eKonto, smartfon i aplikacja mBanku zamiast portfela
 

Czy wiesz, że możesz płacić za zakupy, wypłacać gotówkę z bankomatów smartfonem, a także szybko i wygodnie robić przelewy do osób, nawet jeśli nie znasz ich numeru konta? Wszystko czego potrzebujesz, masz zawsze przy sobie - konto w mBanku i telefon.

 

Google Pay

oferty Zbliżasz. Płacisz. Gotowe. 

Zbliżasz. Płacisz. Gotowe. 

Używasz telefonu do prawie wszystkiego. Teraz możesz też w łatwy i bezpieczny sposób płacić nim za zakupy. Wystarczy, że dodasz kartę Mastercard kredytową lub debetową do Google Pay w naszej aplikacji mobilnej. Koniec z żonglowaniem telefonem i portfelem przy sklepowej kasie. Gdy płacisz Google Pay potrzebujesz jedynie telefonu. Wystarczy, że go wybudzisz i zbliżysz do terminala płatniczego – nie musisz nawet otwierać aplikacji. Zakupy o wartości powyżej 50 złotych potwierdź na terminalu PIN-em do karty, którą dodałeś do Google Pay.

Usługa BLIK

oferty Płatności telefonem za pomocą kodów jednorazowych wygenerowanych w aplikacji mobilnej. W ten sposób możesz wygodnie płacić za zakupy w sklepach stacjonarnych i internetowych, a także wypłacać gotówkę z bankomatów.

Płatności telefonem za pomocą kodów jednorazowych wygenerowanych w aplikacji mobilnej. W ten sposób możesz wygodnie płacić za zakupy w sklepach stacjonarnych i internetowych, a także wypłacać gotówkę z bankomatów.

  • Klikasz w ikonę BLIK w aplikacji mobilnej.
  • Wyświetlony 6-cyfrowy kod, wpisujesz do urządzenia płatniczego.
  • Wracasz do aplikacji i zatwierdzasz płatność.

Przelewy na numer telefonu

oferty Chcesz wykonać przelew, ale nie znasz numeru konta odbiorcy? 
Wykonaj szybki przelew na numer telefonu.

Chcesz wykonać przelew, ale nie znasz numeru konta odbiorcy? 
Wykonaj szybki przelew na numer telefonu.

  • Zaloguj się do aplikacji mobilnej i wybierz przelew do osoby na numer telefonu
  • Wpisz kwotę i numer telefonu odbiorcy
  • Odbiorca otrzyma SMS z linkiem do strony, na której może odebrać pieniądze - może podać swój rachunek w dowolnym banku.

Płatności zbliżeniowe telefonem z naklejką

oferty Zamów mini kartę debetową - naklejkę i przyklej ją na telefon lub inny przedmiot, który masz zawsze przy sobie. Możesz nim płacić zbliżeniowo, podobnie jak tradycyjną kartą.

Zamów mini kartę debetową - naklejkę i przyklej ją na telefon lub inny przedmiot, który masz zawsze przy sobie. Możesz nim płacić zbliżeniowo, podobnie jak tradycyjną kartą.

  • Naklejasz kartę na telefon lub inny przedmiot
  • Zbliżasz do terminala platniczego
  • Jeśli wartość transakcji przekracza 50 zł, zatwierdzasz ja PIN-em.

Pobierz aplikację mobilną mBanku

 

Google Play - Android

App Store - iOS  

Windows Phone Store - Windows Phone

Windows Store

Windows Store - Windows