Jak płacić i wypłacać BLIKIEM?

BLIK to szybkie i wygodne płatności mobilne. Zapomnij o gotówce i kartach płatniczych. Wystarczy telefon z aplikacją mobilną mBanku. BLIKIEM zapłacisz w internecie, sklepie, wypłacisz pieniądze z bankomatu bez prowizji, rozliczysz się ze znajomym. Płatności potwierdzasz przy użyciu 6 cyfrowego jednorazowego kodu BLIK. Nie musisz się nawet logować do aplikacji mobilnej. A wszystko to całkowicie za darmo. W bankomacie lub na stronie sklepu online wybierz BLIK albo potwierdź sprzedawcy, że chcesz zapłacić BLIKIEM

 

Teraz skorzystasz z BLIKA bez przepisywania kodu! Wystarczy, że go skopiujesz i gotowe!

 

 

1. Wybierz ikonę BLIKA w aplikacji mobilnej.

 

 

2. Przepisz lub skopiuj otrzymany 6-cyfrowy kod BLIK, aby potwierdzić transakcję

 

 

3. Potwierdź wykonanie transakcji w telefonie

Pamiętaj!
Z BLIKA mogą korzystać wszyscy posiadacze aplikacji banków, które udostępniają BLIKA. By korzystać z kopiowania kodu BLIK, pobierz naszą najnowszą aplikację (3.34)

 

Najczęściej zadawane pytania

 •  

  Czego potrzebuję, aby korzystać z BLIKA?

  • Potrzebujesz jedynie telefonu z aplikacją mobilną mBanku i dostępu do internetu.

   Aplikację mBanku zainstalujesz na telefonie z systemem operacyjnym Android w wersji minimum 5.0 lub iOS 9.0 lub nowsze.

 •  

  Czy zapłacę BLIKIEM bez logowania do aplikacji?

  • Tak, możesz płacić w sklepach stacjonarnych do 50 zł bez podawania numeru PIN do aplikacji.

   Jak to zrobisz:

   Zaloguj się do aplikacji mobilnej, wejdź w „Ustawienia”. Zaznacz opcję „Szybka płatność” i zatwierdź zmiany PIN-em do aplikacji.

   Transakcje w sklepach powyżej 50 zł nadal będziesz potwierdzać PIN-em. Tak samo transakcje w internecie oraz wypłaty z bankomatów.

 
Pobierz za darmo aplikację mBanku

 

 

Sprawdź jak połączyć aplikację ze swoim rachunkiem

Pamiętaj, że mBank udostępnia aplikację tylko za pomocą autoryzowanych sklepów – App Store (iOS – Apple), Google Play (Android). Do pobrania oraz aktualizacji aplikacji używaj zawsze tych sklepów, ponieważ znajdujące się tam programy są cyfrowo podpisane i przechodzą proces weryfikacji, a więc gwarantują Ci bezpieczeństwo. Nigdy nie pobieraj aplikacji z niezaufanych źródeł! Nową aplikację możesz pobrać jeśli Twoje urządzenie ma system operacyjny w wersji minimum Android 5.0 lub iOS 10.0 (lub nowsze). Zapoznaj się z polityka prywatności aplikacji mobilnych. Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek

To nie jest oferta.

To nie jest oferta. Wyjaśnienie pojęć i szczegółowe informacje znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek
Szczegóły na temat systemu płatności BLIK, znajdziesz na 
https://www.mbank.pl/pomoc/dokumenty/oferta-indywidualna/konta/uslugi-platnicze/regulamin/ w Regulaminie usług płatniczych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A.

Kopiowanie kodu BLIK dostępne jest w najnowszej wersji aplikacji (3.34), w sklepach Google Play oraz AppStore

Średnia liczba transakcji BLIK w mBanku S.A., została obliczona na podstawie wewnętrznych danych mBanku S.A., za okres od 01.01.2019 r. do 30.09.2019 r.