Kredyt odnawialny to dodatkowe pieniądze, które udostępniamy
Ci w Twoim rachunku

Korzystaj z nich jak chcesz: płacąc kartą, robiąc przelewy, czy wypłacając z bankomatu. Kredyt spłaca się sam, przy każdorazowym wpływie na konto, dlatego z dodatkowych pieniędzy możesz korzystać na okrągło.
Teraz w promocji nic nie zapłacisz za uruchomienie kredytu.


Oblicz, jak tanio jest korzystać z dodatkowej gotówki z mBankiem

Sprawdź kalkulator kredytu odnawialnego

 

Wyliczenia w kalkulatorze mają charakter wstępny i szacunkowy.

 


Weź promocyjny kredyt odnawialny i zyskaj:

 

 •  

  0% prowizji za udzielenie, jeśli nie wypowiesz umowy w ciągu 12 miesięcy (RRSO 9,99%)

 •  

  zabezpieczenie na każde wydatki

 •  

  odsetki naliczane tylko od wykorzystanej kwoty kredytu

 •  
 •  

  limit, który odnawia się wielokrotnie

Jak korzystać z kredytu odnawialnego?

Kredyt odnawialny uruchamiany jest na 12 miesięcy

Pieniądze są zawsze dostępne na Twoim koncie i korzystasz z nich kiedy chcesz jak z własnych środków. Preznaczasz je na dowolny cel

Odsetki naliczane są wyłącznie od wykorzystanej kwoty

Nie musisz martwić się o spłatę. Każdy napływ powoduje automatyczne odnowienie limitu, możesz z niego korzystać wielokrotnie

Jeżeli regularnie zasilasz rachunek (np. wpływami z pensji), przedłużymy Ci umowę na kolejne 12 miesięcy bez zbędnych formalności

Jesteś naszym stałym klientem?

Sprawdź, czy przygotowaliśmy dla ciebie ofertę specjalną kredytu odnawialnego. Dodatkową gotówkę otrzymasz nawet w 15 minut.

o

 

Propozycje szybkiego kredytu możesz znaleźć po zalogowaniu na żółtym polu na pasku finansów

o
o

 

Kliknij po kredyt w aplikacji mobilnej. Po zalogowaniu przejdź do zakładki Finanse, a następnie kliknij w kartę Kredyty

o

Jak otrzymać kredyt w kilku prostych krokach?

Wniosek możesz złożyć tak, jak Ci wygodnie

o W placówce

Znajdź najbliższą placówkę

o W placówce
o na mLinii 800 300 800

lub zostaw kontakt, a my oddzwonimy

o na mLinii 800 300 800

Więcej o kredytach przeczytasz w przewodniku ABC kredytu.

Oprocentowanie i wybrane opłaty dla kredytu odnawialnego

Prowizja w promocji

0%

Oprocentowanie nominalne zmienne

 9,99%

Prowizja za odnowienie kredytu (po każdych 12 miesiącach od dnia uruchomienia kredytu)

 2,1-2,5 % od kwoty kredytu min. 69 zł.

Opłata za sporządzenie Aneksu do Umowy o kredyt odnawialny1 75,00 zł
Ubezpieczenie spłaty kredytu 0,35% miesięcznie od średniego salda zadłużenia, min. 1 zł
Przejdź do pełnej Tabeli prowizji i opłat

1  W przypadku podwyższenia kwoty kredytu opłata nie jest pobierana 

 

Najczęściej zadawane pytania

 • 1.  

  Co zrobić, aby kredyt odnawialny nie odnowił się na kolejny okres?

  • Aby zrezygnować z odnowienia umowy kredytu odnawialnego mBanku w pierwszej kolejności skontaktuj się z operatorem mLinii i złóż dyspozycję rezygnacji z automatycznego przedłużenia kredytu odnawialnego. W rezultacie otrzymasz od pracownika mBanku przygotowany - zgodnie z Twoją dyspozycją - formularz wniosku o nieprolongowanie umowy odnawialnego kredytu konsumpcyjnego mBanku. Następnie podpisz i odeślij dokument na podany w nim adres. Nieprolongowanie możliwe jest wyłącznie dla umów zawartych do 12.12.2011 r. (włącznie). Jeżeli podpisałeś umowę o kredyt odnawialny od 13.12.2011 r. i chcesz z niego zrezygnować, złóż dyspozycję wypowiedzenia umowy.

 • 2.  

  Czy mBank wymaga regularnego spłacania kredytu?

