Nie znasz numeru rachunku a pilnie potrzebujesz zrobić przelew?

Skorzystaj z przelewu na numer telefonu. Przelew błyskawicznie dotrze na konto odbiorcy. Sprawdź, jak to zrobić:
 

 

1. Kliknij „Płatności” a następnie zaznacz „Przelew na telefon”

 

 

2. Wybierz numer odbiorcy z Twojej listy kontaktów lub wpisz numer kontaktów odręcznie ( wybierając znak plusa znajdujący się po prawej stronie ekranu). Ikona telefonu po prawej stronie ekranu pokazuje, kto ze znajomych korzysta z przelewów na numer telefonu.

 

 

3. Jeśli odbiorca korzysta z przelewów na numer telefonu BLIK – pieniądze wpłyną natychmiast na jego konto

Zacznij korzystać z przelewów na numer telefonu

 

 

1. W aplikacji wybierz ikonę 3 pasków, która znajduje się w lewym, górnym rogu ekranu. Następnie koło z ustawieniami.

 

 

2. Kliknij Przelew na numer telefonu

 

 

3. Zaakceptuj oświadczenia, wybierz rachunek do przelewów BLIK, zaznacz czy chcesz widzieć, kto ze znajomych korzysta z przelewów na numer telefonu.

Kliknij Zarejestruj i zatwierdź PIN-em

W tych bankach skorzystasz z przelewów na numer telefonu:

mBank i Kompakt Finanse, BZ WBK, ING Bank Śląski, Millenium, PKO Bank Polski (w tym konta Inteligo), Alior Bank, Getin Bank, T-mobile Usługi Bankowe, BGŻ BNP Paribas

 

Najczęściej zadawane pytania

 • 1.  

  Czy muszę mieć aplikację mobilną mBanku, żeby móc zarejestrować się w usłudze przelewów na telefon?

  • Tak, aby korzystać z usługi przelewów na numer telefonu BLIK, niezbędna jest aplikacja banku, w której ta opcja jest aktywna. W aplikacji mBanku jest ona dostępna od wersji 2.7.0 i nowszych (dla iOS i Androida). Dla aplikacji WP przelewy nie są dostępne.

 • 2.  

  Jak mam przystąpić do usługi przelewów na numer telefonu BLIK?

  • Aby przystąpić do usługi przelewów na numer telefonu BLIK zaloguj się do swojej aplikacji mobilnej. Następnie wejdź w Ustawienia i kliknij w opcję „Przelewy na telefon”. Wybierz rachunek do odbioru przelewów, zaakceptuj oświadczenie i kliknij  „Zarejestruj”.

   Dowiedz się więcej TUTAJ

 • 3.  

  Jak wykonać przelew na numer telefonu?

  • Zaloguj się do aplikacji mobilnej. Wybierz opcję „Wykonaj przelew” i kliknij  „Do osoby lub firmy”. Znajdź numer odbiorcy z Twojej listy kontaktów lub wpisz numer odręcznie korzystając z opcji „Do nowego odbiorcy”. Wypełnij wszystkie wymagane pola na formatce przelewu i kliknij Zatwierdź przelew.

   Na ekranie podsumowania przelewu pokażemy Ci czas dostarczenia przelewu do Twojego odbiorcy oraz informację, czy odbiorca korzysta z przelewów na numer telefonu BLIK.

   Transakcję potwierdź kodem PIN (tym samym, który służy do logowania do aplikacji).

 • 4.  

  Chcesz wiedzieć, kto natychmiast odbierze od Ciebie przelew na telefon?

  • Wybierz opcję Przelew na telefon i zaznacz ZGADZAM SIĘ, aby zezwolić na weryfikację kontaktów z Twojej książki telefonicznej.

   Nie wyślemy Twoich danych nikomu, a numery telefoniczne z książki zaszyfrujemy przed weryfikacją w systemie. Zgodę na weryfikację możesz odwołać w Ustawieniach aplikacji, w sekcji Przelew na telefon lub na mLinii.

 

Pobierz za darmo aplikację mBanku

 

 

Sprawdź jak połączyć aplikację ze swoim rachunkiem

Pamiętaj, że mBank udostępnia aplikację tylko za pomocą autoryzowanych sklepów – App Store (iOS – Apple), Google Play (Android). Do pobrania oraz aktualizacji aplikacji używaj zawsze tych sklepów, ponieważ znajdujące się tam programy są cyfrowo podpisane i przechodzą proces weryfikacji, a więc gwarantują Ci bezpieczeństwo. Nigdy nie pobieraj aplikacji z niezaufanych źródeł! Nową aplikację możesz pobrać jeśli Twoje urządzenie ma system operacyjny w wersji minimum Android 5.0 lub iOS 10.0 (lub nowsze). Zapoznaj się z polityka prywatności aplikacji mobilnych. Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek

To nie jest oferta.