Kredyt odnawialny to dodatkowe pieniądze, które udostępniamy Ci w Twoim rachunku. Korzystaj z nich jak chcesz: płacąc kartą, robiąc przelewy, czy wypłacając z bankomatu. Kredyt spłaca się sam, przy każdorazowym wpływie na konto, dlatego z dodatkowych pieniędzy możesz korzystać na okrągło.

 

Teraz w promocji nic nie zapłacisz za uruchomienie kredytu, jeśli skorzystasz z dobrowolnego ubezpieczenia.


Weź promocyjny kredyt odnawialny i zyskaj:

 

 •  

  0% prowizji jeśli skorzystasz z ubezpieczenia na życie i od innych zdarzeń

 •  

  1,5% prowizji, jeśli nie skorzystasz z ubezpieczenia (RRSO 11,66%)

 •  

  zabezpieczenie na każde wydatki

 •  

  odsetki naliczane tylko od wykorzystanej kwoty kredytu

 •  
 •  

  limit, który odnawia się wielokrotnie

Sprawdź jak otrzymać kredyt w kilku prostych krokach

 

 

Jak korzystać z kredytu odnawialnego?

 

Oprocentowanie i wybrane opłaty dla kredytu odnawialnego

 

Kredyt odnawialny Oprocentowanie, opłaty i prowizje

Prowizja w promocji z ubezpieczeniem

0%

Prowizja w promocji bez ubezpieczenia

1,5%

Oprocentowanie nominalne zmienne

 9,99%

Prowizja za odnowienie kredytu (po każdych 12 miesiącach od dnia uruchomienia kredytu)

 2,1-2,5 % od kwoty kredytu min. 69 zł.

Opłata za sporządzenie Aneksu do Umowy o kredyt odnawialny1 75,00 zł
Ubezpieczenie spłaty kredytu 0,35% miesięcznie od średniego salda zadłużenia, min. 1 zł

1  W przypadku podwyższenia kwoty kredytu opłata nie jest pobierana 

 

na temat Oferta Specjalna

Oferta Specjalna

Jeśli zostaniesz stałym klientem mBanku, możesz spodziewać się specjalnie przygotowanej dla Ciebie propozycji kredytu odnawialnego dostępnej w zakładce „Pasaż” w Twoim serwisie transakcyjnym. Dzięki niej masz dostęp do dodatkowych środków 7 dni w tygodniu, bez formalności i wychodzenia z domu.
na temat ABC Kredytu…

ABC Kredytu…

…czyli to, co chciałbyś wiedzieć o kredytach w jednym miejscu. Sprawdź: jaką kwotę kredytu mógłbyś otrzymać w mBanku, co wpływa na decyzję o przyznaniu kredytu oraz dlaczego warto budować pozytywną historię kredytową z BIK.
na temat Ubezpieczenie

Ubezpieczenie

Zyskaj poczucie finansowego bezpieczeństwa i skorzystaj z dobrowolnego ubezpieczenia spłaty kredytu odnawialnego.

 Chcesz złożyć wniosek o kredyt? Nic prostszego

o

Złóż wniosek online (w razie pytań skorzystaj z czatu)
Kliknij teraz

o
o

Złóż wniosek w placówce
Znajdź najbliższą

o
o

Złóż wniosek przez mLinię
801 300 800
lub zostaw kontakt - oddzwonimy

o

Najczęściej zadawane pytania

 •  

  Co zrobić, aby kredyt odnawialny nie odnowił się na kolejny okres?

  • Aby zrezygnować z odnowienia umowy kredytu odnawialnego mBanku w pierwszej kolejności skontaktuj się z operatorem mLinii i złóż dyspozycję rezygnacji z automatycznego przedłużenia kredytu odnawialnego. W rezultacie otrzymasz od pracownika mBanku przygotowany - zgodnie z Twoją dyspozycją - formularz wniosku o nieprolongowanie umowy odnawialnego kredytu konsumpcyjnego mBanku. Następnie podpisz i odeślij dokument na podany w nim adres. Nieprolongowanie możliwe jest wyłącznie dla umów zawartych do 12.12.2011 r. (włącznie). Jeżeli podpisałeś umowę o kredyt odnawialny od 13.12.2011 r. i chcesz z niego zrezygnować, złóż dyspozycję wypowiedzenia umowy.

