Zakupy na raty z kartą kredytową

więcej

Gotówka z karty kredytowej spłacana w ratach

więcej

Potrzebujesz dodatkowej gotówki, a masz wykorzystany limit na karcie kredytowej? Złóż wniosek o podwyższenie limitu i rozłóż jego spłatę na raty.

 
Zobacz, jakie to proste

 

o podwyższenie limitu karty o min. 400 zł

i rozłóż na raty (min. 300 zł, maks. 80% kwoty podwyższenia limitu)

(od 3 do 60) i gotowe

Ważne informacje

  • za uruchomienie Spłaty na raty nie pobierzemy prowizji
  • za podwyższenie limitu pobierzemy prowizję (sprawdź Tpio)
  • za przelew z karty kredytowej pobierzemy opłatę (sprawdź Tpio)

Jak uruchomić usługe spłaty na raty karty kredytowej

wejdź w zakładkę Finanse > Karty. Wskaż wybraną kartę kredytową i kliknij Zwiększ limit karty

 

Złóż wniosek

Pytania i odpowiedzi

Nota prawna
To nie jest oferta. Szczegółowe informacje dotyczące usługi Spłaty na raty są określone w Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie kart kredytowych dla osób fizycznych i klientów Private Banking w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnych na stronie https://www.mbank.pl/indywidualny/uslugi/karty/splaty-na-raty/zakupy-na-raty/.

Oprocentowanie nominalne w skali roku usługi Spłaty na raty dla karty World Elite Mastercard dla kart wydanych od 27.04.2018 r. wynosi 11%, dla kart wydanych od 4.02.2016 do 26.04.2018 r wynosi 10,5% dla kart, których oprocentowanie oparte jest o stopę lombardową wynosi od 7,51% do 11%. Dla pozostałych kart wynosi 11,5%. 

 

Przykład reprezentatywny dla produktu kredyt konsumencki – podwyższenie limitu karty kredytowej, sporządzony na podstawie przepisów art. 8 ustawy o kredycie konsumenckim: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania kredytu wynosi 12,13%, całkowita kwota podwyższenia kredytu (bez kredytowania kosztów) 2 500 zł, całkowita kwota do zapłaty 10 532,31 zł, oprocentowanie nominalne zmienne 11,50% w skali roku, całkowity koszt kredytu 932,31 zł (w tym prowizja za podwyższenie kredytu 1% od kwoty podwyższenia kredytu – 25 zł, odsetki – 907,31 zł), czas  obowiązywania umowy – 12 miesięcy. Kalkulacja na dzień 11.01.2022 r.

 

To nie jest oferta. Podwyższenie limitu karty kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy przez mBank SA. Szczegółowe warunki i opłaty związane z kartą kredytową są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie kart kredytowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnych na stronie www.mBank.pl/pomoc/info/regulaminy/karty-kredytowe