowizji i opłat bankowych mBanku S.A. dla klientów Private Banking, Regulaminie rachunków dla osób fizycznych i klientów Private Banking w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. oraz Tabeli oprocentowania dla produktów z oferty Private Banking dostępnych na stronie https://www.mbank.pl/private-banking/uslugi-bankowe/konto/konto-private-banking/

 

W zależności od wysokości posiadanych aktywów w okresie sprawozdawczym klient obciążany jest prowizjami i opłatami zgodnie z przysługującą mu taryfą (STANDARD jeśli średnie aktywa w okresie sprawozdawczym nie przekraczają 1 000 000 zł lub równowartości w walutach obcych - lub EXCELLENT jeśli średnie aktywa w okresie sprawozdawczym wynoszą co najmniej 1 000 000 zł lub równowartość w walutach obcych).

 

Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek.