Zakupy na raty z kartą kredytową

 

Dodatkowa gotówka

Brakuje Ci pieniędzy na koncie? Jeśli masz kartę kredytową, zrób z niej przelew i skorzystaj z usługi Spłaty na raty.

Zobacz, jakie to proste

i przelej z karty kredytowej min. 300 zł

i wpisz dowolne konto

(od 3 do 60) i gotowe

Ważne informacje

  • za uruchomienie Spłaty na raty nie pobieramy prowizji
  • za przelew z karty kredytowej pobierzemy opłatę (sprawdź Tpio)

Jak uruchomić usługę Spłaty na raty karty kredytowej

w menu głównym wejdź w zakładkę
Finanse > Karty. Wskaż wybraną kartę kredytową i z menu, które się pojawi na dole ekranu wybierz opcję Przelej

Pytania i odpowiedzi

To nie jest oferta. Szczegółowe informacje dotyczące usługi Spłaty na raty są określone w Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie kart kredytowych dla osób fizycznych i klientów Private Banking w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnych na stronie https://www.mbank.pl/indywidualny/uslugi/karty/splaty-na-raty/zakupy-na-raty/.

Oprocentowanie nominalne w skali roku usługi Spłaty na raty dla karty World Elite Mastercard dla kart wydanych od 27.04.2018 r. wynosi 19,50%, dla kart wydanych od 4.02.2016 do 26.04.2018 r wynosi 19%, dla kart, których oprocentowanie oparte jest o stopę lombardową wynosi od 19,11% do 20%. Dla pozostałych kart wynosi 20%.

 

Przykład reprezentatywny dla produktu kredyt konsumencki – podwyższenie limitu karty kredytowej, sporządzony na podstawie przepisów art. 8 ustawy o kredycie konsumenckim: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania kredytu wynosi 21,94%, całkowita kwota podwyższenia kredytu (bez kredytowania kosztów) 3 800 zł, całkowita kwota do zapłaty 14 786,63 zł, oprocentowanie nominalne zmienne 20% w skali roku, całkowity koszt kredytu 2 186,63 zł (w tym prowizja za podwyższenie kredytu 1% od kwoty podwyższenia kredytu – 38 zł, odsetki - 2 148,63 zł), czas obowiązywania umowy – 12 miesięcy. Kalkulacja na dzień 11.07.2022 r.

To nie jest oferta. Podwyższenie limitu karty kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy przez mBank SA. Szczegółowe warunki i opłaty związane z kartą kredytową są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie kart kredytowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnych na stronie www.mBank.pl/pomoc/info/regulaminy/karty-kredytowe