Zakupy na raty z kartą kredytową

więcej na temat Zakupy na raty z kartą kredytową
 

Gotówka z karty kredytowej spłacana w ratach

więcej na temat Gotówka z karty kredytowej spłacana w ratach

Wykorzystałeś już limit swojej karty kredytowej, a potrzebujesz dodatkowej gotówki? Złóż wniosek o jego podwyższenie, wybierając jednocześnie rozłożenie danej kwoty na raty.

 
Zobacz, jakie to proste:

 

o podwyższenie limitu karty o min. 400 zł

i rozłóż na raty min 300 zł (maks. 80% kwoty podwyższenia limitu)

(od 3 do 60) i gotowe!

Ważne informacje:

 • prowizja za podwyższenie limitu karty kredytowej zgodna z Taryfą prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A.
 • opłata za przelew z limitu karty kredytowej zgodna z Taryfą prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A.

Jak uruchomić usługe spłaty na raty karty kredytowej?

W menu głównym wejdź w zakładkę  Pasaż > Market > Karty kredytowe > Zwiększ limit karty - wskaż wybraną kartę kredytową i z menu, które się pojawi na dole ekranu wybierz opcję Rozłóż na raty

 

Złóż wniosek

801 300 800

Opłata za połączenie zgodna z opłatą przewidzianą przez operatora wg aktualnego cennika.

Najczęściej zadawane pytania

 • 1.  

  Jak spłacić ratę usługi spłaty na raty karty kredytowej?

  • Rata zostanie spłacona automatycznie wraz ze spłatą zadłużenia karty kredytowej zgodnie z ustaloną wcześniej datą do spłaty karty. Rata jest doliczona do kwoty minimalnej spłaty na wyciągu karty kredytowej. Po spłacie każdej raty saldo dostępnych środków na karcie kredytowej powiększy się o kwotę spłaty. 
   Wcześniejszej spłaty usługi można dokonać samodzielnie w serwisie lub na mLinii.

 • 2.  

  Jak na wyciągu widoczna jest rata za usługę spłaty na raty?

  • Na wyciągu widoczna jest kwota raty, ale nie jest wyszczególniona przy minimalnej kwocie do spłaty - jest ona do niej doliczona.

   Pierwsza rata nie jest widoczna na wyciągu karty kredytowej przygotowanym zaraz po uruchomieniu usługi, a tym samym nie jest doliczona do kwoty minimalnej. Pierwsza rata znajdzie się dopiero na kolejnym wyciągu (drugim licząc od daty uruchomienia usługi). Jeśli wyciąg zostanie przygotowany np. po 10 dniach od uruchomienia usługi, to nie będzie na nim doliczonej raty, bo się jeszcze nie pobrała.

   Ostatnia rata pojawi się na wyciągu karty kredytowej przygotowanym już po całkowitej spłacie usługi. Klient będzie musiał spłacić kartę kredytową zgodnie z wyciągiem. Środki na karcie kredytowej pozostaną do dyspozycji klienta.

 • 3.  

  Co się stanie jeśli klient nie spłaci raty?

  • Brak spłaty powoduje, że rata zostaje doliczona do kapitału zaległego, od którego zostaną naliczone odsetki.

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma on charakter wyłącznie informacyjny. Szczegółowe informacje dotyczące usługi Spłaty na raty są określone w Tabeli oprocentowania i Regulaminie kart kredytowych mBanku dostępnych powyżej