Załatw swoją sprawę gdziekolwiek jesteś, wygodnie przez aplikację mobilną, za pomocą czata.

Możesz rozmawiać z nami na czacie zawsze, gdy tego potrzebujesz. Twoje tematy załatwimy online - w mgnieniu oka i bez dodatkowych opłat. Gdzie znajdziesz czat w aplikacji mobilnej?

 

Wybierz ikonę centrum informacji, która znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

 

Kliknij w sekcję Kontakt, a następnie czat.

Jak działa czat

Połączysz się z nami z dowolnego miejsca na świecie. Zrobisz to z aplikacji mobilnej i po zalogowaniu do serwisu transakcyjnego. Z naszymi konsultantami możesz się połączyć między godzinami 6.00 – 22.00.

Jeśli prowadzisz rozmowę z konsultantem na czacie, postaraj się pozostać online. To bardzo pomoże nam zapoznać się z Twoją sprawą i pozwoli na jej rozwiązanie podczas jednej rozmowy z nami.

Jeśli w tym momencie nie możesz rozmawiać, możesz powrócić do konwersacji z nami w dowolnym momencie. Historia Twojej rozmowy będzie widoczna zarówno dla Ciebie jak i dla nas.

Abyśmy mogli złożyć dyspozycję, jeśli jesteś offline odpowiedz na nasze pytania, które zadaliśmy podczas rozmowy.

Po 22.00 możesz porozmawiać z naszym Botem Markiem, a jeśli Twój temat będzie wymagał kontaktu z konsultantem, Bot zaprosi Cię do rozmowy z naszym pracownikiem.

 

Jak możemy Ci pomóc na czacie

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania o nasze produkty i usługi. Załatwimy też część Twoich spraw, np.: zamówimy kartę, złożymy wniosek o kolejny rachunek, przyjmiemy reklamację.

 

Jakich spraw nie załatwisz na czacie

 

Ze względów bezpieczeństwa na czacie nie możemy m.in:

 

  • zmienić numeru telefonu
  • zmienić limitów na przelewy w aplikacji
  • zdjąć blokady dotyczącej bezpieczeństwa
  • odblokować usługi BLIK

 

O czym warto wiedzieć podczas rozmowy na czacie

 

Jeśli czekasz na odpowiedź bo wszyscy konsultanci prowadzą rozmowę z klientami, zajrzyj do listy najczęściej zadawanych pytań. Podpowiadamy tam, jak wykonać wiele czynności samodzielnie.

 

Dla Twojej wygody przygotowaliśmy też odpowiedzi na pytania w określonych tematach.

O czym warto wiedzieć podczas rozmowy na czacie

Jeśli czekasz na odpowiedź bo wszyscy konsultanci prowadzą rozmowę z klientami, zajrzyj do listy najczęściej zadawanych pytań. Podpowiadamy tam, jak wykonać wiele czynności samodzielnie.

Dla Twojej wygody przygotowaliśmy też odpowiedzi na pytania w określonych tematach.

 

Konta

 

Kredyty

 

Karty debetowe i kredytowe

 

Inwestycje i oszczędności

 

Ubezpieczenia

 

Usługi i e-urząd

 

Aplikacja i serwis

 

Strefa korzyści dla klienta

 

Bezpieczeństwo

 

Zajęcia egzekucyjne

 

Reklamacje

Jeśli masz pilną sprawę zadzwoń na mLinię.

Twój głos jest dla nas ważny

Cały czas się zmieniamy dla Ciebie. Masz sugestie dotyczące działania naszego czata ? Podziel się nimi z nami. Podpowiedz nam wygodne dla siebie rozwiązania. Możesz to zrobić w serwisie transakcyjnym.

 

Zaloguj się do swojego konta i wybierz Pomoc > Kontakt > Zgłoś sugestię. Twoje uwagi trafią wprost do naszych pracowników.

 
Pobierz za darmo aplikację mBanku

 

 

Sprawdź jak połączyć aplikację ze swoim rachunkiem

 

Pamiętaj, że mBank udostępnia aplikację tylko za pomocą autoryzowanych sklepów – App Store (iOS - Apple), Google Play (Android), AppGallery dla telefonów Huawei. Do pobrania oraz aktualizacji aplikacji używaj zawsze tych sklepów, ponieważ znajdujące się tam programy są cyfrowo podpisane i przechodzą proces weryfikacji, a więc gwarantują Ci bezpieczeństwo. Nigdy nie pobieraj aplikacji z niezaufanych źródeł! Nową aplikację możesz pobrać jeśli Twoje urządzenie ma system operacyjny w wersji minimum Android 7.0 lub iOS 15.0 (lub nowsze). Zapoznaj się z polityka prywatności aplikacji mobilnych. Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek.

To nie jest oferta.