  • Spłata następuje automatycznie – przy każdym wpływie na rachunek eKonto. Nie jest potrzebna do tego żadna odrębna dyspozycja posiadacza rachunku.
   Każda wpłata na eKonto powoduje "odnowienie" dostępnej kwoty kredytu - do wysokości wpłaty. Co miesiąc pobierane są odsetki, naliczane od wykorzystanej w danym miesiącu kwoty kredytu, liczone za każdy dzień oddzielnie. Odsetki pobierane są bez dyspozycji kredytobiorcy z jego konta. Kredyt należy spłacić do końca okresu umowy kredytowej, jednak bez uprzedniej spłaty całości mBank może odnowić go na kolejne 12 miesięcy.

 • 3.  

  Jakie warunki muszę spełniać, aby otrzymać kredyt w mBanku?

  • Szczegółowe warunki otrzymania kredytu opisuje regulamin kredytu. Kredyt odnawialny może być udzielony osobie fizycznej, która:

   • ma pełną zdolność do czynności prawnych, posiada dowód osobisty lub – w przypadku osób,
   • jest posiadaczem (lub współposiadaczem) eKonta lub rachunku eMax, przy czym niezbędne jest otwarcie eKonta najpóźniej wraz z wnioskiem kredytowym,
   • posiada zdolność kredytową,
   • posiada stałe źródło dochodów,
   • deklaruje stałe wpływy na eKonto lub skojarzone z nim rachunki eMax w okresie obowiązywania umowy kredytowej,
   • przedstawi odpowiednie dokumenty wymagane przez mBank.

Reprezentatywny przykład dla Kredytu odnawialnego udzielonego w ramach Promocji „Brak prowizji za uruchomienie kredytu odnawialnego”: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania kredytu wynosi 9,99 %, całkowita kwota kredytu 9 575,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 10 531,54 zł, oprocentowanie nominalne zmienne 9,99% w skali, całkowity koszt kredytu 956,54 zł (w tym prowizja za udzielenie kredytu 0% - 0 zł, odsetki 956,54 zł), czas obowiązywania umowy – 12 miesięcy. Kalkulacja na dzień 17.10.2018 r.

Promocja „Brak prowizji za uruchomienie kredytu odnawialnego” obowiązuje od 25.10.2018 r. do 15.01.2019 r. włącznie. Promocja przeznaczona jest dla osób fizycznych, zwanych dalej Uczestnikami Promocji, którzy złożą, w okresie trwania Promocji, wniosek o kredyt odnawialny.

Uczestnikiem Promocji nie może być Klient, który w dniu składania wniosku o kredyt odnawialny posiada, bądź posiadał już kredyt odnawialny w mBanku w okresie 12 miesięcy poprzedzających dzień złożenia wniosku oraz w okresie tych 12 miesięcy wypowiedział umowę lub odstąpił od kredytu odnawialnego.

Uczestnicy Promocji, którzy spełnią łącznie warunki wskazane w Regulaminie Promocji oraz warunki przyznawania kredytów odnawialnych, uzyskają prawo do otrzymania kredytu odnawialnego w mBanku S.A. z prowizją za uruchomienie 0 % od całkowitej kwoty kredytu.

Ten nie jest oferta. Jeśli pozytywnie ocenimy Twoją zdolność kredytową będziesz mógł otrzymać kredyt. Szczegóły znajdziesz w: Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie kredytu odnawialnego w ramach bankowości detalicznej mBanku SA oraz w Regulaminie Promocji „Brak prowizji za uruchomienie kredytu odnawialnego” dostępnych na: www.mbank.pl/ko

Oferta specjalna to indywidualna propozycja kredytowa przygotowana na podstawie dotychczasowej współpracy klienta z mBankiem – skierowana do klientów, których zdolność kredytowa zbadana przez bank umożliwia przyznanie wnioskowanego limitu kredytowego. Limit ten może ulec zmianie, ponieważ jego wysokość jest aktualizowana na bieżąco. Jeśli klient pozostaje w związku małżeńskim bez rozdzielności majątkowej, kredyt powyżej 70 000 zł brutto (wraz z kredytowanymi kosztami) wymaga zgody współmałżonka, którą podpisze w placówce.

Ubezpieczycielem jest AXA Ubezpieczenia TUiR S.A. oraz AXA Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. mBank S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem RAU 11124813/A. Szczegółowe informacje o ubezpieczeniu znajdziesz tu: https://www.mbank.pl//indywidualny/ubezpieczenia/ubezpieczenia-kredytow/ubezpieczenie-do-kredytu-odnawialnego/

 

Rozmowa wideo


Rozmowa audio

Rozmowa czat