 •  

  Czy mBank wymaga regularnego spłacania kredytu?

  • Spłata następuje automatycznie – przy każdym wpływie na rachunek eKonto. Nie jest potrzebna do tego żadna odrębna dyspozycja posiadacza rachunku.
   Każda wpłata na eKonto powoduje "odnowienie" dostępnej kwoty kredytu - do wysokości wpłaty. Co miesiąc pobierane są odsetki, naliczane od wykorzystanej w danym miesiącu kwoty kredytu, liczone za każdy dzień oddzielnie. Odsetki pobierane są bez dyspozycji kredytobiorcy z jego konta. Kredyt należy spłacić do końca okresu umowy kredytowej, jednak bez uprzedniej spłaty całości mBank może odnowić go na kolejne 12 miesięcy.

 •  

  Jakie warunki muszę spełniać, aby otrzymać kredyt w mBanku?

  • Szczegółowe warunki otrzymania kredytu opisuje regulamin kredytu. Kredyt odnawialny może być udzielony osobie fizycznej, która:

   • ma pełną zdolność do czynności prawnych, posiada dowód osobisty lub – w przypadku osób,
   • jest posiadaczem (lub współposiadaczem) eKonta lub rachunku eMax, przy czym niezbędne jest otwarcie eKonta najpóźniej wraz z wnioskiem kredytowym,
   • posiada zdolność kredytową,
   • posiada stałe źródło dochodów,
   • deklaruje stałe wpływy na eKonto lub skojarzone z nim rachunki eMax w okresie obowiązywania umowy kredytowej,
   • przedstawi odpowiednie dokumenty wymagane przez mBank.

Reprezentatywny przykład dla Kredytu odnawialnego udzielonego w ramach Promocji „Bezpieczny kredyt odnawialny”: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania kredytu wynosi 11,66 %, całkowita kwota kredytu 11 603,30 zł, całkowita kwota do zapłaty 12 956,82 zł, oprocentowanie nominalne zmienne 9,99% w skali, całkowity koszt kredytu 1353,52 zł (w tym prowizja za udzielenie kredytu 1,5% - 176,70 zł, odsetki 1176,82 zł), czas obowiązywania umowy – 12 miesięcy. Kalkulacja na dzień 30.07.2018 r.

 

Promocja „Bezpieczny kredyt odnawialny” obowiązuje od 16.08.2018 r. do 24.10.2018 r. włącznie. Promocja przeznaczona jest dla osób fizycznych, zwanych dalej Uczestnikami Promocji, którzy złożą, w okresie trwania Promocji, wniosek o kredyt odnawialny.

Uczestnikiem Promocji nie może być Klient, który w dniu składania wniosku o kredyt odnawialny posiada, bądź posiadał już kredyt odnawialny w mBanku w okresie 12 miesięcy poprzedzających dzień złożenia wniosku oraz w okresie tych 12 miesięcy wypowiedział umowę lub odstąpił od kredytu odnawialnego.

Uczestnicy Promocji, którzy spełnią łącznie warunki wskazane w Regulaminie Promocji oraz warunki przyznawania kredytów odnawialnych, uzyskają prawo do otrzymania kredytu odnawialnego w mBanku S.A.:
- z prowizją za uruchomienie 0 % od całkowitej kwoty kredytu przy skorzystaniu z ubezpieczenia
- z prowizją za uruchomienie 1,5% od całkowitej kwoty kredytu bez skorzystania z ubezpieczenia

 

Ten nie jest oferta. Jeśli pozytywnie ocenimy Twoją zdolność kredytową będziesz mógł otrzymać kredyt. Szczegóły znajdziesz w: Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie kredytu odnawialnego w ramach bankowości detalicznej mBanku SA oraz w Regulaminie Promocji „Bezpieczny kredyt odnawialny” dostępnych na: www.mbank.pl/ko

Ubezpieczycielem jest AXA Ubezpieczenia TUiR S.A. oraz  AXA Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. mBank S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem RAU 11124813/A. Szczegółowe informacje o ubezpieczeniu znajdziesz tu: https://www.mbank.pl//indywidualny/ubezpieczenia/ubezpieczenia-kredytow/ubezpieczenie-do-kredytu-odnawialnego/

Rozmowa wideo


Rozmowa audio

Rozmowa czat