Przelew w mBanku wykonasz szybko i wygodnie.


Pieniądze mogą być na koncie odbiorcy nawet w 15 minut. Z nami wykonasz przelew ELIXIR, ekspresowy, SORBNET, na rachunek za granicą, na numer telefonu, podatkowy i do ZUS. Sprawdź jakie możliwości daje Ci nasz serwis transakcyjny.

 
Zobacz, jak wykonać przelew w kilku krokach w serwisie transakcyjnym:

 

1. Zaloguj się do serwisu transakcyjnego, wybierz Płatności, Przelew, Wykonaj przelew jednorazowy. Kliknij ten, który chcesz zlecić, np. Na rachunek w Polsce lub w Unii Europejskiej.

 

2. Wpisz imię i nazwisko, a następnie wybierz ikonę plusa, by zapamiętać odbiorcę i kontynuować wykonywanie przelewu.

 

3. Uzupełnij pozostałe dane, kliknij Dalej i zatwierdź przelew przy pomocy hasła SMS lub mobilnej autoryzacji.

 
Zapomniałeś wykonać ważnego przelewu?

 

Skorzystaj z szybkich przelewów. Możesz je zlecić o dowolnej porze, a pieniądze będą na rachunku odbiorcy nawet w 15 minut. Na formatce przelewu, w zależności od kwoty którą wpiszesz, pojawi się jedna z opcji:

 

 • Ekspresowy – przy przelewach do 10 000 zł – koszt 5 zł

 • SORBNET – kwota przelewu nie ma znaczenia – koszt 35 zł.

Chcesz przelać pieniądze na rachunek za granicą? Sprawdź jak zrobić to w serwisie transakcyjnym

 • Zaloguj się do serwisu, kliknij Płatności, Przelew, wybierz Na rachunek poza Unię Europejską. Wpisz numer BIC/SWIFT banku odbiorcy. Jeśli go nie znasz podaj kraj, bank i oddział, do którego chcesz wysłać przelew. Wypełnij pozostałe dane i zaznacz rodzaj przelewu SWIFT. Koszty związane z przelewem możesz pokryć sam, lub podzielić
  się z nimi z odbiorcą. Jeśli czekasz na przelew zza granicy, podaj numer BIC/SWIFT mBanku: BREXPLPWMBK

   

  Ważne! Zwracamy opłaty za przelewy do banków w Ukrainie
  W związku z inwazją Rosji na Ukrainę, od wczoraj do odwołania, zwracamy opłaty za przelewy do banków w tym kraju. Zwrot zrealizujemy automatycznie, maksymalnie w ciągu dwóch tygodni od dnia zaksięgowania transakcji.
   

Nie wiesz kiedy spodziewać się wpływu na konto? Sprawdź godziny sesji przelewów

 

Godziny sesji przelewów wychodzących z mBanku wraz z przelewami do ZUS

Numer sesji Godzina
I sesja 05:55
II sesja 9:55
III sesja 13:25

 

 

Godziny sesji przelewów przychodzących do mBanku

Numer sesji Godzina
I sesja 11:15
II sesja 15:00
III sesja 18:15

 

 

To nie jest oferta. Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek.

Szczegółowe informacje i koszty związane z przelewami znajdziesz w Taryfie Prowizji i Opłat bankowych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A dostępnej na https://www.mbank.pl/pomoc/oplaty/interaktywna/ind/ oraz w Regulaminie usług płatniczych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A dostępnym na  https://www.mbank.pl/pomoc/dokumenty/oferta-indywidualna/konta/uslugi-platnicze/regulamin/