Zakupy na raty z kartą kredytową

 

Gotówka z karty kredytowej spłacana w ratach

Potrzebujesz dodatkowej gotówki, a masz wykorzystany limit na karcie kredytowej? Złóż wniosek o podwyższenie limitu i rozłóż jego spłatę na raty.

 

Zobacz, jakie to proste

o podwyższenie limitu karty o min. 400 zł

i rozłóż na raty (min. 300 zł, maks. 80% kwoty podwyższenia limitu)

(od 3 do 60) i gotowe

Ważne informacje

  • za uruchomienie Spłaty na raty nie pobierzemy prowizji
  • za podwyższenie limitu pobierzemy prowizję (sprawdź Tpio)
  • za przelew z karty kredytowej pobierzemy opłatę (sprawdź Tpio)

Jak uruchomić usługe spłaty na raty karty kredytowej

wejdź w zakładkę Finanse > Karty. Wskaż wybraną kartę kredytową i kliknij Zwiększ limit karty

 

Złóż wniosek

Znajdź na mapie

Pytania i odpowiedzi

To nie jest oferta. Szczegółowe informacje dotyczące usługi Spłaty na raty są określone w Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie kart kredytowych dla osób fizycznych i klientów Private Banking w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnych na stronie https://www.mbank.pl/indywidualny/uslugi/karty/splaty-na-raty/zakupy-na-raty/.

To nie jest oferta. Szczegółowe informacje dotyczące usługi Spłaty na raty są określone w Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie kart kredytowych dla osób fizycznych i klientów Private Banking w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnych na stronie
Oprocentowanie nominalne w skali roku usługi Spłaty na raty dla karty World Elite Mastercard dla kart wydanych od 27.04.2018 r. wynosi 20%, dla kart wydanych od 4.02.2016 do 26.04.2018 r wynosi 19,5%, dla kart, których oprocentowanie oparte jest o stopę lombardową wynosi od 19,79% do 20,5%. Dla pozostałych kart wynosi 20,5%. 

Przykład reprezentatywny dla produktu kredyt konsumencki – podwyższenie limitu karty kredytowej, sporządzony na podstawie przepisów art. 8 ustawy o kredycie konsumenckim: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania kredytu wynosi 22,59%, całkowita kwota podwyższenia kredytu (bez kredytowania kosztów) 4 100 zł, całkowita kwota do zapłaty 16 025,03 zł, oprocentowanie nominalne zmienne 20,50% w skali roku, całkowity koszt kredytu 2 425,03 zł (w tym prowizja za podwyższenie kredytu 1% od kwoty podwyższenia kredytu – 41 zł, odsetki - 2 384,03 zł), czas  obowiązywania umowy – 12 miesięcy. Kalkulacja na dzień 9.01.2023 r.
To nie jest oferta. Podwyższenie limitu karty kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy przez mBank SA. Szczegółowe warunki i opłaty związane z kartą kredytową są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie kart kredytowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnych na stronie www.mBank.pl/pomoc/info/regulaminy/karty-kredytowe