Skorzystaj z promocji i zapłać mniej za ubezpieczenie

kup dowolny wariant ubezpieczenia nieruchomości

podczas składania wniosku wpisz kod promocyjny WIOSNA24

cena polisy obniży się o 10%

Promocja trwa od 22.02.2024 r. do 18.04.2024 r.

Gratulujemy!

Za Tobą jedna z najważniejszych decyzji i inwestycji w życiu – kredyt hipoteczny. Pamiętaj, że do kredytu hipotecznego obowiązkowe jest ubezpieczenie nieruchomości. Nie musisz nigdzie szukać – ubezpieczenie możesz kupić podczas wnioskowania o kredyt w placówce.

 

Zależy Ci na szerokiej ochronie? Wybierz wariant All Risk od wszystkich ryzyk. Zabezpieczysz swój dom nawet przed swoim niedbalstwem, np. zostawionym włączonym żelazkiem, niedokręconą wodą.

Możesz również dowolnie dostosowywać wariant ubezpieczenia do swoich potrzeb.
Jeżeli zależy Ci tylko na spełnieniu warunków kredytu, wybierz wariant Ekonomiczny. Pamiętaj żeby uwzględnić sumę ubezpieczenia na jaką musisz mieć ubezpieczony dom. Twoje ubezpieczenie musi chronić nieruchomość przed powodzią, wymagamy tego do spełnienia warunków ubezpieczenia pod nasz kredyt.

 

Masz już kredyt i szukasz najlepszego zabezpieczenia dla swojego domu? Sprawdź tutaj.

 

Dlaczego warto?

Ubezpieczenie jest dostępne zarówno dla nieruchomości gotowej, z drugiej ręki jak i tej w budowie.

Minimum formalności. W oddziale załatwimy wszystko za Ciebie. Nie musisz nam dodatkowo przesyłać cesji.

Sam decydujesz jaki wariant wybierasz.

Miesięczne składki pobierzemy sami, zgodnie z harmonogramem kredytu. Nie musisz o tym pamiętać.

Przypomnimy Ci o odnowieniu ubezpieczenia. Na 21 dni przed końcem aktualnej ochrony otrzymasz od nas propozycję na kolejny rok. Jeśli propozycja będzie Ci odpowiadać wystarczy, że zapewnisz pieniądze na rachunku, resztę formalności załatwimy za Ciebie.

Na co warto zwrócić uwagę?


Pamiętaj, że tylko wariant All Risk daje Ci najszerszy możliwy zakres ubezpieczenia. Jeśli jednak chcesz stworzyć swój własny
zakres pamiętaj o:

ubezpieczeniu oc w życiu prywatnym

Zalałeś sąsiada? Twoje dziecko wybiło szybę w czyimś aucie? Twój pupil zniszczył sąsiadowi spodnie? Z OC w życiu prywatnym nie musisz się martwić o podobne sytuacje. Pokryjemy koszt naprawy szkody, którą spowodujesz Ty lub członek Twojej rodziny, z którym prowadzisz wspólne gospodarstwo domowe.

przepięciach

Zabezpiecz swój sprzęt elektroniczny przed niespodziewanym skokiem napięcia bez względu na przyczynę np. w wyniku przerw w dostępie prądu, przepięcia po awarii skrzynki elektrycznej a także w wyniku uderzenia pioruna. Ochrona obejmie m.in. lodówkę, telewizor, komputer, pralkę itp.

ubezpieczeniu od powodzi

Przy kredycie hipotecznym obowiązkowo ubezpiecz swoją nieruchomość od powodzi. Zabezpieczysz się przed zalaniem lub podtopieniem w następstwie podniesienia poziomu wód płynących lub stojących.

ubezpieczeniu narzędzi i materiałów budowlanych

Zabezpiecz narzędzia i materiały używane do budowy swojego domu.

 

Jak kupić ubezpieczenie?

Żeby kupić ubezpieczenie udaj się do najbliższej placówki. Sprawdź, gdzie ją znajdziesz.

 

Masz już kredyt i szukasz najlepszego zabezpieczenia dla swojego domu? Sprawdź tutaj

 

Jak wygląda proces likwidacji szkody?

zgłoś szkodę telefoniczniewięcej

zewnętrzny rzeczoznawca wycenia szkodę

wydajemy decyzję (ok. 30 dni)

wypłacamy świadczenie osobom upoważnionym

 
Pytania i odpowiedzi

 •  

  Jak odstąpić od umowy?

  • Jeżeli jesteś przedsiębiorcą i chcesz odstąpić od umowy ubezpieczenia, masz na to 7 dni od momentu jej zawarcia. Jeśli nie jesteś przedsiębiorcą masz na to 30 dni.

    

   Odstąpienie możesz zgłosić:

   • mailem: wyślij wiadomość na adres serwis@uniqa.pl
   • przez telefon: zadzwoń do UNIQA TU S.A. pod numer +48 22 444 70 00, od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00. Jeżeli odstąpisz od umowy ubezpieczenia otrzymasz zwrot składki za niewykorzystany okres ochrony.

    

To nie jest oferta. Ubezpieczycielem jest UNIQA TU S.A. z siedzibą w Warszawie. mBank S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Pośredników Ubezpieczeniowych pod numerem 11124813/A. Składka miesięczna 29,39 zł została wyliczona na dzień 26.10.2022 r. dla mieszkania o powierzchni 40 m² znajdującego się na piętrze pośrednim, wybudowanym po 2016 roku w Łodzi, przy wyborze ubezpieczenia mienia od wszystkich ryzyk (All Risk), a składkę rozłożono na 12 rat. Wysokość składki płaconej w ratach jest wyższa niż w przypadku składki płaconej jednorazowo. Dla prezentowanego przykładu składka jednorazowa wynosi 306,72 zł. Twoja indywidualna składka może różnić się od podanej w informacji. Ubezpieczenie tylko dla posiadaczy rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w mBanku. Szczegółowe informacje o ubezpieczeniu, w tym wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności, znajdują się w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia Nieruchomości na stronie www.mBank.pl/indywidualny/ubezpieczenia/ubezpieczenia-nieruchomosci/nieruchomosci/ Formuła ubezpieczenia All Risk gwarantuje Ci ochronę od większości ryzyk. To, czego nie obejmuje ochrona ubezpieczeniowa, wynika z Ogólnych Warunków Ubezpieczenia.

 

To nie jest oferta. Ubezpieczycielem jest UNIQA TU S.A. z siedzibą w Warszawie. mBank S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Pośredników Ubezpieczeniowych pod numerem 11124813/A. Promocja dla klientów mBanku S.A. zamierzających zawrzeć z UNIQA TU S.A. ubezpieczenie nieruchomości trwa od 22.02.2024 r. do 18.04.2024 r. Promocja polega na udzieleniu zniżki 10% w składce z tytułu umowy ubezpieczenia nieruchomości. Zniżka zostanie obniżona po wpisaniu na wniosku w odpowiednim polu kod o treści "WIOSNA24". Uczestnik Promocji może skorzystać z Promocji wielokrotnie w okresie jej obowiązywania. Promocja nie łączy się z innymi programami promocyjnymi.