mFaktoring zapewnia klientom korporacyjnym finansowanie bieżącej działalności, profesjonalne zarządzanie należnościami, przejęcie ryzyka wypłacalności, prowadzenie kont rozliczeniowych odbiorców i efektywne egzekwowanie należności. Oferuje usługi: faktoringu krajowego i eksportowego z regresem oraz z przejęciem ryzyka niewypłacalności odbiorcy.

 

Do codziennej obsługi faktoringu udostępniamy naszym klientom internetowy serwis Strefa klienta mFaktoring, który pozwala na wprowadzanie faktur – pojedynczo lub w zestawieniach, oferuje bogatą bazę raportów, a przede wszystkim umożliwia podgląd aktualnego stanu rozliczeń. Spółka posiada oddziały w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Szczecinie, Poznaniu i Wrocławiu, a jej oferta jest dostępna także we wszystkich oddziałach mBanku obsługujących klientów MSP i korporacji na terenie Polski.

 mBank posiada 100% akcji w mFaktoring.

Zarząd spółki

Prezes Zarządu

Wiceprezes Zarządu

 
Rada Nadzorcza Spółki

Przewodniczący
Rady Nadzorczej

Wiceprzewodnicząca Rady Nadzorczej

Członek
Rady Nadzorczej

 

Członek
Rady Nadzorczej

 

Członek
Rady Nadzorczej

 

Kontakt

mFaktoring S.A.
ul. Prosta 18
00-850 Warszawa

Zmiana organizacji pracy mFaktoring

W związku z sytuacją epidemiologiczną działamy w trybie zdalnym i w ograniczonym zakresie. Pytania w sprawie naszej oferty prosimy kierować mailowo na adres kontakt@mfaktoring.pl, formularz kontaktowy na stronie mBanku lub przez infolinię mBanku. Staramy się na bieżąco odpowiadać na Państwa pytania Dziękujemy za wyrozumiałość.