Zakupy na raty z kartą kredytową

więcej na temat Zakupy na raty z kartą kredytową


Potrzebujesz gotówki? Jeśli posiadasz kartę kredytową z niewykorzystanym limitem, skorzystaj z usługi Spłaty na raty.

Zobacz, jakie to proste:

 

i przelej z limitu karty kredytowej min. 300 zł

na dowolne konto, na które chcesz otrzymać pieniądze

(od 3 do 60) i gotowe!

Ważne informacje:

 • brak prowizji za uruchomienie usługi Spłaty na raty
 • opłata za przelew z limitu karty kredytowej zgodna z Taryfą prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A.

Jak uruchomić usługę Spłaty na raty karty kredytowej?

w menu głównym wejdź w zakładkę
Moje Finanse → Karty - wskaż wybraną kartę kredytową i z menu, które się pojawi na dole ekranu wybierz opcję Rozłóż na raty
Złóż wniosek

 

801 300 800

 

Opłata za połączenie zgodna z opłatą przewidzianą przez operatora wg aktualnego cennika.

Najczęściej zadawane pytania

 • 1.  

  Jak spłacić ratę usługi spłaty na raty karty kredytowej?

  • Rata zostanie spłacona automatycznie wraz ze spłatą zadłużenia karty kredytowej zgodnie z ustaloną wcześniej datą do spłaty karty. Rata jest doliczona do kwoty minimalnej spłaty na wyciągu karty kredytowej. Po spłacie każdej raty saldo dostępnych środków na karcie kredytowej powiększy się o kwotę spłaty. 
   Wcześniejszej spłaty usługi można dokonać samodzielnie w serwisie lub na mLinii.

 • 2.  

  Jak na wyciągu widoczna jest rata za usługę spłaty na raty?

  • Na wyciągu widoczna jest kwota raty, ale nie jest wyszczególniona przy minimalnej kwocie do spłaty - jest ona do niej doliczona.

   Pierwsza rata nie jest widoczna na wyciągu karty kredytowej przygotowanym zaraz po uruchomieniu usługi, a tym samym nie jest doliczona do kwoty minimalnej. Pierwsza rata znajdzie się dopiero na kolejnym wyciągu (drugim licząc od daty uruchomienia usługi). Jeśli wyciąg zostanie przygotowany np. po 10 dniach od uruchomienia usługi, to nie będzie na nim doliczonej raty, bo się jeszcze nie pobrała.

   Ostatnia rata pojawi się na wyciągu karty kredytowej przygotowanym już po całkowitej spłacie usługi. Klient będzie musiał spłacić kartę kredytową zgodnie z wyciągiem. Środki na karcie kredytowej pozostaną do dyspozycji klienta.

 • 3.  

  Co się stanie jeśli klient nie spłaci raty?

  • Brak spłaty powoduje, że rata zostaje doliczona do kapitału zaległego, od którego zostaną naliczone odsetki.

To nie jest oferta. Szczegółowe informacje dotyczące usługi Spłaty na raty są określone w Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie kart kredytowych dla osób fizycznych i klientów Private Banking w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnych na stronie https://www.mbank.pl/indywidualny/uslugi/karty/splaty-na-raty/zakupy-na-raty/. Oprocentowanie nominalne w skali roku usługi Spłaty na raty dla karty World Elite Mastercard dla kart wydanych od 27.04.2018 r. wynosi 6,7%, dla kart wydanych od 4.02.2016 do 26.04.2018 r wynosi 6,2% dla kart, których oprocentowanie oparte jest o stopę lombardową wynosi od 1,365% do 2%. Dla pozostałych kart wynosi 7,2%.