Twoje dziecko jest już gotowe na pierwsze konto? A może czas zacząć odkładać na jego przyszłość? Otwórz eKonto Junior za 0 zł i zobacz jak łatwo zrobi pierwsze kroki w świecie finansów

Otwórz eKonto Junior z kartą i aplikacją dla dziecka do 13 lat

 

  • otwarcie, prowadzenie konta i wypłaty z bankomatów w Polsce
  • kartę do konta z grafiką wybraną przez Twoje dziecko
  • aplikację z łatwym dostępem do salda i historii konta

   

 • otwórz ekonto junior

Konto z kartą dla dziecka to:

Poinformujemy Cię, gdy Twoje dziecko skorzysta z karty. Wystarczy, że włączysz powiadomienia push. Wszystkie płatności będą też widoczne w Twojej historii.

 

Sam decydujesz, jaki dzienny limit płatności jest odpowiedni dla Twojego dziecka. Na start wynosi on 50 zł.

 

Pieniądze są bezpieczne, gdy są na koncie, a nie w kieszeni.

 

eKonto Junior to Twoje oddzielne konto, do którego zamawiasz kartę dla dziecka. Dziecko nie ma dostępu do pieniędzy znajdujących się na Twoich innych rachunkach.

 

Zobacz, jak działa aplikacja mBank Junior!

W aplikacji do konta Twoje dziecko:

 

bez Twojej pomocy samo sprawdzi, ile ma pieniędzy na koncie

 

zobaczy, na co wydało swoje kieszonkowe

 

doda swoje imię i zdjęcie

 

zmieni także wygląd aplikacji wybierając ulubioną skórkę

 

a dzięki interaktywnej grze pozna świat finansów i nauczy się, jak korzystać z karty i aplikacji

 

Pobierz za darmo aplikację mBank Junior

 

 Dowiedz się więcej o aplikacji mBank Junior 

Wprowadź dziecko w świat finansów

 • otwórz konto online - potrzebujesz do tego dokumentu potwierdzającego tożsamość dziecka (np. legitymacja szkolna, dowód osobisty, paszport lub akt urodzenia),

 • aktywuj kartę dla dziecka w Twoim serwisie transakcyjnym lub aplikacji mobilnej,

 • ustalcie razem PIN do karty.

   

  Na www.mbank.pl/junior przygotowaliśmy zabawę, która pomoże Twojemu dziecku przygotować się do do korzystania z karty w prawdziwym świecie.

 

Wybierzcie zdjęcie na kartę lub kolor opaski do eKonta Junior

Karta do eKonta Junior wykonana jest w 85% z plastiku z recyklingu. 

 

Najczęściej zadawane pytania

 •  

  Kto jest posiadaczem eKonta Junior?

  • Posiadaczem konta jest rodzic. Może on dysponować eKontem Junior tak, jak każdym innym swoim rachunkiem. Konto jest widoczne na jego liście rachunków w systemie transakcyjnym i aplikacji mobilnej.

 •  

  Co się stanie z eKontem Junior kiedy moje dziecko ukończy 13 lat?

  • Karty wydane do eKonta Junior zostaną zamknięte do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym Twoje dziecko skończy 13 lat. eKonto Junior zostanie przekształcone w Twoje konto osobiste private banking. Dziecko będzie mogło skorzystać z oferty przeznaczonej dla klientów młodych.

 •  

  Jak mogę kontrolować, co dzieje się na koncie?

  • eKonto Junior to Twój osobny rachunek, który widzisz na swoim profilu. Masz pełen wgląd w historię wszystkich transakcji. Dodatkowo, jeśli włączysz powiadomienia push w aplikacji, możesz dostawać informację za każdym razem, gdy dziecko użyje karty.

 •  

  Czy mogę ustalić limity na karcie dziecka?

  • Tak. Możesz w pełni kontrolować wydatki Twojego dziecka przez ustawienie dziennego limitu transakcji oraz wypłat z bankomatów. Limit startowy wynosi 50 zł. Maksymalny limit, który możesz ustawić na tej karcie to 500 zł.

 •  

  Czy eKonto Junior na pewno jest darmowe?

  • Tak. Założenie, prowadzenie i korzystanie z eKonta Junior jest całkowicie darmowe. Dziecko otrzyma też bezpłatnie kartę do konta ze swoim imieniem i nazwiskiem. Wypłaty z bankomatów w Polsce również są za darmo.

Nota prawna:

To nie jest oferta. Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczeK. Szczegóły na temat ekonta Junior znajdziesz w Regulaminie rachunku, do którego wydajemy karty debetowe dla dziecka w wieku 0-13 lat w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. na www.mBank.pl/konto-dla-dziecka. Jednorazowy koszt wydania opaski płatniczej to 25 zł. Pamiętaj, że mBank udostępnia aplikację tylko za pomocą autoryzowanych sklepów – App Store (iOS - Apple), Google Play (Android), AppGallery dla telefonów Huawei. Do pobrania oraz aktualizacji aplikacji używaj zawsze tych sklepów, ponieważ znajdujące się tam programy są cyfrowo podpisane i przechodzą proces weryfikacji, a więc gwarantują Ci bezpieczeństwo. Nigdy nie pobieraj aplikacji z niezaufanych źródeł! Nową aplikację możesz pobrać, jeśli Twoje urządzenie ma system operacyjny w wersji minimum Android 7.0 lub iOS 15.0 (lub nowsze). Zapoznaj się z polityka prywatności aplikacji mobilnych.